Pracownie - województwo mazowieckie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE


Województwo mazowieckie

RedNet Dom

Eliza Domurat - Banaś, dyrektorka działu projektowego w spółce redNet Dom, zajmującej się kompleksowo projektowaniem i realizacją wykończenia wnętrz we wszystkich największych miastach Polski, a także najpopularniejszych kurortach. Projektantka wnętrz, z wyróżnieniem ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, praktykowała w jednej z największych wówczas pracowni w regionie, Sosak&Sosak. Od kiedy przeniosła się do Warszawy, już pod własnym szyldem, współpracowała z Euroceramiką czy Arcerem. Z redNet Dom związała się zawodowo blisko dekadę temu. Prywatnie mama dwóch jedynaczek, żona, fanka dobrego designu, dalszych i bliższych podróży, dobrej kuchni oraz czasu z bliskimi.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

TutajConcept

TutajConcept to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Projektuje wnętrza, które są spójne, harmonijne, ale też nie stronią od kontrastów. Wnętrza, które odzwierciedlają potrzeby klientów i w których można poczuć się komfortowo i zrelaksowanym.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Deer Design

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

MY WAY DESIGN

MY WAY DESIGN to pracownia projektowa działająca na rynku od 2013 roku. Jej założycielką jest Anna Kryńska, która traktuje projektowanie wnętrz nie tylko jako profesję, ale również prawdziwą życiową pasję.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

B-Design

Pracownia Architektury Wnętrz B-design działa na rynku od 15 lat i ma na swoim koncie niezliczoną ilość realizacji. Najwyższa jakość usług jest jedynie skutkiem ubocznym 300% zaangażowania w wykonywaną pracę.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Maszroom

Pracownia projektowania wnętrz założona przez Karolinę Pogorzelską. Działa przy ul. Foksal w Warszawie i będzie świetnym adresem dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i odwagę projektową.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Pracownia Projektowa mDom

Pracownia od 1999 roku prowadzona przez małżeństwo – Katarzynę i Waldemara Koszałka. W portfolio mDom są zarówno rezydencje, domy jak i miejskie apartamenty. Firma świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania i wykończenia wnętrz. Przedmiotem współpracy może być profesjonalna usługa aranżacji wnętrz czy kompleksowa realizacja wnętrza pod klucz. Podczas współpracy studio przygotowuje szczegółowe projekty z doborem detali, projektuje niezbędne zabudowy stałe i meblowe.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Es-Line

Es-line to autorska pracownia świadcząca usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz, której założycielką oraz główną projektantką jest Magdalena Sygocka.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Sic!

Sic! to autorskie studio projektowe z Warszawy, specjalizujące się w architekturze i aranżacji wnętrz. Projektuje wnętrza prywatne i publiczne, a także wykonuje scenografie eventów i nietypowe zlecenia. Jest otwarte na współpracę kompleksową oraz ingerowanie w przestrzeń w mniejszym zakresie, za pomocą dodatków. Nie boi się żadnych wyzwań.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Eliza Rogala - Szwede - Pracownia projektowa ERS

Eliza Rogala-Szwede to architektka, projektantka wnętrz, designerka. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych, WSSiP w Łodzi, UTP w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe na UMK w Toruniu w zakresie problematyki zabytkoznawczej i konserwatorskiej architektury historycznej. Posiada wielokierunkowe wykształcenie z zakresu projektowania wnętrz, architektury i urbanistyki oraz konserwacji zabytków. Właścicielka autorskiej pracowni projektowej ERS, w której ofercie można znaleźć projekty budynków, wnętrz, krajobrazu, mebli i grafiki. Pracownia projektowa ERS współpracuje z najlepszymi wykonawcami oraz firmami oferującymi materiały do kreacji przestrzeni.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Projektowo

Projektowo to autorskie biuro projektowe prowadzone przez Magdalenę Dabińską – absolwentkę Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Artystyczna pracownia architektury wnętrz posiada na swoim koncie liczne realizacje wnętrz i kompleksów wnętrzarskich, które od fundamentów powstawały według projektów technicznych i estetycznych założycielki.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Markowska Design

Markowska Design to autorskie biuro projektowe prowadzone przez Paulinę Markowską - absolwentkę Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Beauty Homes

Beauty Homes to nowa firma projektowa, której założycielką i główną projektantką jest Izabela Mazurek.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Studio.O

Mgr inż. arch Wydz. Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej, ukończyła MA Course Public Realm Wydziału Architektury na Technische Universiteit Delft, design manager (dyplom SGH + IWP w Warszawie), uczestniczka wielu architektonicznych międzynarodowych warsztatów (Maroko, Turcja, Austria, Słowacja), laureatka programu stażowego w Szwecji (architekt Wydziału Miasta Esklistuna).
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Class In

Studio Class In tworzy miejsca ponadczasowe, emanujące wysublimowanym smakiem. Dzięki realistycznemu przedstawieniu wizji Class In podąża za klientem, nadając kierunek jego wyobrażeniom.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

iHome Studio

iHome Studio jest autorską pracownią projektową. Pod nazwą kryje się doświadczenie oraz ogromna pasja do projektowania architektury wnętrz.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Tak Po Prostu Wnętrza

"Wnętrza i ogrody to moja pasja. Ogromne znaczenie ma dla mnie przestrzeń, w której się znajdujemy, to, jak wygląda, a przede wszystkim to, jak się w niej czujemy."
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Wielkie Rzeczy

"Uważam się za wielką szczęściarę móc z sukcesem wykonywać pracę, która sprawia mi przyjemność. Jestem tu, gdzie zawsze chciałam być" – mówi o sobie Iza Olszewska, założycielka pracowni.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Home Sweet Home

Home Sweet Home to autorska pracownia projektowa, której założycielką i główną projektantką jest Marta Gawlicka-Wojciechowska. Pracownia powstała z chęci tworzenia pięknych, gustownych, ciepłych wnętrz, które będą przyjazne przyszłym domownikom i użytkownikom.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Katarzyna Kraszewska

Projekty w pracowni Katarzyny Kraszewskiej powstają z pasji i chęci tworzenia przestrzeni o niepowtarzalnych charakterze i ponadczasowej elegancji, zachowując przy tym maksymalną funkcjonalność powierzchni.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Justyna Smolec

Justyna Smolec jest właścicielką biura projektowego Justyna Smolec architektura & design, w którym powstają projekty wnętrz dla klienta indywidualnego (mieszkania, domy, rezydencje) oraz obiekty użyteczności publicznej (hotele, spa, restauracje, biura, apartamenty pokazowe itp). Od kilku lat w pracowni przygotowywane są także projekty architektury.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Anna Koszela

W pracowni Anny Koszeli powstają przede wszystkim projekty wnętrz prywatnych, ale w portfolio projektantki odnajdziemy również designerskie biura, ekskluzywne salony spa, czy eleganckie butiki. Architektka od ponad 13 lat projektuje w Polsce i zagranicą.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Loft Factory

Loft Factory to pracownia architektury i projektowania wnętrz, której założycielką i pomysłodawczynią jest Agata Kasprzyk-Olszewska. To co wyróżnia pracownię, to swoboda łączenia rozmaitych stylów: nowoczesnego minimalizmu z ponadczasową klasyką, industrialnych loftów z paryskim szykiem, czy też pałacowego przepychu z surowymi detalami.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s