Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać

O nas

Niektórzy marzą o wielkich rezydencjach glamour… innym do szczęścia wystarczy niewielki drewniany domek w środku lasu. Dekorian wychodzi naprzeciw i jednym, i drugim. Założona w 1991 roku firma MAM Sp. z o.o., do której należy marka, jest właścicielem 16 salonów w całej Polsce, które oferują unikatowe produkty światowych marek. Wszystkie łączy doskonały design, wysoka jakość materiałów oraz niezwykle staranne wykonanie. Własne spojrzenie na świat nowoczesnego wzornictwa home & decor prezentujemy na łamach czasopisma „Dekorian Home” oraz w portalu dekorianhome.pl. Wierzymy, że warto odkrywać, poznawać, czerpać inspirację... W końcu dom to nasze miejsce na ziemi.

Filozofia

Poszukiwanie. To leży u podstaw naszej filozofii działania. Bazując na długoletnim doświadczeniu, nie ustajemy w odkrywaniu nowych marek, oryginalnych produktów, innowacyjnych technologii oraz wybitnych projektantów. Idziemy za głosem wyobraźni, dobrego designu oraz kunsztu rzemiosła. Nie boimy się ryzyka. Cenimy wolność kreacji i nieszablonowość. Wierzymy, że różnorodność jest atutem: dlatego jesteśmy dumni, że zaufało nam tak wiele renomowanych marek z całego świata. Ich różne spojrzenia na design kształtują to, kim dziś jesteśmy.

Ludzie

Ekspercka wiedza i długoletnie doświadczenie na rynku wnętrzarskim pomagają odróżnić dobry design od kiczu. Ale jedynie w połączeniu z pasją i otwartością na świat pozwalają tworzyć wyjątkowe aranżacje. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy cenią oryginalność, nieszablonowość, klasyczne piękno. W ich poszukiwaniu odwiedzamy najważniejsze targi i wydarzenia wnętrzarskie w Polsce i na świecie. Jesteśmy spod znaku „pasji”.
Czas generowania strony: -1717025412,41s