Pracownie - województwo łódzkie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE


Województwo łódzkie

Squat Architekci

Pracownia architektoniczna Squat Architekci z Łodzi gwarantuje rzetelnie opracowane projekty budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej oraz oryginalne, pełne świeżości, elegancji i nowych pomysłów projekty wnętrz.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

B5 Architecture & Design

B5 / architecture&design to grupa projektowa z Łodzi założona przez architekta Bartosza Piłata. Tworzą ją architekci kreujący z wielką pasją przestrzeń zewnętrzną jak i wewnętrzną domów, mieszkań oraz biur.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Nastazja Kropidłowska Architektura

Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. To główne motto, które przyświeca każdemu projektowi architektki wnętrz Nastazji Kropidłowskiej. Założona przez nią trzy lata temu łódzka pracownia specjalizuje się w tworzeniu wnętrz funkcjonalnych, ponadczasowych w swojej prostocie, skrojonych na miarę.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Marzec Studio

Marzec Studio jest łódzką pracownią architektoniczną projektującą wnętrza miesz­kal­ne. Tworzą ją architekci, absolwenci Wydziału Archi­tek­tury i Urba­ni­styki Poli­tech­niki Łódz­kiej, z bogatym doświadczeniem i szerokim portfolio realizacji.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Agnieszka Gwozdowska Design Studio

Agnieszka Gwozdowska jest absolwentką Politechniki Łódzkiej oraz założycielką autorskiego studia projektowego Agnieszka Gwozdowska Design Studio. Architektura wnętrz jest jej zawodem i pasją.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Atelier Słowiński

Atelier Słowiński to autorskie biuro założone przez absolwenta Politechniki Łódzkiej - Macieja Słowińskiego. Biuro wykonuje zarówno projekty na zamówienie prywatnych inwestorów, jak i współpracuje z instytucjami publicznymi czy komercyjnymi.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Koziej Architekci

Pracownia Koziej Architekci specjalizuje się zarówno w projektach obiektów użyteczności publicznej, jak i architekturze mieszkaniowej. To architektura szyta na miarę.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

AmDesign

AmDesign Studio to autorska pracownia projektowa , która powstała w 2009 roku. Jej założycielką i główną projektantką jest architekt Monika Szmydt. Pracowania specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i elewacji obiektów prywatnych i komercyjnych.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Klaudia Tworo

Klaudia Tworo, założycielka i główny projektant w Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz, jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W jej pracowni powstają nowoczesne wnętrza w eleganckim wydaniu. Projekty wyróżniają się dbałością o detal i funkcjonalność przestrzeni.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s