Salon Poznań | Dekorian Home

Poznań

Salon Dekorian Home Poznań


Adres:
ul. Klinkierowa 7
60-104 Poznań

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Kontakt:
Telefon: +48 61 851 54 04
E-mail: [email protected]

Przedstawiciele handlowi:
Agata: +48 505 755 603
Witold: +48 519 702 389

Wyposażenie wnętrza poznańskiego salonu Dekorian Home ma inspirować klientów do odważnych i oryginalnych wyborów. Zastosowane tu intensywne barwy i niestandardowe zestawienia pokazują, że warto przełamywać schematy.

Dekoracje wnętrz poznańskiego salonu przy ul. Klinkierowej 7

Salon Dekorian Home w Poznaniu, zlokalizowany przy ulicy Klinkierowej 7 w swojej ofercie posiada wyszukane i jakościowe produkty: podłogi, wykładziny, tapety, tynki ozdobne, żywice, farby, lampy oraz dekoracje do domu. W poznańskim showroomie oświetlenie pełni rolę praktyczną, podkreślając piękno eksponowanych tu krzeseł, kanap czy tkanin, ale też prowadząc klientów do poszczególnych stref. Sama strefa lamp pozwala obejrzeć poszczególne modele z każdej strony, zobaczyć jak rozpraszają światło i jak prezentują się w towarzystwie różnych kolorów czy wzorów.

Miejsce przyjazne architektom i projektantom wnętrz

W poznańskim salonie Dekorian Home projektanci i architekci wnętrz mogą usiąść, wypić kawę, omówić projekty oraz przenieść się i zanurzyć w świat designu. W salonie zaprojektowano specjalną strefę wypoczynkową, gdzie w spokoju i komforcie można poczekać na przygotowanie oferty lub zastanowić się nad koncepcją nowego mieszkania czy domu. Jeśli klienci chcą obejrzeć meble spoza ekspozycji, to do dyspozycji mają duży stół, przy którym można godzinami wertować katalogi najlepszych światowych marek.

Wystrój wnętrza poznańskiego salonu Dekorian Home

Poznański salon Dekorian Home zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Za jego koncepcją stoją: projektantka wnętrz – Ewa Bryl – Michałowicz oraz architektka wnętrz – Katarzyna Baworowska – Wolf. Projekt wnętrza poznańskiego salonu został uznany w międzynarodowym konkursie Global Architecture & Design Awards 2018 otrzymując II miejsce.

Opinie o salonie


Tadeusz

2021-09-06

Polecam. Bardzo miła obsługa, doświadczona


Andrzej

2021-07-24

Profesjonalna obsługa klienta i asortyment na każdą kieszeń.

Czas generowania strony: -1664457923,40s