B-Design | Dekorian Home


B-Design

Pracownia Architektury Wnętrz B-design działa na rynku od 15 lat i ma na swoim koncie niezliczoną ilość realizacji. Najwyższa jakość usług jest jedynie skutkiem ubocznym 300% zaangażowania w wykonywaną pracę.

Głównym architektem pracowni jest inż. arch. wnętrz Martyna Banaszczuk, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Warszawie. Projektantka mówi o sobie: "Mój cel to tworzenie nastrojowego i oryginalnego wnętrza. Dbam o indywidualne wymagania oraz potrzeby jego użytkowników. Kreuję funkcjonalne rozwiązania projektowe połączone z najnowszymi trendami. Architektura to moja pasja, którą rozwijam poprzez regularne odwiedzanie światowych targów wnętrz. Ciekawe pomysły wspieram wieloletnim doświadczeniem oraz współpracą ze sprawdzonymi wykonawcami". Martyna Banaszczuk nigdy nie podąża utartym szlakiem, a wszystkich wokół zaraża swoją pasją. Inwestorzy cenią w B-Design to, że do każdego projektu pracownia podchodzi indywidualnie, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów.

Link do strony www pracowni

Mój ulubiony styl projektowania to... styl, który idealnie wpisze się w potrzeby i gusta inwestorów. Godzę różne upodobania właścicieli.
W projektowaniu najtrudniejsze jest... pogodzenie życia prywatnego z pasją, jaką jest wykonywana praca. Ciężko oderwać się od miłości, którą jest tworzenie ponadczasowych i funkcjonalnych wnętrz.
W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... zarówno zadowolenie inwestorów z efektu końcowego, jak i z przebytej drogi do osiągnięcia wymarzonego wnętrza.
Inspiracją w pracy jest dla mnie... czerpię inspirację zewsząd, często z najmniej oczywistych źródeł. Zarówno światowe targi wnętrzarskie, jak i spacer po lesie są dla mnie twórczym impulsem do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... niezależnie od pochodzenia autora projektu, smuci mnie brak ciągłego rozwoju, co widać czasami w zrealizowanych już wnętrzach.
Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Poliform, Maxalto, Roll & Hill, Terzani, B & B Italia, Baxter, Smania i wiele innych...
Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... ten, który w danym momencie wykorzystuje w projekcie. Czasami mocny, dominujący, a czasami ten, który pozwala wyjść na pierwszy plan innym elementom.
Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Charles & Ray Eames, Mies van der Rohe.
Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Jean-Marie Massaud, Philipe Starck.
Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... psychologiem. Fascynuje mnie różne podejście ludzi do otaczającego świata.
Czas generowania strony: -1721631744,27s