Salon Gdańsk | Dekorian Home

Gdańsk

Salon Dekorian Home Gdańsk


Adres:
al. Grunwaldzka 490/2
80-309 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Kontakt:
Telefon: +48 506 196 061
E-mail: gdansk@dekorian.pl

Przedstawiciele handlowi:
Marta: +48 506 196 061
Agnieszka: +48 500 399 895
Aleksandra: +48 506 196 062

Gdański Salon Dekorian Home tworzy doskonałą aurę do odkrywania różnorodnych stylów. Można tam podziwiać ekskluzywne marki tapet, podłóg, wykładzin, farb oraz pozostałych dekoracji do domu. Dzięki wyjątkowo fachowej i życzliwej obsłudze oraz szerokiemu wachlarzowi wzorników i próbek materiałów dekoracyjnych, zakupy w gdańskim Salonie Dekorian Home są przyjemne i przebiegają w komfortowej atmosferze. Ponadto, pracownikom gdańskiego Salonu przyświeca otwartość na realizację indywidualnych próśb oraz niestandardowych zamówień klientów. Z przyjemnością prezentują inspirujące rozwiązania, pozwalające tworzyć tylko wyjątkowe aranżacje wnętrz.

Aranżacja wnętrza gdańskiego salonu Dekorian Home

W naszym Salonie dekoracyjnym mogą Państwo usiąść i zrelaksować się na krzesłach Metalmobil oraz Casprini - wykonanych w duchu minimalizmu. Podziwiać można fantastyczną ekspozycję podłóg Nobifloor oraz Designflooring. Dopełnieniem wystroju gdańskiego Salonu jest wielkoformatowa grafika ścienna Pulse od GLAMORA. Turkusowa kolorystyka tworzy przytulny klimat i doskonałą atmosferę do wielogodzinnych rozmów o designie. Salon daje niepowtarzalną okazję do poznania produktów o nietypowych funkcjonalnościach i możliwościach dekoracyjnych. Przykładem są industrialne meble My Modern Home, kanadyjskie farby PARA o siedmiu stopniach połysku, czy dekoracyjne oprawy od Innermost DekoLuce.

Wystrój wnętrz we współpracy z najlepszymi projektantami

Gdański Salon słynie nie tylko z dobrego designu, ale przede wszystkim z wysokiej klasy fachowców, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu służą radą i pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów. Od lat pracownicy Salonu współpracują ze znakomitymi projektantami i architektami wnętrz, którzy specjalizują się w projektowaniu i aranżacji wnętrz, adaptacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych, w tym także powierzchni biurowych oraz projektów home staging.
<