Pracownie - województwo opolskie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE


Województwo opolskie

Wizualhome Dorota Jańczyk-Wąsik

Dorota Jańczyk – Wąsik od 10 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, czego efektem było założenie w 2017 roku własnej firmy pod marką Wizualhome. Kompleksowo podchodzi do zleceń: projekty wnętrz, wizualizacje, dokumentacje techniczne – wszystko po to, aby zmienić mieszkania i domy w niezwykłe miejsca, gdzie każdy może czuć się sobą. Priorytetową sprawą jest wsłuchanie się w potrzeby klienta i zaprojektowanie pomieszczeń zgodnych z jego wartościami i potrzebami. W pracy zawodowej kieruje się, jak sama mówi: intuicją, wiedzą i doświadczeniem. Współpracuje ze świetnymi fachowcami i producentami.
zobacz więcej
Województwo opolskie

Designroom

Studio Projektowe Designroom powstało z pasji i potrzeby piękna. Zainicjowane w 2009 i nadal prowadzone przez głównego projektanta mgr Annę Stelmach.
zobacz więcej
Województwo opolskie

Anna Grzesik Studio

Anna Grzesik Studio to pracownia projektowa założona przez Annę Grzesik w 2012 roku w Opolu. Myśl przewodnia towarzysząca każdemu projektowi to człowiek, który zawsze stoi w centrum kompozycji. Jego komfort, doświadczanie zmysłami otaczającej przestrzeni, autentyczność. Każde wnętrze tworzone jest na miarę jego właściciela, idealnie dopasowane w każdym detalu.
zobacz więcej
Województwo opolskie

FABRYK - ART

FABRYK – ART to pracownia projektowa, którą w 2010 r. założyła Agata Chomiak z pasji tworzenia i chęci wpływania na przestrzeń. To studio pomysłów i artystycznych wizji, gdzie poprawna kompozycja, dbałość o szczegóły, precyzja w doborze asortymentu, są podstawą każdego indywidualnego projektu.
zobacz więcej
Województwo opolskie

PX3

Pracownia projektowa założona przez mgr inż. arch., projektantkę wnętrz Joannę Prokopowicz i inż. arch. Pawła Prokopowicza - młodych architektów, entuzjastów dobrze zaprojektowanej przestrzeni i do bólu ładnych przedmiotów.
zobacz więcej
Województwo opolskie

Imforma

Imforma to autorska pracownia projektowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2010 r. Współtworzoną ją wykwalifikowani specjaliści z zakresu architektury wnętrz, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej.
zobacz więcej
Województwo opolskie

Studio B

Studio B to Justyna i Bartek Barkowscy, którzy od dwunastu lat wspólnie projektują różne typy przestrzeni, udowadniając, że najciekawsze projekty powstają dla ciekawych ludzi.
zobacz więcej
Województwo opolskie

eM Design

eM Design to pracownia projektowa prowadzona przez Małgorzatę Jurowską, w której każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i niebanalne projekty.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s