Salon Warszawa | Dekorian Home

Warszawa

Salon Dekorian Home Warszawa


Adres:
ul. Burakowska 5/7
01-066 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Kontakt:
Telefon: +48 22 631 04 33
E-mail: warszawa@dekorian.pl

Przedstawiciele handlowi:
Piotr: +48 500 399 764
Rafał: +48 512 042 270
Piotr: +48 797 588 196

Warszawski salon Dekorian Home, znajdujący się przy ulicy Burakowskiej 5/7 to miejsce, w którym każdy klient poczuje się swobodnie i dokona zakupów w pełnym komforcie. Odwiedzający showroom z wyposażeniem wnętrz zobaczą tu różne style, które harmonijnie się ze sobą łączą – od eleganckiej, kryształowej klasyki, po skandynawskie akcenty i industrialne dodatki. Kontrastowe zestawienia zachęcają projektantów wnętrz oraz ich klientów do porzucenia monochromatycznej, bezpiecznej stylistyki i dodaniu aranżacjom bardziej odważnych tonów.

Aranżacje wnętrz we współpracy ze znakomitymi projektantami

Nasza galeria dekoracji wnętrz w Warszawie, przy ulicy Burakowskiej 5/7 bazując na długoletnim doświadczeniu i kontaktach z najlepszymi projektantami na rynku służy pomocą w zakresie bezpłatnej wyceny oraz zapoznaniu się z najnowszą ofertą wyposażenia wnętrz sklepowych, hotelowych, restauracyjnych, a także niekomercyjnych. Pracownicy warszawskiej galerii wnętrz zapewniają projektantom wnętrz wszelkie narzędzia pomocne w codziennej pracy, w tym: wzorniki, próbki materiałów czy katalogi. W salonie znajduje się kameralna i funkcjonalna przestrzeń, w której architekt wnętrz może spotkać się z klientem i w komfortowych warunkach dyskutować na temat projektu. Handlowcy warszawskiego salonu to eksperci w swojej dziedzinie, którzy doskonale wspierają projektantów wnętrz na każdym etapie pracy nad aranżacją wnętrza.

Asortyment warszawskiego salonu dekoracyjnego

We wnętrzu warszawskiego salonu z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home można znaleźć wyszukane i jakościowe produkty: podłogi, wykładziny, tapety, tynki ozdobne, żywice, farby, lampy oraz dekoracje do domu. Nasza warszawska galeria wnętrz od początku działalności współpracuje z najlepszymi światowymi producentami, między innymi: Glamora, Epic Carpet, Nobifloor, Farby Para, Dekoluce czy Metropolis. Dekorian Home oferujący wystrój wnętrz sklepowych, restauracyjnych, hotelowych, a także niekomercyjnych to jeden z najbardziej ekskluzywnych salonów z wyposażeniem wnętrz w Warszawie.
<