Pracownie - województwo pomorskie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE


Województwo pomorskie

IP - Design

Powstała w roku 2012 z inicjatywy doświadczonej architekt Ilony Paleńczuk. Przez lata, pracownia zwiększała zatrudnienie i znacznie poszerzyła zakres oferowanych usług, które świadczone są przede wszystkim na Pomorzu oraz Mazowszu. Pracownia nie zamyka się jednak na realizację projektów także w innych rejonach Polski czy za granicą. W przeszłości realizowała już udane zlecenia m.in. w Niemczech oraz w Hiszpanii. W świecie projektowanie nie istnieją dla nich bariery odległościowe.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

Aranżacja Kreatywna

Założycielką pracowni jest pani Aneta Kubicka - projektantka, artystka, ale również psycholog. Wiedzę z zakresu psychologii wykorzystuje przy projektowaniu witryn i wnętrz sklepowych, salonów, gabinetów oraz przestrzeni publicznej. Projektuje również dla wystawców na międzynarodowych targach sprawiając, że stoiska przykuwają wzrok odwiedzających i bardzo mocno odróżniają się od innych.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

Pracownia Projektowa - Monika Głowala

Pracownia Projektowa zajmuje się kompleksowym projektowaniem i wykonawstwem wnętrz prywatnych i publicznych. Przewodnim elementem projektów są fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń, które w pełni odwzorowują końcowy efekt, pozwalają zrozumieć zamysł projektanta, dzięki czemu inwestor może dokonać zmian, dostosować projekt do swoich potrzeb i oczekiwań.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

Joanna Gostkowska-Białek Autorska Pracownia Projektowa

Z pełnym zaangażowaniem prowadzi inwestorów przez proces realizacji projektu - od koncepcji poprzez kompleksowy projekt wykonawczy, aż po nadzór autorski w trakcie budowy. Regularnie zapraszana na antenę Radio Gdańsk w roli eksperta z zakresu architektury wnętrz w audycji „Dobrze mieszkaj”. Joanna Gostkowska-Białek, właścicielka gdańskiej pracowni architektury wnętrz.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

Aleksandra Cwilewicz - Korpus Projektowy

„Nie podążam za chwilową modą, w każdym zadaniu poszukuję indywidualnych cech, walorów - wyłuskuję diament i szlifuję go.” Tak mówi o swojej pracy Ola Cwilewicz, założycielka gdyńskiej pracowni Korpus Projektowy.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

WOJSZ studio

WOJSZ studio jest Trójmiejską pracownią projektową prowadzoną przez arch. Barbarę Wojsz, która zdobyła wykształcenie kierunkowe na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej oraz na Wydziale Architektury fińskiej uczelni – Tampere Teknillinen Yliopisto.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

perTE

perTE to pracownia projektowa założona przez Dorotę Pellowską z zamiłowania do tworzenia wnętrz estetycznych i funkcjonalnych, współgrających z indywidualnymi potrzebami i upodobaniami przyszłych użytkowników.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

GDA Architekci

GDA Architekci to pracownia projektowa z Gdańska, założona przez Monikę Dąbrowską, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

IDEALNIE

IDEALNIE Pracownia Projektowa to autorska pracownia architektury wnętrz, krajobrazu i projektowania mebli prowadzona przez mgr. Inż. Dagmarę Iwańską.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

4Rooms Studio

4Rooms Studio jest owocem współpracy dwóch absolwentek gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku architektury wnętrz, Pauliny Skrodzkiej oraz Alicji Tomaszewskiej.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

Studio Potorska

Pracownia projektowa Studio Potorska narodziła się w Gdańsku z zamiłowania do nowoczesnej architektury, funkcjonalizmu i minimalizmu, a także w poszanowaniu dla spokojnego rytmu nadmorskiego życia. Jej założycielką, a zarazem główną projektantką jest Monika Potorska.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

TG Studio

TG Studio to autorska pracownia realizująca indywidualne projekty z zakresu architektury, aranżacji wnętrz, projektowania form użytkowych i dekoracyjnych, designu oraz tworzeniu wybranych elementów kreacji wizerunkowej. Pracownia powstała w 1999 roku i od początku tworzy ją zespół otwartych ludzi inspirowany i kierowany przez Tomasza Grzybowskiego. TG Studio działa na rynku polskim i krajów UE.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s