Eliza Rogala - Szwede - Pracownia projektowa ERS | Dekorian Home


Eliza Rogala - Szwede - Pracownia projektowa ERS

Eliza Rogala-Szwede to architektka, projektantka wnętrz, designerka. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych, WSSiP w Łodzi, UTP w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe na UMK w Toruniu w zakresie problematyki zabytkoznawczej i konserwatorskiej architektury historycznej. Posiada wielokierunkowe wykształcenie z zakresu projektowania wnętrz, architektury i urbanistyki oraz konserwacji zabytków. Właścicielka autorskiej pracowni projektowej ERS, w której ofercie można znaleźć projekty budynków, wnętrz, krajobrazu, mebli i grafiki. Pracownia projektowa ERS współpracuje z najlepszymi wykonawcami oraz firmami oferującymi materiały do kreacji przestrzeni.https://www.facebook.com/pages/category/Product-Service/ERS-Pracownia-Projektowa-195447411233556/

Mój ulubiony styl projektowania to... w zasadzie każdy, od historyzującego po zgodny z najnowszymi trendami.

W projektowaniu najtrudniejsze jest… zrozumienie, że kreujemy przestrzeń dla różnych odbiorców dlatego nasze projekty muszą spełnić wymagania wszystkich użytkowników oraz realizować nasze idee :-)

W projektowaniu najprzyjemniejsza jest... możliwość kreacji przestrzeni w sposób nieograniczony budżetem.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... forma, struktura, faktura, kolor, znajduje inspiracje we wszystkich działaniach artystycznych.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... staram się nie oceniać krytycznie, ale dostrzegać pozytywy. Czasami jednak drażni mnie tendencja do ujednoliceń i brak akceptacji nowych trendów - przyjmujemy je bardzo powoli.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... raczej marki designu włoskiego, nieustannie poszukujące nowych, funkcjonalnych rozwiązań przestrzeni.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... każdy kolor, ale musi idealnie współgrać z całością, ma określone zadanie w przestrzeni i nie może jej zdominować.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Tadao Andó, japoński architekt wnętrz tworzy przestrzeń wnętrz i budynków wraz z otoczeniem. W jego projektach widoczna jest idealna symbioza.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Patricia Urquila, projektantka firmy Moroso, Miyayzaki, Teresa Kruszewska jako ikona dobrego polskiego designu.    

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... coach’em, trenerem ds. rozwoju personalnego.

Czas generowania strony: -1721114017,88s