Pracownie - województwo mazowieckie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo mazowieckie

mazowieckie
Martyna Midel projekty wnętrz to autorska pracownia Martyny Midel absolwentki Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Pracownia zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i usługowych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Oferuje projekty kompleksowe - zaczynając od koncepcji, poprzez projekty wykonawcze, ale i nadzór autorski czy inwestorski nad realizacją. Dodatkowe możliwe usługi to Home Staging, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu oraz sesja fotograficzna wnętrz.
mazowieckie
Agnieszka Pudlik jest twórcą biura projektowego BBHome Design oraz własnej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrze www.BBHome.pl. Zespół specjalistów BBHome zadba o każdy szczegół projektu. Firma realizuje zlecenia w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Oprócz prac koncepcyjnych, oferuje również koordynację prac remontowo budowlanych i zakup wyposażenia dostosowanego do potrzeb klienta.
mazowieckie
TutajConcept to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Projektuje wnętrza, które są spójne, harmonijne, ale też nie stronią od kontrastów. Wnętrza, które odzwierciedlają potrzeby klientów i w których można poczuć się komfortowo i zrelaksowanym.
mazowieckie
Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.
mazowieckie
MY WAY DESIGN to pracownia projektowa działająca na rynku od 2013 roku. Jej założycielką jest Anna Kryńska, która traktuje projektowanie wnętrz nie tylko jako profesję, ale również prawdziwą życiową pasję.
mazowieckie
Pracownia Architektury Wnętrz B-design działa na rynku od 15 lat i ma na swoim koncie niezliczoną ilość realizacji. Najwyższa jakość usług jest jedynie skutkiem ubocznym 300% zaangażowania w wykonywaną pracę.
mazowieckie
Pracownia projektowania wnętrz założona przez Karolinę Pogorzelską. Działa przy ul. Foksal w Warszawie i będzie świetnym adresem dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i odwagę projektową.
mazowieckie
Pracownia od 1999 roku prowadzona przez małżeństwo – Katarzynę i Waldemara Koszałka. W portfolio mDom są zarówno rezydencje, domy jak i miejskie apartamenty. Firma świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania i wykończenia wnętrz. Przedmiotem współpracy może być profesjonalna usługa aranżacji wnętrz czy kompleksowa realizacja wnętrza pod klucz. Podczas współpracy studio przygotowuje szczegółowe projekty z doborem detali, projektuje niezbędne zabudowy stałe i meblowe.
mazowieckie
Es-line to autorska pracownia świadcząca usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz, której założycielką oraz główną projektantką jest Magdalena Sygocka.
mazowieckie
Sic! to autorskie studio projektowe z Warszawy, specjalizujące się w architekturze i aranżacji wnętrz. Projektuje wnętrza prywatne i publiczne, a także wykonuje scenografie eventów i nietypowe zlecenia. Jest otwarte na współpracę kompleksową oraz ingerowanie w przestrzeń w mniejszym zakresie, za pomocą dodatków. Nie boi się żadnych wyzwań.
mazowieckie
Eliza Rogala-Szwede to architektka, projektantka wnętrz, designerka. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych, WSSiP w Łodzi, UTP w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe na UMK w Toruniu w zakresie problematyki zabytkoznawczej i konserwatorskiej architektury historycznej. Posiada wielokierunkowe wykształcenie z zakresu projektowania wnętrz, architektury i urbanistyki oraz konserwacji zabytków. Właścicielka autorskiej pracowni projektowej ERS, w której ofercie można znaleźć projekty budynków, wnętrz, krajobrazu, mebli i grafiki. Pracownia projektowa ERS współpracuje z najlepszymi wykonawcami oraz firmami oferującymi materiały do kreacji przestrzeni.
mazowieckie
Projektowo to autorskie biuro projektowe prowadzone przez Magdalenę Dabińską – absolwentkę Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Artystyczna pracownia architektury wnętrz posiada na swoim koncie liczne realizacje wnętrz i kompleksów wnętrzarskich, które od fundamentów powstawały według projektów technicznych i estetycznych założycielki.
mazowieckie
Markowska Design to autorskie biuro projektowe prowadzone przez Paulinę Markowską - absolwentkę Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
mazowieckie
Beauty Homes to nowa firma projektowa, której założycielką i główną projektantką jest Izabela Mazurek.
mazowieckie
Mgr inż. arch Wydz. Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej, ukończyła MA Course Public Realm Wydziału Architektury na Technische Universiteit Delft, design manager (dyplom SGH + IWP w Warszawie), uczestniczka wielu architektonicznych międzynarodowych warsztatów (Maroko, Turcja, Austria, Słowacja), laureatka programu stażowego w Szwecji (architekt Wydziału Miasta Esklistuna).
mazowieckie
Studio Class In tworzy miejsca ponadczasowe, emanujące wysublimowanym smakiem. Dzięki realistycznemu przedstawieniu wizji Class In podąża za klientem, nadając kierunek jego wyobrażeniom.
mazowieckie
iHome Studio jest autorską pracownią projektową. Pod nazwą kryje się doświadczenie oraz ogromna pasja do projektowania architektury wnętrz.
mazowieckie
"Wnętrza i ogrody to moja pasja. Ogromne znaczenie ma dla mnie przestrzeń, w której się znajdujemy, to, jak wygląda, a przede wszystkim to, jak się w niej czujemy."
mazowieckie
"Uważam się za wielką szczęściarę móc z sukcesem wykonywać pracę, która sprawia mi przyjemność. Jestem tu, gdzie zawsze chciałam być" – mówi o sobie Iza Olszewska, założycielka pracowni.
mazowieckie
Home Sweet Home to autorska pracownia projektowa, której założycielką i główną projektantką jest Marta Gawlicka-Wojciechowska. Pracownia powstała z chęci tworzenia pięknych, gustownych, ciepłych wnętrz, które będą przyjazne przyszłym domownikom i użytkownikom.
mazowieckie
Projekty w pracowni Katarzyny Kraszewskiej powstają z pasji i chęci tworzenia przestrzeni o niepowtarzalnych charakterze i ponadczasowej elegancji, zachowując przy tym maksymalną funkcjonalność powierzchni.
mazowieckie
Justyna Smolec jest właścicielką biura projektowego Justyna Smolec architektura & design, w którym powstają projekty wnętrz dla klienta indywidualnego (mieszkania, domy, rezydencje) oraz obiekty użyteczności publicznej (hotele, spa, restauracje, biura, apartamenty pokazowe itp). Od kilku lat w pracowni przygotowywane są także projekty architektury.
mazowieckie
W pracowni Anny Koszeli powstają przede wszystkim projekty wnętrz prywatnych, ale w portfolio projektantki odnajdziemy również designerskie biura, ekskluzywne salony spa, czy eleganckie butiki. Architektka od ponad 13 lat projektuje w Polsce i zagranicą.
mazowieckie
Loft Factory to pracownia architektury i projektowania wnętrz, której założycielką i pomysłodawczynią jest Agata Kasprzyk-Olszewska. To co wyróżnia pracownię, to swoboda łączenia rozmaitych stylów: nowoczesnego minimalizmu z ponadczasową klasyką, industrialnych loftów z paryskim szykiem, czy też pałacowego przepychu z surowymi detalami.

Czas generowania strony: -1718209742,73s