Inspiracje | DekorianHome

INSPIRACJE

TRENDY
Slow life
Żyć tu i teraz. Bez pośpiechu i bez stresu. We własnym tempie. Z zachowaniem złotego środka pomiędzy sprawami prywatnymi i zawodowymi. W otoczeniu bliskich, harmonijnej przestrzeni, pięknych przedmiotów. Taką receptę na szczęście dyktuje slow life - sztuka uważnego życia. Czym jest w kontekście aranżacji wnętrz? (Nie) spieszymy z wyjaśnieniem ;)
TOP WNĘTRZA
Sielski klimat… dom, w którym żyją wspomnienia!
Ponad stuletnia drewniana chata położona w podkieleckiej wsi kryje ze sobą piękną historię cudownego dzieciństwa i niezwykłej więzi babci i wnuczka – obecnego właściciela. W tym domu unosił się zapach babcinej szarlotki, po kątach snuły się nieśpieszne rozmowy, a ze spiżarni można było podkradać domowe specjały! Taki sielski, pełen ciepła i przytulności klimat udało się zatrzymać.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Pomaluj mój świat
Rozmowa z Pawłem Garbatem, dyrektorem segmentu produktów malarskich sieci Dekorian Home.
WYDARZENIA
archiDAY 2019 za nami!
Cztery dni, ponad sześćdziesiąt inspirujących wykładów, wywiadów, prelekcji, debat a także warsztaty, szkolenia, wystawy i pokazy. Tak w skrócie można opisać to, co działo się podczas tegorocznego archiDAY - branżowego spotkania dla architektów, projektantów, dekoratorów, stylistów wnętrz i home stagerów, które odbyło się w dniach 3-6 października w ramach międzynarodowych targów Warsaw Home w Ptak Warsaw Expo, na które łącznie przybyło 74.489 odwiedzających, w tym 64 % to goście biznesowi oraz architekci i projektanci.
TOP MARKI
Creadoor
Umiejętne połączenie tradycyjnego wzornictwa z nowoczesną technologią to jedna z wielu zalet marki Creadoor, która może poszczycić się: ekskluzywnymi drzwiami, meblami oraz zintegrowanymi zabudowami wewnętrznymi z grafiką 3D.
WARTO ZNAĆ

Stefano Giovannoni

WARTO MIEĆ

Domowa galeria

WARTO ODWIEDZIĆ

TRŁ PRINT!

Czas generowania strony: 0,03s