Pracownie - województwo łódzkie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo łódzkie

łódzkie
Pracownia architektoniczna Squat Architekci z Łodzi gwarantuje rzetelnie opracowane projekty budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej oraz oryginalne, pełne świeżości, elegancji i nowych pomysłów projekty wnętrz.
łódzkie
B5 / architecture&design to grupa projektowa z Łodzi założona przez architekta Bartosza Piłata. Tworzą ją architekci kreujący z wielką pasją przestrzeń zewnętrzną jak i wewnętrzną domów, mieszkań oraz biur.
łódzkie
Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. To główne motto, które przyświeca każdemu projektowi architektki wnętrz Nastazji Kropidłowskiej. Założona przez nią trzy lata temu łódzka pracownia specjalizuje się w tworzeniu wnętrz funkcjonalnych, ponadczasowych w swojej prostocie, skrojonych na miarę.
łódzkie
Marzec Studio jest łódzką pracownią architektoniczną projektującą wnętrza miesz­kal­ne. Tworzą ją architekci, absolwenci Wydziału Archi­tek­tury i Urba­ni­styki Poli­tech­niki Łódz­kiej, z bogatym doświadczeniem i szerokim portfolio realizacji.
łódzkie
Agnieszka Gwozdowska jest absolwentką Politechniki Łódzkiej oraz założycielką autorskiego studia projektowego Agnieszka Gwozdowska Design Studio. Architektura wnętrz jest jej zawodem i pasją.
łódzkie
AmDesign Studio to autorska pracownia projektowa , która powstała w 2009 roku. Jej założycielką i główną projektantką jest architekt Monika Szmydt. Pracowania specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i elewacji obiektów prywatnych i komercyjnych.
łódzkie
Klaudia Tworo, założycielka i główny projektant w Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz, jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W jej pracowni powstają nowoczesne wnętrza w eleganckim wydaniu. Projekty wyróżniają się dbałością o detal i funkcjonalność przestrzeni.

Czas generowania strony: -1721122556,80s