Pracownia projektowa mDom | Dekorian Home


Pracownia Projektowa mDom

Pracownia od 1999 roku prowadzona przez małżeństwo – Katarzynę i Waldemara Koszałka. W portfolio mDom są zarówno rezydencje, domy jak i miejskie apartamenty. Firma świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania i wykończenia wnętrz. Przedmiotem współpracy może być profesjonalna usługa aranżacji wnętrz czy kompleksowa realizacja wnętrza pod klucz. Podczas współpracy studio przygotowuje szczegółowe projekty z doborem detali, projektuje niezbędne zabudowy stałe i meblowe.


www

facebook

instagram

NASZ ULUBIONY STYL PROJEKTOWANIA TO… Nie chcemy i nie musimy zamykać się w jednym stylu. Ważne jest dla nas, z jakimi materiałami pracujemy. Najbardziej pasjonuje nas projektowanie przy użyciu naturalnych produktów, szczególnie kamienia czy drewna. Używamy w naszych projektach także takich materiałów jak skóra czy szkło – kryształowe. Ogromną wagę przywiązujemy w projekcie do detalu.

W PROJEKTOWANIU NAJPRZYJEMNIEJSZA JEST… Zmiana. Zmieniają się trendy, materiały, a przede wszystkim zmieniają się ludzie. Zmienia się styl życia. Za tymi zmianami musi podążać cała filozofia projektowania.

MARKA, KTÓRA NAS NIEUSTANNIE ZACHWYCA... Od wielu lat jeździmy na targi wnętrzarskie do Mediolanu i Bolonii, uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, obserwujemy wiele firm, producentów czy designerów. Rynek jest bardzo zmienny, oferta nieustająco ewaluuje. Ostatnio naszą uwagę zwróciły najnowsze propozycje takich firm jak Oasis, Longhi, Sicis czy projekty Roberto Cavalliego.

GDYBYŚMY NIE ZOSTALI ARCHITEKTAMI WNĘTRZ, ZAPEWNE BYLIBYŚMY... Mamy poczucie, że to co robimy, robimy od zawsze i nadal mamy niedosyt. Nie mamy potrzeby bycia kimś innym, bo praca pozwala nam się realizować.

W PROJEKTOWANIU NAJTRUDNIEJSZY JEST... Zrozumienie potrzeb inwestora i pogodzenie ich z budżetem, walka z terminami czy rozwiązaniami technicznymi. Cały proces nie jest łatwy, bo zależy od bardzo wielu czynników.

INSPIRACJĄ W PRACY JEST DLA NAS... Absolutnie wszystko, co dzieje się wokół. Lubimy tworzyć nowe rzeczy, obcować z naturą, podróżować, spotykać się innymi ludźmi. Zdecydowanie łatwiej się pracuje, mając właściwy dystans do tego, co się robi.

W POLSKICH PROJEKTACH NAJBARDZIEJ DENERWUJE NAS... Powielanie projektów innych architektów i zjawisko mebli ”inspirowanych”. To jest bardzo krótkowzroczne działanie, pozbawione pierwiastka oryginalności. W naszym kraju wciąż widzimy duży problem ze zrozumieniem prawa autorskiego i jego poszanowaniem.

Czas generowania strony: -1717026489,64s