Nowoczesne podłogi drewniane - Stylowa podłoga drewniana z drewna najwyższej jakości | Dekorian Home

Podłogi drewniane

Tapety Tapety Tapety


Trwa wczytywanie produktów...

Podłogi drewniane – ponadczasowe i stylowe

Mało jest materiałów stosowanych w wykończeniu wnętrz, które są tak uniwersalne jak drewno. Wykorzystywane od wieków zarówno w budownictwie, jak i w aranżacji pomieszczeń, ze względu na swoje walory nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest chętnie wybierane przez właścicieli domów. Powstają z niego m.in. budynki, schody, meble oraz drewniane podłogi, które są domeną nie tylko rustykalnych, ale również nowoczesnych pomieszczeń. Wnętrza z ich użyciem nabierają przytulnego klimatu, są bardzo eleganckie i charakteryzują się niepowtarzalnym stylem. Wszędzie tam, gdzie pojawia się prawdziwa, drewniana podłoga, czuć rozprzestrzeniającą się aurę autentyczności i integracji z naturą.

Podłoga drewniana do każdego pomieszczenia

Choć podłoga z drewna kojarzy się głównie z eleganckim, przestronnym salonem, obecnie stosuje się ją właściwie we wszystkich wnętrzach. Ogromny wybór rodzajów drewna o zróżnicowanej kolorystyce i usłojeniu oraz doskonałe parametry użytkowe, jakimi charakteryzują się nowoczesne podłogi drewniane, umożliwiają wykorzystanie tego szlachetnego surowca praktycznie w całym domu. W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór produktów uznanej holenderskiej marki Nobifloor, charakteryzującej się najwyższą jakością, niezwykłą precyzją wykonania i bardzo estetycznym wyglądem. W proponowanej kolekcji znajdują się m.in. klasyczne podłogi drewniane dębowe tradycyjnie stosowane we wnętrzach do wielu pokoleń, a także unikatowe podłogi z drewna egzotycznego, które podkreślą indywidualny styl i gust ich właścicieli. Estetyka pomieszczenia to nie wszystko, równie ważna jest strona praktyczna, dlatego współczesne produkty służące do wykończenia wnętrz muszą współgrać z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w budownictwie. Trend ten widoczny jest również w przypadku podłóg, które przystosowane są do specyficznego, coraz częściej stosowanego w domach ogrzewania podłogowego. Podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe stanowią istotną część oferowanych przez nas produktów, dlatego stworzenie przytulnego wnętrza, w którym piękne podłogi z drewna współgrają z nowoczesnym systemem ogrzewania, nie stanowi żadnego problemu.

Drewniana podłoga – dlaczego warto w nią zainwestować?

Na etapie projektowania i kupowania materiałów służących do aranżacji wnętrz, często dochodzi do rezygnacji z niektórych pomysłów, będących zbyt dużym obciążeniem finansowym. Jednak, jeśli chodzi o podłogi, trzeba pamiętać, że jest to element bardzo eksploatowany i mający służyć właścicielom na długo, dlatego warto dobrze się zastanowić przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego produktu. W kwestii takiej jak drewniana podłoga cena może wydawać się dość wysoka, jednak zalety tego typu rozwiązania zdecydowanie równoważą poniesione koszty. Wiedząc, że dane pomieszczenie będzie intensywnie eksploatowane warto np. zainwestować w odporne drewno, co spowoduje, że przez wiele lat nie będzie konieczności dodatkowego inwestowania w wymianę zniszczonych elementów. Jeśli chodzi o materiał, z którego powstanie podłoga drewniana dąb będzie surowcem, który zapewni nie tylko doskonały efekt estetyczny, ale również trwałość i odporność na różnego rodzaju odkształcenia czy zarysowania. Z kolei dla osób ceniących sobie oryginalność i ekskluzywność, doskonałym wyborem będzie podłoga z drewna egzotycznego np. z orzecha amerykańskiego charakteryzującego się ciekawą barwą i dekoracyjnością. Dodatkową zaletą naturalnych podłóg, są różnorodne techniki ich wykańczania, dzięki czemu zyskują specjalne właściwości i np. podłoga drewniana pod ogrzewanie podłogowe to doskonałe rozwiązanie, by stworzyć niezwykle przytulne i ekologiczne pomieszczenie.

Różnorodna i trwała podłoga z drewna

Nasza oferta to drewniane podłogi wykonane z rozmaitych gatunków tego szlachetnego surowca. Dzięki temu można wybierać zarówno pod kątem efektu wizualnego, jak i właściwości, dzięki którym podłoga sprawdzi się w konkretnym pomieszczeniu. W kolekcji Nobifloor znaleźć można takie produkty jak podłoga drewniana pod ogrzewanie podłogowe, podłoga do salonu lub dziecinnego pokoju oraz do każdego, innego wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. 

Serdecznie zapraszamy do przeglądania całości propozycji.  


Czas generowania strony: 0,14s