Pracownie - województwo małopolskie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo małopolskie

małopolskie
Dominika Motta - absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Podyplomowego Studium Konserwacji Zabytków Architektury i Urbanistyki. Założycielka Małej Pracowni, w której realizuje personalizowane projekty mieszkań i domów prywatnych, również w opcji pod klucz.
małopolskie
Aleksandra Michalak – założycielka pracowni AM Architektura Wnętrz. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, wydział: Architektura Wnętrz. Laureatka konkursu Homebooka „Wnętrze Miasta”. Realizuje własne projekty mieszkań i domów prywatnych, przestrzeni publicznych, przedmiotów użytkowych, mebli. W projektowaniu zainspirowana naturą, prostotą, kolorem. Związana ze sklepem Si Home, który współtworzyła. Sklep oferuje ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz. Prywatnie mama Stasia i Heleny, żona Łukasza zamieszkała w Wieliczce, sercem w Beskidzie Niskim.
małopolskie
Absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 2012 roku prowadzi autorską pracownię VN Design, której jest głównym projektantem. Pracownia specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu domów jednorodzinnych, apartamentów i mieszkań. Wieloletnie doświadczenie i szeroki ogląd świata wnętrz pozwala na tworzenie harmonijnych, wyjątkowych, skrojonych na miarę potrzeb klienta przestrzeni, w których można dobrze się poczuć.
małopolskie
Aleksandra Procajło – Kwiecień to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, spadkobierczyni bogatej spuścizny rodziny architektów. Ponad 12 letnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, adaptacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych w tym także powierzchni biurowych oraz projektów home staging. W swym dorobku posiada wiele prestiżowych realizacji, publikowanych na łamach prasy branżowej.
małopolskie
Założycielka pracowni - Anita Chrzanowska-Bac - jest Absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Należy do Świętokrzyskiej Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. „Moją pracę cechuje prostota i chęć kreowania architektury trwałej, użytecznej i pięknej. Szczególną uwagę poświęcam zachowaniu dobrych proporcji i funkcjonalności. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, gwarantuję pełne zaangażowanie i kompleksową obsługę klienta" - deklaruje właścicielka.
małopolskie
Architekci z pracowni Eklekt Atelier to prawdziwi pasjonaci dobrej architektury i pięknych wnętrz. Nawet swoje biuro w Krakowie urządzili tak, żeby klienci, którzy tam przychodzą, mogli poczuć się jak w jednym z wnętrz przez nich zaprojektowanych.
małopolskie
Pracownia jest dziełem Agnieszki Goryjewskiej i Karoliny Górnisiewicz - architektek wnętrz, wykładowczyń na Krakowskiej Akademii na Wydziale Architektury Wnętrz. Partnerki biznesowe, a na co dzień przyjaciółki domatorki "nadają urok codziennym sprawom" - jak same mówią o swojej działalności.
małopolskie
"Projektuję bo... lubię! Nie określa mnie konkretny styl, stawiam na indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta" - deklaruje założycielka pracowni Design Studio, Magdalena Kaczmarska.
małopolskie
Huk Architekci jest pracownią projektową założoną przez absolwentów Politechniki Krakowskiej: Karolinę Parkitną oraz Tomasza Huka.
małopolskie
Firma D&D Projekt powstała w Polsce w 2005 roku, ale jej historia związana jest z rynkiem skandynawskim. Na tym wymagającym gruncie pracownia zdobyła doświadczenie, które z wieloma sukcesami stosuje w kraju.
małopolskie
Pracownia Projektowa MM Architekci znajduje się w Tarnowie. Tworzą ją mgr inż. architekt Małgorzata Bacik i mgr inż. Andrzej Bacik, absolwenci Politechniki Krakowskiej. Wykonują projekty architektoniczno-budowlane oraz projekty wnętrz prywatnych i publicznych, głównie na terenie Polski południowej.
małopolskie
ARCHISSIMA to studio projektowe zajmujące się architekturą wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Pracownia ma na koncie także realizacje ekspozycji muzealnych. Założycielką i jej głównym projektantem jest Agnieszka Cupryś – Wilk. Pracownia kompleksowo realizuje projekty z dużą dbałością o detale oraz z nadzorem autorskim.
małopolskie
Trio projektantek z Mocolocco tak mówi o swojej pracy „Projektujemy przestrzeń – do wspólnych kolacji i szybkiej kawy o poranku, dziecięcej zabawy i nocnej pracy po godzinach, przygotowywania prostych posiłków i wystawnych przyjęć, wygodnych zakupów i owocnych spotkań biznesowych. Projektujemy przestrzeń do życia.”
małopolskie
Minimoo to autorska pracownia specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu architektury wnętrz domów prywatnych, apartamentów, mieszkań w małej oraz dużej skali, lokali użyteczności publicznej. Każdy temat projektowy traktowany jest bardzo indywidualnie i nieszablonowo, jest dostosowywany do skali oraz budżetu danej inwestycji.
małopolskie
Ambicją pracowni Marty Wanat jest tworzenie przestrzeni charakteryzujących się funkcjonalnością i czystością formy. Szczególną rolę w projektowaniu odgrywa dobór wysokiej jakości materiałów, które wpływają na standard wykończenia projektowanej powierzchni.

Czas generowania strony: -1718760778,03s