Pracownie - województwo opolskie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo opolskie

opolskie
Dorota Jańczyk – Wąsik od 10 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, czego efektem było założenie w 2017 roku własnej firmy pod marką Wizualhome. Kompleksowo podchodzi do zleceń: projekty wnętrz, wizualizacje, dokumentacje techniczne – wszystko po to, aby zmienić mieszkania i domy w niezwykłe miejsca, gdzie każdy może czuć się sobą. Priorytetową sprawą jest wsłuchanie się w potrzeby klienta i zaprojektowanie pomieszczeń zgodnych z jego wartościami i potrzebami. W pracy zawodowej kieruje się, jak sama mówi: intuicją, wiedzą i doświadczeniem. Współpracuje ze świetnymi fachowcami i producentami.
opolskie
Studio Projektowe Designroom powstało z pasji i potrzeby piękna. Zainicjowane w 2009 i nadal prowadzone przez głównego projektanta mgr Annę Stelmach.
opolskie
Anna Grzesik Studio to pracownia projektowa założona przez Annę Grzesik w 2012 roku w Opolu. Myśl przewodnia towarzysząca każdemu projektowi to człowiek, który zawsze stoi w centrum kompozycji. Jego komfort, doświadczanie zmysłami otaczającej przestrzeni, autentyczność. Każde wnętrze tworzone jest na miarę jego właściciela, idealnie dopasowane w każdym detalu.
opolskie
FABRYK – ART to pracownia projektowa, którą w 2010 r. założyła Agata Chomiak z pasji tworzenia i chęci wpływania na przestrzeń. To studio pomysłów i artystycznych wizji, gdzie poprawna kompozycja, dbałość o szczegóły, precyzja w doborze asortymentu, są podstawą każdego indywidualnego projektu.
opolskie

PX3

Pracownia projektowa założona przez mgr inż. arch., projektantkę wnętrz Joannę Prokopowicz i inż. arch. Pawła Prokopowicza - młodych architektów, entuzjastów dobrze zaprojektowanej przestrzeni i do bólu ładnych przedmiotów.
opolskie
Imforma to autorska pracownia projektowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2010 r. Współtworzoną ją wykwalifikowani specjaliści z zakresu architektury wnętrz, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej.
opolskie
eM Design to pracownia projektowa prowadzona przez Małgorzatę Jurowską, w której każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i niebanalne projekty.

Czas generowania strony: -1716827237,58s