Salon Gdańsk | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

Salon wyposażenia wnętrz Gdańsk, al. Grunwaldzka 490

Adres:aleja Grunwaldzka 490/2
80-309 Gdańsk

Telefon:58 717 44 67

Email:gdansk@dekorian.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek  10:00–18:00
wtorek  10:00–18:00
środa  10:00–18:00
czwartek  10:00–18:00
piątek  10:00–18:00
sobota  Zamknięte
niedziela  Zamknięte

Telefon do przedstawicieli handlowych:

poniedziałek 10:00–18:00
wtorek 10:00–18:00
środa 10:00–18:00


Gdański Salon Dekorian Home tworzy doskonałą aurę do odkrywania różnorodnych stylów. Można tam podziwiać ekskluzywne marki tapet, podłóg, wykładzin, farb oraz pozostałych dekoracji do domu. Dzięki wyjątkowo fachowej i życzliwej obsłudze oraz szerokiemu wachlarzowi wzorników i próbek materiałów dekoracyjnych, zakupy w gdańskim Salonie Dekorian Home są przyjemne i przebiegają w komfortowej atmosferze. Ponadto, pracownikom gdańskiego Salonu przyświeca otwartość na realizację indywidualnych próśb oraz niestandardowych zamówień klientów. Z przyjemnością prezentują inspirujące rozwiązania, pozwalające tworzyć tylko wyjątkowe aranżacje wnętrz.

Aranżacja wnętrza gdańskiego salonu Dekorian Home

W naszym Salonie dekoracyjnym mogą Państwo usiąść i zrelaksować się na krzesłach Metalmobil oraz Casprini - wykonanych w duchu minimalizmu. Podziwiać można fantastyczną ekspozycję podłóg Nobifloor oraz Designflooring. Dopełnieniem wystroju gdańskiego Salonu jest wielkoformatowa grafika ścienna Pulse od GLAMORA. Turkusowa kolorystyka tworzy przytulny klimat i doskonałą atmosferę do wielogodzinnych rozmów o designie. Salon daje niepowtarzalną okazję do poznania produktów o nietypowych funkcjonalnościach i możliwościach dekoracyjnych. Przykładem są industrialne meble My Modern Home, kanadyjskie farby PARA o siedmiu stopniach połysku, czy dekoracyjne oprawy od Innermost DekoLuce.

Wystrój wnętrz we współpracy z najlepszymi projektantami

Gdański Salon słynie nie tylko z dobrego designu, ale przede wszystkim z wysokiej klasy fachowców, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu służą radą i pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów. Od lat pracownicy Salonu współpracują ze znakomitymi projektantami i architektami wnętrz, którzy specjalizują się w projektowaniu i aranżacji wnętrz, adaptacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych, w tym także powierzchni biurowych oraz projektów home staging.

Czas generowania strony: 0,03s