Es-Line | Dekorian Home


Es-Line

Es-line to autorska pracownia świadcząca usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz, której założycielką oraz główną projektantką jest Magdalena Sygocka.


,,Praca nad każdym projektem sprawia mi ogromną przyjemność. Wykształcenie artystyczne, rozbudowana wyobraźnia oraz wciąż zdobywane doświadczenie pozwalają mi mierzyć się z nowymi wyzwaniami jakimi są różnorodne adaptacje wnętrz".www.es-line.pl

Mój ulubiony styl projektowania to…  mogę zaprojektować wnętrze w każdym stylu, wszystko zależy od upodobań i wymagań klienta. Prywatnie najbliższy jest mi  styl nowoczesny z elementami glamour.

W projektowaniu najtrudniejsze jest… z każdej trudnej sytuacji jest jakieś rozwiązanie, a każdy projekt jest zawsze nowym wyzwaniem.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest… zadowolenie klienta, który często wraca z kolejnym wyzwaniem projektowym.

Inspiracją w pracy jest dla mnie… przede wszystkim Klient, jego upodobania, styl życia i pasje.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie… nie oceniam prac innych, staram się skupiać na własnej pracy oraz projektach, które mnie zaskakują , zafascynują.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca… Glamora, Wall&Deco  -  uwielbiam tapety.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… lubię kolory neutralne: biele, szarości, beże, które są wspaniałą bazą pod zabawy z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… nie mam ulubionego, śledzę i podziwiam wiele świetnych projektów.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Philippe Starck.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym… projektantką mody, jest to pierwszy kierunek jaki ukończyłam.

Czas generowania strony: -1721108082,17s