Salon Kielce | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

Salon wyposażenia wnętrz Kielce, ul. Szydłówek Górny 3

Adres:Szydłówek Górny 3
25-411 Kielce

Telefon:41 344 73 08

Email:kielce@dekorian.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek  09:00 - 17:00
wtorek  09:00 - 17:00
środa  09:00 - 17:00
czwartek  09:00 - 17:00
piątek  09:00 - 17:00
sobota  10:00 - 14:00
niedziela  Zamknięte

Telefon do przedstawicieli handlowych:


Monika - 500 179 549

Krystian - 512 107 215

Salon Deko­rian Home w Kielcach zlokalizowany jest przy ul. Szydłówek Górny 3. W swojej ofercie posiada szereg produktów wykończenia oraz wyposażenia wnętrz. Asortyment jest przez cały czas powiększany, współpracujemy z coraz to nowszymi producentami wyrobów znakomitej jakości z całej Europy, ale i również zza oceanu. Wszystko po to, aby stać się najlepszym przyjacielem Architektów, Wykonawców oraz każdego, kto myśli o upiększeniu swojego otoczenia.

Jakie produkty można znaleźć w naszym salonie w Kielcach?

Dbamy o to, aby zapewnić wszystkie niezbędne produkty potrzebne do wykończenia wnętrz, a także ich upiększenia. Salon Dekorian Home Kielce dysponuje zatem szerokim wyborem: farb (dekoracyjnych, lateksowych, ceramicznych), podłóg (winylowych, drewnianych, laminowanych czy ceramicznych), wykładzin (naturalnych, z tworzyw sztucznych), tapet (dekoracyjnych, technicznych) czy ścian dekoracyjnych (betonowych, drewnianych, tapicerowanych). Po zorganizowaniu bazy naszych czterech ścian przyjdzie kolej na dodatki. Tutaj oferty również jest obszerna. Na klientów salonu Dekorian w Kielcach czekają: dywany, meble, lustra, a przede wszystkim nowoczesne, designerskie oświetlenie.

Współpracujemy ze znakomitymi producentami.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są przez doświadczonych i powszechnie cenionych producentów z całego Świata. Szczycimy się współpracą z takimi markami jak: Glamora, farby PARA, Dekoluce, Epic Carpet, Nobifloor, Designflooring czy Metropolis.Jako Deko­rian Home ofe­rujemy nie tylko inspi­ra­cje, ale przede wszyst­kim gotowe roz­wią­za­nia i mate­riały, dzięki któ­rym urzą­dzą Pań­stwo ory­gi­nalne wnę­trza wła­snych skle­pów, hoteli, restau­ra­cji oraz innych obiek­tów, także o cha­rak­te­rze nie­ko­mer­cyj­nym.

Odwie­dza­jąc nasz salon przy Szydłówek Górny 3 w Kielcach wejdą Państwo do świata łączącego elegancję w projektowaniu wnętrz, niesamowity design oraz nowoczesne materiały. Oferujmy również produkty, które cechują się wysoką użytecznością i funkcjonalnością. Znajdziemy rozwiązania przeznaczone zarówno do przestrzeni mieszkalnych jak i typowo komercyjnych: hotel czy biuro.


ZOBACZ GALERIĘ

Czas generowania strony: 0,01s