Wystrój, wyposażenie wnętrz, dekoracje do domu - Kielce | Dekorian Home

Kielce

Salon Dekorian Home Kielce


Adres:
ul. Szydłówek Górny 3A
25-411 Kielce

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Salon w dniu 22.06.2024 jest nieczynny

Kontakt:
Telefon: +48 41 344 73 08
E-mail: kielce@dekorian.pl

Przedstawiciele handlowi:
Magdalena: +48 500 179 549
Sylwia: +48 509 642 786

Salon Deko­rian Home w Kielcach zlokalizowany jest przy ul. Szydłówek Górny 3A. W swojej ofercie posiada szereg produktów wykończenia oraz wyposażenia wnętrz. Asortyment jest przez cały czas powiększany, współpracujemy z coraz to nowszymi producentami wyrobów znakomitej jakości z całej Europy, ale i również zza oceanu. Wszystko po to, aby stać się najlepszym przyjacielem Architektów, Wykonawców oraz każdego, kto myśli o upiększeniu swojego otoczenia.

Jakie produkty można znaleźć w naszym salonie w Kielcach?

Dbamy o to, aby zapewnić wszystkie niezbędne produkty potrzebne do wykończenia wnętrz, a także ich upiększenia. Salon Dekorian Home Kielce dysponuje zatem szerokim wyborem: farb (dekoracyjnych, lateksowych, ceramicznych), podłóg (winylowych, drewnianych, laminowanych czy ceramicznych), wykładzin (naturalnych, z tworzyw sztucznych), tapet (dekoracyjnych, technicznych) czy ścian dekoracyjnych (betonowych, drewnianych, tapicerowanych). Po zorganizowaniu bazy naszych czterech ścian przyjdzie kolej na dodatki. Tutaj oferty również jest obszerna. Na klientów salonu Dekorian w Kielcach czekają: dywany, meble, lustra, a przede wszystkim nowoczesne, designerskie oświetlenie.

Współpracujemy ze znakomitymi producentami.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są przez doświadczonych i powszechnie cenionych producentów z całego Świata. Szczycimy się współpracą z takimi markami jak: Glamora, farby PARA, Dekoluce, Epic Carpet, Nobifloor, Designflooring czy Metropolis. Jako Deko­rian Home ofe­rujemy nie tylko inspi­ra­cje, ale przede wszyst­kim gotowe roz­wią­za­nia i mate­riały, dzięki któ­rym urzą­dzą Pań­stwo ory­gi­nalne wnę­trza wła­snych skle­pów, hoteli, restau­ra­cji oraz innych obiek­tów, także o cha­rak­te­rze nie­ko­mer­cyj­nym.

Odwie­dza­jąc nasz salon przy Szydłówek Górny 3 w Kielcach wejdą Państwo do świata łączącego elegancję w projektowaniu wnętrz, niesamowity design oraz nowoczesne materiały. Oferujmy również produkty, które cechują się wysoką użytecznością i funkcjonalnością. Znajdziemy rozwiązania przeznaczone zarówno do przestrzeni mieszkalnych jak i typowo komercyjnych: hotel czy biuro.

Salon Kielce

Remontujesz swój dom? Chcesz zmienić wygląd biura? A może urządzasz pierwsze mieszkanie? To nie lada wyzwanie, ale staje się o wiele łatwiejsze, gdy znajdziesz odpowiedni, fachowy salon, który pomoże ci wybrać wszystko, czego potrzebujesz od podłóg i tapet po dekoracje. Klienci z okolic Kielc mają szczególne szczęście, bo nasz kielecki Salon Dekorian Home znajdą w doskonałej lokalizacji przy ulicy Szydłówek Górny 3A!

Czytaj więcej

Wykończenie i wystrój wnętrz Kielce

W asortymencie naszego salonu znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do wykończenia wnętrz, nie tylko pod kątem technicznym, ale także dekoracyjnym. Możesz wybierać z bogatej oferty farb wielu topowych i renomowanych marek, gruntownie sprawdzonych i polecanych nie tylko przez naszych klientów, ale również fachowców z nimi pracującymi. Dzięki temu możemy zapewnić Ci produkty najwyższej jakości od zagranicznych, znanych na całym świecie firm w jednym miejscu – naszym kieleckim salonie Dekorian Home.

