DH Door Direct | Dekorian Home

DH Door Direct

DH Door Direct to rozszerzenie ofert marki DH Door o drzwi z rozwiązaniami zaspokajającymi aktualne trendy w projektowaniu wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowano projekty, tak, aby najszybciej, jak to możliwe cieszyć się nowymi drzwiami wykonanymi z najlepszych materiałów i części składowych.


System Direct Speed to kompletne zestawy w standaryzowanych wymiarach. Ideą oferty jest zapewnienie wysokiej jakości, nowoczesnych drzwi. W zestawie znajdują się: aluminiowa ościeżnica niewidoczna, kaseta lub system przesuwny oraz skrzydło i opcjonalnie okucia renomowanych firm. Ościeżnica może być surowa, anodowana na srebrno lub lakierowana na biały mat, a blenda systemu przesuwnego - anodowana na srebrno lub lakierowana na biało. Skrzydło grubości 40 mm, w zależności od wykończenia, może posiadać wypełnienie typu „plaster miodu” lub z płyty wiórowa-otworowej.

System może występować również w wersji Direct Speed White 9003, gdzie wszystkie elementy składowe drzwi są w kolorze bieli oraz dochodzi możliwość zamówienia dodatkowo modułu w systemie przesuwnym.


Direct Economy to ekonomiczne podejście, które idzie w parze z zastosowaniem nowatorskiej technologii i aktualnych trendów drzwi ukrytych. Ościeżnica do wpuszczenia w ścianę wykonana jest z lekkiego i mocnego tworzywa (PVC) oraz przygotowana jest do pokrycia farbą. Pozwala to na perfekcyjne wtopienie się drzwi w ścianę pomalowaną takim samym kolorem.

Druga opcją jest wybór drzwi Direct Economy Color, w których ościeżnicę również można malować, ale skrzydła mają barwy już gotowe - tutaj do wyboru mamy: antracyt, szarość, biel i czerń.

Pobierz katalog

Czas generowania strony: -1713630612,01s