Pracownie - województwo małopolskie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE


Województwo małopolskie

VNdesign Wioletta Niedziela-Bogusz

Absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 2012 roku prowadzi autorską pracownię VN Design, której jest głównym projektantem. Pracownia specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu domów jednorodzinnych, apartamentów i mieszkań. Wieloletnie doświadczenie i szeroki ogląd świata wnętrz pozwala na tworzenie harmonijnych, wyjątkowych, skrojonych na miarę potrzeb klienta przestrzeni, w których można dobrze się poczuć.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Aleksandra Interior Design Studio

Aleksandra Procajło – Kwiecień to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, spadkobierczyni bogatej spuścizny rodziny architektów. Ponad 12 letnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, adaptacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych w tym także powierzchni biurowych oraz projektów home staging. W swym dorobku posiada wiele prestiżowych realizacji, publikowanych na łamach prasy branżowej.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

ACB ARCHITEKTURA

Założycielka pracowni - Anita Chrzanowska-Bac - jest Absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Należy do Świętokrzyskiej Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. „Moją pracę cechuje prostota i chęć kreowania architektury trwałej, użytecznej i pięknej. Szczególną uwagę poświęcam zachowaniu dobrych proporcji i funkcjonalności. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, gwarantuję pełne zaangażowanie i kompleksową obsługę klienta" - deklaruje właścicielka.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Eklekt Atelier

Architekci z pracowni Eklekt Atelier to prawdziwi pasjonaci dobrej architektury i pięknych wnętrz. Nawet swoje biuro w Krakowie urządzili tak, żeby klienci, którzy tam przychodzą, mogli poczuć się jak w jednym z wnętrz przez nich zaprojektowanych.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

goryjewska.górnisiewicz

Pracownia jest dziełem Agnieszki Goryjewskiej i Karoliny Górnisiewicz - architektek wnętrz, wykładowczyń na Krakowskiej Akademii na Wydziale Architektury Wnętrz. Partnerki biznesowe, a na co dzień przyjaciółki domatorki "nadają urok codziennym sprawom" - jak same mówią o swojej działalności.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Design Studio

"Projektuję bo... lubię! Nie określa mnie konkretny styl, stawiam na indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta" - deklaruje założycielka pracowni Design Studio, Magdalena Kaczmarska.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

HUK Architekci

Huk Architekci jest pracownią projektową założoną przez absolwentów Politechniki Krakowskiej: Karolinę Parkitną oraz Tomasza Huka.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

D&D Projekt

Firma D&D Projekt powstała w Polsce w 2005 roku, ale jej historia związana jest z rynkiem skandynawskim. Na tym wymagającym gruncie pracownia zdobyła doświadczenie, które z wieloma sukcesami stosuje w kraju.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

MM Architekci

Pracownia Projektowa MM Architekci znajduje się w Tarnowie. Tworzą ją mgr inż. architekt Małgorzata Bacik i mgr inż. Andrzej Bacik, absolwenci Politechniki Krakowskiej. Wykonują projekty architektoniczno-budowlane oraz projekty wnętrz prywatnych i publicznych, głównie na terenie Polski południowej.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Archissima

ARCHISSIMA to studio projektowe zajmujące się architekturą wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Pracownia ma na koncie także realizacje ekspozycji muzealnych. Założycielką i jej głównym projektantem jest Agnieszka Cupryś – Wilk. Pracownia kompleksowo realizuje projekty z dużą dbałością o detale oraz z nadzorem autorskim.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Mocolocco

Trio projektantek z Mocolocco tak mówi o swojej pracy „Projektujemy przestrzeń – do wspólnych kolacji i szybkiej kawy o poranku, dziecięcej zabawy i nocnej pracy po godzinach, przygotowywania prostych posiłków i wystawnych przyjęć, wygodnych zakupów i owocnych spotkań biznesowych. Projektujemy przestrzeń do życia.”
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Minimoo

Minimoo to autorska pracownia specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu architektury wnętrz domów prywatnych, apartamentów, mieszkań w małej oraz dużej skali, lokali użyteczności publicznej. Każdy temat projektowy traktowany jest bardzo indywidualnie i nieszablonowo, jest dostosowywany do skali oraz budżetu danej inwestycji.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Marta Wanat

Ambicją pracowni Marty Wanat jest tworzenie przestrzeni charakteryzujących się funkcjonalnością i czystością formy. Szczególną rolę w projektowaniu odgrywa dobór wysokiej jakości materiałów, które wpływają na standard wykończenia projektowanej powierzchni.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s