Wykończenie wnętrza to jednak znacznie więcej niż farba, dlatego w ofercie salonu nasi klienci znajdą również: tapety, nie tylko dekoracyjne, ale także grafiki ścienne i fototapety, podłogi, od drewnianych, przez winylowe, po żywiczne oraz różnego rodzaju dywany i wykładziny. Poza tym oferujemy także niezbędne materiały do wykonywania prac remontowych, takie jak tynki, listwy i wiele innych. Dla entuzjastów urządzania wnętrz i nietypowych rozwiązań mamy także spieki, wykonane z naturalnych surowców, oraz cegły ozdobne, które doskonale będą prezentować się zarówno na wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wyposażenie wnętrz Kielce

Urządzanie domu to nie tylko niezbędne prace remontowe i wykończeniowe, ale często także konieczność nabycia nowych mebli i elementów wyposażenia. Często trzeba odwiedzić wiele sklepów, aby w pełni skompletować wyposażenie wnętrz. Kielce posiadają jednak miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego do tego potrzebujesz w jednym miejscu – nasz salon Dekorian Home! Oferujemy szeroki wybór designerskich nowoczesnych mebli polskich oraz zagranicznych marek. Znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne do wyposażenia sypialni, w tym łóżka, komody i szezlongi, jak i salonu, jadalni czy przedpokoju.

Dekoracje do domu Kielce

Poza tynkami, farbami i listwami i innymi ważnymi aspektami, bez których remont się nie obędzie, jest jeszcze coś. Nie można zapomnieć o elementach dekoracyjnych, które są niezbędne, gdy tworzy się wystrój wnętrz. Kielce mają to szczęście, że znajduje się w nich nasz salon Dekorian Home, w którym klienci znajdą wszystko, co potrzebne nie tylko do prac remontowych, ale także do urządzenia i udekorowania domu. Oferujemy dodatki i dekoracje, takie jak ramki do zdjęć, lustra, wieszaki, obrazy, jak i bardziej praktyczne akcesoria, między innymi kosze na śmieci, wieszaki czy akcesoria do kuchni.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym znajdziesz niezbędne do prac remontowych produkty, elementy wyposażenia wnętrz, takie jak meble oraz dekoracje do domu, Kielce i znajdujący się nich nasz firmowy salon Dekorian Home będą strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy do zapoznania się z nasza wszechstronną i wyjątkową ofertą.

Opinie o salonie


Paweł

2021-09-18

Genialny personel! bardzo pomocne na żądanie.Tak jak powinno być G8 do odwiedzenia.


Tomasz

2021-07-03

Świetny wybór podłóg,farb,tapet. Polecam.


Kasia

2021-05-12

Najwyższa jakość materiałów i profesjonalna obsługa. Polecam!


Lena

2021-03-09

Polecam. Piękne tapety, ogromny wybór


Grzegorz

2021-01-06

Fachowcy w swojej dziedzinie. Zajmują siè klientem i doradzają.


Tomasz

2020-12-18

Super miejsce dla ludzi wykanczajacych mieszkanie czy dom .Dużo pomysłów i profesjonalnie podejście do kazdego klienta. Trafiłem tu z polecenia i się nie zawiodlem.


Paulina

2020-11-03

Polecam! Fachowa obsługa, duży wybór. Za ceną idzie jakość produktów.


Agata

2020-10-06

Profesjonalna obsługa, bardzo dobre podejście do klienta. Fachowe doradztwo, wiele przydatnych sugestii. Na pewno jeszcze tu wrócę polecam !!


Paulina

2020-08-11

Świetna obsługa, miła i luźna atmosfera, aż żałuję, że wcześniej nie trafiłam w to miejsce przed remontem sypialni i salonu. Polecam.

Czas generowania strony: -1721633991,81s