Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać

Nasza misja


Sieć salonów wyposażenia oraz wykończenia wnętrz Dekorian Home stworzyliśmy po to, by móc kreować przestrzenie, w których chcesz przebywać – funkcjonalne, komfortowe, piękne. W tym celu, zgodnie z maksymą „wall, floor and more”, dostarczamy wszystko, co potrzebne do wykończenia oraz zaaranżowania wnętrz apartamentów, domów, a także obiektów użyteczności publicznej.

Od ponad 30 lat oferujemy ściśle wyselekcjonowane produkty, łączące wyjątkowe wzornictwo z najwyższą jakością materiału i wykonania. Jednocześnie umożliwiamy naszym Klientom dostęp do najbardziej cenionych zagranicznych marek, kreujących światowe trendy.


Z tego powodu skupiamy zarówno profesjonalistów z branży wnętrzarskiej, jak i największych pasjonatów designu. Sami również zajmujemy się wykonawstwem projektów opartych na produktach z naszego portfolio. To daje gwarancję sprawnej i terminowej realizacji w najwyższym standardzie – jedynym, jaki znamy i stosujemy. Chętnie pomożemy spełnić Twoje marzenie o wnętrzu idealnie dopasowanym do potrzeb, wymagań, gustu.

Czas generowania strony: -1713166534,13s