Martyna Midel Projekty Wnętrz | Dekorian Home


Martyna Midel Projekty Wnętrz

Martyna Midel projekty wnętrz to autorska pracownia Martyny Midel absolwentki Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Pracownia zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i usługowych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Oferuje projekty kompleksowe - zaczynając od koncepcji, poprzez projekty wykonawcze, ale i nadzór autorski czy inwestorski nad realizacją. Dodatkowe możliwe usługi to Home Staging, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu oraz sesja fotograficzna wnętrz.


Pracownie wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta, tak aby projekt wnętrza był odzwierciedleniem jego upodobań i preferencji. W projektach nie tylko ważne są nowoczesne trendy i design, ale przede wszystkim funkcjonalność aranżowanej przestrzeni, dostosowanej do konkretnych potrzeb przyszłego użytkownika wnętrz. Dlatego warto tutaj podkreślić, że praca architekta, czy projektanta to tak naprawdę współpraca z klientem, której owocem jest udany projekt.

www

facebook

Mój ulubiony styl projektowania to… styl nowoczesny, ale nie jest łatwo dokładnie go sprecyzować, ponieważ na rynku co chwila dostępne są nowe materiały, elementy wyposażenia, które z każdym dniem trochę inaczej definiują ten styl. Lubię wnętrza o naturalnych barwach ziemi, jak i naturalne materiały np. drewno, które daje poczucie ciepła i wyciszenia. Jednak mocne akcenty kolorystyczne we wnętrzach też potrafią być niekiedy ciekawym zabiegiem.

W projektowaniu najtrudniejsze jest… hmm.. mówi się, że najtrudniejsze są zawsze początki i tak według mnie jest w projektowaniu. Jeśli klient nie do końca wie, czego oczekuje, najtrudniejszy jest pierwszy etap koncepcyjny, a później jest już z górki. Z każdą rozmową wspólnie z klientem jesteśmy bliżej celu!

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest… kiedy zaczyna się realizacja projektu, wizja z kartki staje się namacalna. Moment kiedy remont się kończy i widzę uśmiech na twarzy klienta, to zdecydowanie najprzyjemniejsze chwile w tym zawodzie. 

Inspiracją w pracy jest dla mnie... wszystko co znajduje się wokół mnie na co dzień. Najbardziej inspirujące są podróże, zagubienie się w uliczkach obcych miast, natura, ludzie, wystawy ale i publikacje innych pracowni architektonicznych.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie… brak funkcjonalności we wnętrzu, ale to oczywiście nie dotyczy wyłącznie polskich projektów.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... nie ma jednej takiej marki, jest ich wiele. Co chwila pojawiają się nowe na rynku, a każda z nich zachwyca czymś innym. Design, który mi się podoba to np.: Vitra, Flos, Moooi, Magis, Artemide, Ton.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... popielaty, beżowy, biały, ale ostatnio coraz częściej odważne mocne kolory, jako akcenty we wnętrzach.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… jest ich wielu, ciężko mieć w dzisiejszym świecie jednego ulubionego architekta wnętrz, jeśli Internet i media społecznościowe pozwalają nam podziwiać prace tysięcy projektantów i niekoniecznie muszą to być nazwiska osób światowej sławy, są też małe biura projektowe, które robią naprawdę wielkie rzeczy!

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… z doświadczenia wynika, że jest to najczęściej włoski design, zobaczcie na przykład na projekty lamp Paolo Rizzatto, które stworzone w latach 70tych do dziś zachwycają swoim designem.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym… zapewne…nie byłabym sobą ;)

Czas generowania strony: -1718757978,87s