Loft Factory | Dekorian Home

Agata Kasprzyk-Olszewska
Projektant

Loft Factory

Loft Factory to pracownia architektury i projektowania wnętrz, której założycielką i pomysłodawczynią jest Agata Kasprzyk-Olszewska. To co wyróżnia pracownię, to swoboda łączenia rozmaitych stylów: nowoczesnego minimalizmu z ponadczasową klasyką, industrialnych loftów z paryskim szykiem, czy też pałacowego przepychu z surowymi detalami.

Dla architektów Loft Factory najważniejsze w projektowaniu jest tworzenie ponadczasowych, niestarzejących się wnętrz. Nie boją się wyzwań. Każdy kolejny projekt to dla nich możliwość stworzenia czegoś unikalnego. Większość mebli projektują sami wg własnych pomysłów, tworząc je zgodnie z autorską, artystyczną wizją. Projekty Loft Factory są publikowane w magazynach wnętrzarskich nie tylko w Polsce, ale również na świecie – mówi Agata Kasprzyk-Olszewska, właścicielka pracowni.

Loft Factory realizuje zlecenia związane zarówno z aranżacją, jak i adaptacją wnętrz. Pracownia jest w stanie w pełni zaprojektować apartamenty pokazowe dla deweloperów, jak i wykonać kompleksowo inwestycje pod klucz dla klientów indywidualnych.

www.loft-factory.comMój ulubiony styl projektowania to... Nie zamykam się w ramach jednego, konkretnego stylu. Każde wnętrze powinno wyróżniać się przede wszystkim niepowtarzalnym klimatem, być ponadczasowe.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Łączenie elementów rożnych stylów, tak aby osiągnąć spójny efekt.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest...Tworzenie i budowanie koncepcji całego wnętrza, do uzyskania zamierzonego celu.

Inspiracją w pracy są dla mnie... Wnętrza surowych nowojorskich loftów wraz z elegancją i klasą stylowych paryskich apartamentów.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Sztampowość, powtarzalność oraz brak indywidualnego podejścia do projektów.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Od lat duńska marka Gubi, która urzeka nie tylko pięknem swoich produktów, ale przede wszystkim ponadczasowym wzornictwem.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Cała gama kolorów materiałów naturalnych takich jak kamień, marmur, drewno.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Elizabeth Roberts

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Zdecydowanie włoska designerka Paola Navone.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... Projektowałabym meble.

Czas generowania strony: -1721112600,91s