TutajConcept | Dekorian Home


TutajConcept

TutajConcept to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Projektuje wnętrza, które są spójne, harmonijne, ale też nie stronią od kontrastów. Wnętrza, które odzwierciedlają potrzeby klientów i w których można poczuć się komfortowo i zrelaksowanym.

Pracę nad projektem wnętrza rozpoczynamy od słuchania naszych klientów, bo to ich oczekiwania są wyznacznikiem do stworzenia indywidualnego wnętrza. Piękno tkwi w szczegółach, dlatego z wyjątkową starannością dbamy o dobór form, materiałów i detali, tak aby wszystkie te elementy stworzyły niebanalną spójną całość. Wyznajemy zasadę, że naturalne i prawdziwe materiały takie jak drewno, kamień, beton i szkło mogą stworzyć wnętrze ponadczasowe. Ponadczasowy efekt potęguje również starannie dobrane oświetlenie – jeden z kluczowych elementów dobrego projektu wnętrz. Światło buduje klimat i atmosferę wnętrza, dostosowując się do potrzeb inwestora. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu pozwoliło nam wypracować metodę na tworzenie dobrze zaprojektowanych wnętrz, czyli takich, które równoważą w sobie piękno i funkcjonalność.

Anna Tutaj - Pielaszek - właściciel pracowni, główny architekt i osoba odpowiedzialna za rozwój firmy. Absolwentka wydziału architektury Politechniki Warszawskiej.  Za  Projekt Dyplomowy z 2007 r. została wyróżniona w konkursie Generalnego Konserwatora Zabytków RP na najlepszą pracę naukową, projektową i popularyzatorską z dziedziny ochrony zabytków i muzealnictwa. Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich pracowniach architektonicznych i wnętrzarskich. Od 2011 r. prowadzi własną firmę, która od listopada 2013 r. funkcjonuje na rynku pod nazwą TutajConcept. Projektuje w ścisłej współpracy z Inwestorem, dążąc do połączenia indywidualnego charakteru projektowanego wnętrza z funkcjonalnością i szczerym przekazem. Ekspert w doborze wysublimowanych dodatków. Lubi sport, uśmiechniętych ludzi i dobrą kawę. Prywatnie mama Heleny.

https://tutajconcept.pl/

https://www.facebook.com/tutajconcept/

Mój ulubiony styl projektowania to… Nie mam jednego ulubionego stylu. Przy projektowaniu czerpię inspirację z różnych stylów: od minimalizmu poprzez styl skandynawski, industrialny po klasykę.


W projektowaniu najtrudniejsze jest... Zrozumienie potrzeb klienta, bo to w pierwszej kolejności wymaga umiejętności psychologicznych a dopiero potem projektowych


W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Budowanie funkcjonalności wnętrza pod indywidualne potrzeby klienta a potem efekt końcowy  prac wykończeniowych


Inspiracją w pracy jest dla mnie... Ciekawi ludzie, natura, sztuka


W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Zazwyczaj nie skupiam się na tym, co mnie denerwuje, a na tym co mnie inspiruje.


Marka, która mnie nieustannie zachwyca… Zachwycają mnie marki oświetleniowe, trudno wybrać jedną


Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… Najbliższe są mi kolory stanowiące ponadczasową bazę: odcienie szarości, beżu, bieli w połączeniu z pięknem naturalnego drewna. Lubię też czarne mocne akcenty.


Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Kelly Hoppen


Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Oskar Zięta, Patricia Urquiola


Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłby… to inny wolny zawód związany z budownictwem lub architekturą.


Czas generowania strony: -1721112674,83s