Wystrój, wyposażenie wnętrz, dekoracje do domu - Poznań | Dekorian Home

Poznań

Salon Dekorian Home Poznań


Adres:
ul. Klinkierowa 7
60-104 Poznań

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Kontakt:
Telefon: +48 61 851 54 04
E-mail: poznan@dekorian.pl

Przedstawiciele handlowi:
Agata: +48 505 755 603
Łukasz: +48 500 401 514
Olga: +48 512 107 215

Wyposażenie wnętrza poznańskiego salonu Dekorian Home ma inspirować klientów do odważnych i oryginalnych wyborów. Zastosowane tu intensywne barwy i niestandardowe zestawienia pokazują, że warto przełamywać schematy.

Dekoracje wnętrz poznańskiego salonu przy ul. Klinkierowej 7

Salon Dekorian Home w Poznaniu, zlokalizowany przy ulicy Klinkierowej 7 w swojej ofercie posiada wyszukane i jakościowe produkty: podłogi, wykładziny, tapety, tynki ozdobne, żywice, farby, lampy oraz dekoracje do domu. W poznańskim showroomie oświetlenie pełni rolę praktyczną, podkreślając piękno eksponowanych tu krzeseł, kanap czy tkanin, ale też prowadząc klientów do poszczególnych stref. Sama strefa lamp pozwala obejrzeć poszczególne modele z każdej strony, zobaczyć jak rozpraszają światło i jak prezentują się w towarzystwie różnych kolorów czy wzorów.

Miejsce przyjazne architektom i projektantom wnętrz

W poznańskim salonie Dekorian Home projektanci i architekci wnętrz mogą usiąść, wypić kawę, omówić projekty oraz przenieść się i zanurzyć w świat designu. W salonie zaprojektowano specjalną strefę wypoczynkową, gdzie w spokoju i komforcie można poczekać na przygotowanie oferty lub zastanowić się nad koncepcją nowego mieszkania czy domu. Jeśli klienci chcą obejrzeć meble spoza ekspozycji, to do dyspozycji mają duży stół, przy którym można godzinami wertować katalogi najlepszych światowych marek.

Wystrój wnętrza poznańskiego salonu Dekorian Home

Poznański salon Dekorian Home zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Za jego koncepcją stoją: projektantka wnętrz – Ewa Bryl – Michałowicz oraz architektka wnętrz – Katarzyna Baworowska – Wolf. Projekt wnętrza poznańskiego salonu został uznany w międzynarodowym konkursie Global Architecture & Design Awards 2018 otrzymując II miejsce.

Nowoczesny design na wyciągnięcie ręki

Tworzenie nowoczesnego wnętrza to nie tylko doświadczenie, ale też otwarcie się na nowe rozwiązania, jakie powinien prezentować współczesny wystrój wnętrz. Poznań to miejsce, gdzie można znaleźć odpowiednie warunki do stworzenia wnętrza na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Elegancja i minimalizm – to nie są wystarczające cechy przyszłościowego designu. W Dekorian Home stawiamy na styl i pomysłowość, które wprowadzają design na całkowicie nowy i nieznany dotąd poziom. To, co teraz wydaje się nieco ekstrawaganckie w ciągu kilku lat stanie się całkowitą normą, więc warto już dziś zwrócić się w kierunku przyszłościowych rozwiązań.

Czytaj więcej

Twoje unikalne wnętrze

Hasło wyposażenie wnętrz – Poznań powinno kojarzyć się z prawdziwie nowoczesnymi rozwiązaniami. W salonie Dekorian Home nasi klienci mogą przekonać się o ponadczasowości i wygodzie, jaką niesie za sobą nowoczesny design. Bogaty wybór elementów i niestandardowych pomysłów stwarza wiele nowych możliwości na zaprojektowanie własnego, unikalnego i niepowtarzalnego wnętrza. Niezależnie czy potrzebne są dekoracje do biura, czy dekoracje do domu, Poznań to miasto designu – Dekorian Home oferuje odpowiednie aranżacje do różnych potrzeb i pomieszczeń.

Dekoracje do domu Poznań

Nietuzinkowy wystrój wnętrz Poznań – to tutaj nasi klienci mają możliwość poznać nowoczesne rozwiązania, które mogą wprowadzić do domu swoich marzeń. Całościowe zaaranżowanie przestrzeni w domu, od tynków, tapet, po drzwi, podłogi, oświetlenie, czy listwy – wszystko powinno ze sobą współgrać, by móc cieszyć się optymalnym i harmonijnym wnętrzem, w którym miło spędza się czas, można odpocząć i dobrze się bawić. Odpowiednie dekoracje do domu – Poznań stawia na funkcjonalne rozwiązania. Nowoczesny design łączy ze sobą najlepsze elementy tego, co już było z całkiem nowymi, udoskonalonymi pomysłami, łącząc wszystkie elementy pomieszczenia w integralną całość.

Nowoczesność w Twoim domu

Wyposażenie wnętrz Poznań – w Dekorian Home nie tylko znajdziemy produkty potrzebne do stworzenia własnej, nowoczesnej przestrzeni, ale też przekonamy się przed jej powstaniem, jak efektowne i praktyczne rozwiązania na nas czekają. Nowoczesny design nie dotyczy tylko wystaw sztuki i wnętrz publicznych. Starania współczesnych projektantów wnętrz mają na celu wprowadzenie do naszej codziennej przestrzeni, w której żyjemy i funkcjonujemy, nowych pomysłów na coraz lepsze, efektowniejsze, praktyczniejsze i estetyczne wyposażenie i dekoracje, które sprawią, że będziemy dobrze czuć się w naszym wnętrzu.

Współczesne aranżacje w służbie jutra

Wystrój wnętrz, jaki oferuje Dekorian Home, pozwala na stworzenie całkiem nowej rzeczywistości, w której poczujemy własne, nowe możliwości oraz w której odpoczniemy. Funkcjonalność i nowoczesność łączy się z nowymi, estetycznymi rozwiązaniami, które warto wprowadzać również do naszych domów. Przyszłościowe rozwiązania designerskie to już teraźniejszość. Warto przekonać się o wygodzie i komforcie, jakie za sobą niosą, w naszej codziennej przestrzeni.

Opinie o salonie


Tadeusz

2021-09-06

Polecam. Bardzo miła obsługa, doświadczona


Andrzej

2021-07-24

Profesjonalna obsługa klienta i asortyment na każdą kieszeń.

Czas generowania strony: -1713627665,59s