Miękka wykładzina dywanowa - Nowoczesne wykładziny dywanowe | Dekorian Home

Wykładzina dywanowa

Tapety Tapety Tapety


Trwa wczytywanie produktów...

Trwałe i nowoczesne wykładziny dywanowe na miarę XXI wieku 

Odpowiednio dobrana powierzchnia kryjąca podłogi, nadaje pomieszczeniu charakter i tworzy swoisty klimat. Stanowi ważny element aranżacji wnętrza i powinna być spójna z całością wystroju. Z tego względu istotny jest dobór odpowiedniego pokrycia podłogowego, co wiąże się z długimi poszukiwaniami. Największe możliwości w zastosowaniu mają wykładziny podłogowe dywanowe. Można je używać niemalże w każdym pomieszczeniu, z wyjątkiem kuchni i łazienki, gdzie mogłyby ulec nadmiernemu przemoczeniu się i poplamieniu. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne wykładziny dywanowe w bogatej gamie kolorystycznej, w rozmaitych grubościach oraz fakturach. Zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych metod technologicznych, z zastosowaniem innowacyjnych technik obróbki włókienniczo-krawieckiej. Dzięki temu proponowane przez nas produkty są odporne  na zagniecenia powstałe pod wpływem stawiania na nich ciężkich przedmiotów. 

Wykładziny cechuje ponadto wytrzymałość na liczne uszkodzenia mechaniczne, które mogą być efektem długotrwałego użytkowania, takie jak: rozdarcie, przecieranie się, mechacenie oraz prucie. Każda dostępna wykładzina dywanowa została wykonana z włókien obojętnych na działanie pleśni, grzybów i bakterii. Powierzchnie te nie pochłaniają kurzu, nie rozwijają się w nich roztocza, dlatego idealnie sprawdzą się pomieszczeniach, z których często korzystają alergicy oraz dzieci. Wykładziny te posiadają powłokę antypoślizgową, a w razie potknięcia się, miękka powierzchnia amortyzuje upadek. Dodatkowo wykładzina po odpowiednim jej położeniu i przyklejeniu do podłoża, nie odkleja się, nie zwija, co zapobiega upadkom wskutek jej zahaczenia o wystające rogi i końcówki. Ponadto miękka wykładzina dywanowa ociepla pomieszczenie. Dzięki swojej strukturze powłoka dywanowa wygłusza  i poprawia akustykę pokoju lub sali.

Wykładzina podłogowa dywanowa – komfort i wygoda w każdym pomieszczeniu

Polecane wykładziny dywanowe cechuje uniwersalizm – można je zastosować zarówno w pomieszczeniach domowych, mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej, np. w hotelach, przedszkolach, żłobkach, bibliotekach, czytelniach oraz biurach. Kolekcje takie jak: Funky, Sodalit czy Ocean idealnie będą komponowały się z wnętrzem pokojów dziecięcych, sal w żłobkach i przedszkolach. Pokrycia te cechują się bardzo wysoką trwałością na rozdzieranie, są odporne na zabrudzenia i nie pochłaniają wody. Do salonów i pokojów hotelowych polecamy kolekcje: Nefryt, Wimbledon,  Milano, Smooth, a także Street Tile. Natomiast do biur, bibliotek i gabinetów: Soft, Hipnotic, Heliopic, Blend, Office. Sypialnia to wyjątkowe miejsce, dlatego wykładzina dywanowa wełniana doskonale spełni swoją funkcję. Wykonana z naturalnej wełny o miękkim i przyjemnym podłożu nada pomieszczeniu przytulny klimat. Tu idealnie będą prezentowały się  wykładziny dywanowe wełniane, takie jak: Basso 3 oraz serie o jasnych barwach, m.in.: Saturn, Jupieter, Mars, Neptune, Venus. Również wykładzina dywanowa gruba m.in. z takich kolekcji jak: Tokyo, Street, Dune, Hipi, Mellow, Impres lub Epic wykonana z syntetycznych materiałów (z poliamidu, polipropylenu), doskonale wkomponuje się we wnętrze sypialni. W pokoju dziennym lub przedpokoju elegancko zaprezentuje się jednobarwne pokrycie podłogowe z serii Pearl. Tu również można sięgnąć po serie Street Line Tile lub Wide – wykładzina dywanowa wzory, której są designerskim i nowoczesnym rozwiązaniem, stanie się synonimem eklektyzmu i wyszukanego gustu. 


Czas generowania strony: 1,13s