Salon Warszawa | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

Salon wyposażenia wnętrz Warszawa, ul. Burakowska 5/7

Adres:Burakowska 5/7
01-066 Warszawa

Telefon:22 631 04 33

Email:warszawa@dekorian.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek  10:00 - 18:00
wtorek  10:00 - 18:00
środa  10:00 - 18:00
czwartek  10:00 - 18:00
piątek  10:00 - 18:00
sobota  10:00 - 14:00
niedziela  Zamknięte

Telefon do przedstawicieli handlowych:

Piotr -500 399 764

Rafał -512 042 270

Piotr - 797 588 196

Warszawski salon Dekorian Home, znajdujący się przy ulicy Burakowskiej 5/7 to miejsce, w którym każdy klient poczuje się swobodnie i dokona zakupów w pełnym komforcie. Odwiedzający showroom z wyposażeniem wnętrz zobaczą tu różne style, które harmonijnie się ze sobą łączą – od eleganckiej, kryształowej klasyki, po skandynawskie akcenty i industrialne dodatki. Kontrastowe zestawienia zachęcają projektantów wnętrz oraz ich klientów do porzucenia monochromatycznej, bezpiecznej stylistyki i dodaniu aranżacjom bardziej odważnych tonów.

Aranżacje wnętrz we współpracy ze znakomitymi projektantami

Nasza galeria dekoracji wnętrz w Warszawie, przy ulicy Burakowskiej 5/7 bazując na długoletnim doświadczeniu i kontaktach z najlepszymi projektantami na rynku służy pomocą w zakresie bezpłatnej wyceny oraz zapoznaniu się z najnowszą ofertą wyposażenia wnętrz sklepowych, hotelowych, restauracyjnych, a także niekomercyjnych. Pracownicy warszawskiej galerii wnętrz zapewniają projektantom wnętrz wszelkie narzędzia pomocne w codziennej pracy, w tym: wzorniki, próbki materiałów czy katalogi. W salonie znajduje się kameralna i funkcjonalna przestrzeń, w której architekt wnętrz może spotkać się z klientem i w komfortowych warunkach dyskutować na temat projektu. Handlowcy warszawskiego salonu to eksperci w swojej dziedzinie, którzy doskonale wspierają projektantów wnętrz na każdym etapie pracy nad aranżacją wnętrza.

Asortyment warszawskiego salonu dekoracyjnego

We wnętrzu warszawskiego salonu z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home można znaleźć wyszukane i jakościowe produkty: podłogi, wykładziny, tapety, tynki ozdobne, żywice, farby, lampy oraz dekoracje do domu.

Nasza warszawska galeria wnętrz od początku działalności współpracuje z najlepszymi światowymi producentami, między innymi: GlamoraEpic CarpetNobifloorFarby ParaDekoluce czy Metropolis. Dekorian Home oferujący wystrój wnętrz sklepowych, restauracyjnych, hotelowych, a także niekomercyjnych to jeden z najbardziej ekskluzywnych salonów z wyposażeniem wnętrz w Warszawie.

ZOBACZ GALERIĘ

Czas generowania strony: 0,01s