Es-Line | Dekorian Home
logo dekorianhome

Es-Line

Es-line to autorska pracownia świadcząca usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz, której założycielką oraz główną projektantką jest Magdalena Sygocka.


,,Praca nad każdym projektem sprawia mi ogromną przyjemność. Wykształcenie artystyczne, rozbudowana wyobraźnia oraz wciąż zdobywane doświadczenie pozwalają mi mierzyć się z nowymi wyzwaniami jakimi są różnorodne adaptacje wnętrz".www.es-line.pl

Mój ulubiony styl projektowania to…  mogę zaprojektować wnętrze w każdym stylu, wszystko zależy od upodobań i wymagań klienta. Prywatnie najbliższy jest mi  styl nowoczesny z elementami glamour.

W projektowaniu najtrudniejsze jest… z każdej trudnej sytuacji jest jakieś rozwiązanie, a każdy projekt jest zawsze nowym wyzwaniem.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest… zadowolenie klienta, który często wraca z kolejnym wyzwaniem projektowym.

Inspiracją w pracy jest dla mnie… przede wszystkim Klient, jego upodobania, styl życia i pasje.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie… nie oceniam prac innych, staram się skupiać na własnej pracy oraz projektach, które mnie zaskakują , zafascynują.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca… Glamora, Wall&Deco  -  uwielbiam tapety.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… lubię kolory neutralne: biele, szarości, beże, które są wspaniałą bazą pod zabawy z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… nie mam ulubionego, śledzę i podziwiam wiele świetnych projektów.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Philippe Starck.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym… projektantką mody, jest to pierwszy kierunek jaki ukończyłam.