MY WAY DESIGN | Dekorian Home


MY WAY DESIGN

MY WAY DESIGN to pracownia projektowa działająca na rynku od 2013 roku. Jej założycielką jest Anna Kryńska, która traktuje projektowanie wnętrz nie tylko jako profesję, ale również prawdziwą życiową pasję.


,,Posiadam wykształcenie wyższe w tym kierunku, dzięki czemu mam okazję wykazać się kreatywnością, realizować ciekawe projekty oraz robić to co kocham. Na bieżąco śledzę trendy oraz szukam nowych nieszablonowych rozwiązań biorąc udział w licznych szkoleniach” – deklaruje założycielka pracowni MY WAY DESIGN.


http://www.myway-design.pl/

Mój ulubiony styl projektowania to... tak naprawdę nie mam ograniczeń w upodobaniach jestem w stanie dopasować się do każdego jaki wymarzy się Inwestorowi.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... nie zatracić świeżego spojrzenia nowe trendy, uciekanie od szablonowych rozwiązań.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... tworzenie nowych, funkcjonalnych i pięknych przestrzeni, różnorodność zleceń , ciągły rozwój i poznawanie nowych możliwości przy każdej realizacji.

Inspiracją w pracy jest dla mnie...  wszystko co mnie otacza. Może to być kawałek materiału, tapeta, mebel, ale również przyroda, podróże czy sztuka. Niekiedy wystarczy rozmowa z Inwestorem , który swoją osobowością daje bodziec do działania.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... zapobiegawczy charakter i brak otwartości na nowości.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Marmorin, Kare Design, Comforty, Tubądzin, Noti.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... taki, który tworzy w danym wnętrzu przytulny klimat. Dopasowuję się do upodobań Inwestora, ale staram się przemycać dodatki w modnych zestawieniach kolorystycznych.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to... Jeff Andrews, Phillippe Starck, Tom Dixon.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to... Zaha Hadid, Philippe Starck, Karim Rahid, Patricia Urquiola. wymienię też polskich bo uważam, że dorównują zagranicznym - Iwona Kosicka, Tomasz Rygalik, Dorota Koziara.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... trudno powiedzieć, ponieważ od czasów nastoletnich wiedziałam, że będę chciała zająć się projektowaniem wnętrz. Ale bliskie mojemu sercu jest projektowanie mebli...

Czas generowania strony: -1721111328,49s