Podłogi laminowane | Dekorian Home

Podłogi laminowane

Tapety Tapety Tapety


Trwa wczytywanie produktów...

Czym charakteryzują się panele laminowane z poszczególnych kolekcji My Floor?

Każda podłoga laminowana, która dostępna jest w ofercie Dekorian, zaprojektowana została w ramach jednej z aż 7 kolekcji producenta My Floor. Do najbardziej unikatowych i odważnych rozwiązań zaliczyć tu można z pewnością panele Leonardo z linii Lodge. Ze względu na swoją nietypową stylizację wielu projektantów wykorzystuje je zarówno w przypadku rustykalnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Panele laminowane z kolekcji Cottage i Cottage+ są bez wątpienia jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań w naszej ofercie. Na tle pozostałych produktów wyróżniają się one przede wszystkim pod kątem najwyższej klasy ścieralności (AC5). Dzięki wysokiej trwałości i wytrzymałości rozwiązań z tych serii nie trzeba się martwić tym, iż dzieci lub czworonogi je zarysują. Kolekcja Chalet zaś świetnie sprawdzi się w przypadku wyrafinowanych stylizacji i rustykalnych wnętrz. Panele laminowane z tej serii przypominają wyglądem i wykończeniem fakturę litego drewna kasztanowego lub dębowego. Ich naturalny i autentyczny wygląd pozwala nienachalnie i luksusowo podkreślić przytulny i ciepły charakter każdego wnętrza. W podobnym, aczkolwiek różniącym się pod kątem frezów i odcieni, stylu wykonane są także panele z kolekcji Villa. Wszystkich miłośników epoki wilhelmińskiej zainteresują zaś pewnością układane w jodełkę dekory z serii Castle. Warto wspomnieć też, iż w kolekcji Residence dostępne również panele laminowane, które do złudzenia przypominają wyglądem szlachetne i upstrzone słojami drewno dębowe.

Czytaj więcej

Dlaczego warto zainwestować panele laminowane My Floor?

Zaprojektowane i wyprodukowane przez My Floor podłogi laminowane wyróżniają się pod kątem najwyższej jakości wykonania paneli. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych  panele cechują się nie tylko wyjątkowym designem, ale i wysokim poziomem odporności na ścieranie. Bezbłędnie odwzorowany wygląd prawdziwego drewna doskonale sprawdza się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i też nowoczesnych, skandynawskich, rustykalnych bądź stylizowanych na retro przestrzeniach. Warto zwrócić uwagę, iż w przeciwieństwie do wielu innych firm My Floor zapewnia do 30 lat gwarancji na swoje produkty. Wśród zalet rozwiązania takiego jak podłoga laminowana najczęściej wymienia się wysoką trwałość i prostotę montażu. Utrzymywanie czystości i naturalnego wyglądu paneli jest także dużo łatwiejsze i mniej czasochłonne od odczuwalnie droższych parkietów z litego drewna.

Czy podłogi laminowane My Floor można połączyć z system ogrzewania podłogowego?

Wszystkie dostępne obecnie w ofercie Dekorian Home panele laminowane można bez problemu położyć na każdy podłogowy system grzewczy. W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej wykorzystuje się ogrzewanie tego typu ze względu na wysoki poziom komfortu użytkowania. Warto jednak zaznaczyć, iż montaż ogrzewanych paneli podłogowych najlepiej zlecić profesjonalistom. Szczegółowe informacje dotyczące parametrów poszczególnych rozwiązań producenta My Floor dostępne są z poziomu strony produktowej. W przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności ze znalezieniem odpowiedniego produktu zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo wizyty w najbliższym salonie Dekorian Home. Wszelkiego rodzaju zapytania wysyłać można do nas także za pośrednictwem dedykowanego formularza kontaktowego na naszej stronie.

Czas generowania strony: 0,02s