DekorianHome

INSPIRACJE

TRENDY
Fornir. Modny materiał wykończeniowy
Większość mebli bez niego nie istnieje. Jest tak powszechny, że mało kiedy zwraca się na niego uwagę. Niesłusznie. Bo piękny, dekoracyjny fornir to wspaniała ozdoba mebli, drzwi, a nawet ścian. Ostatnio coraz częściej docenia się jego zalety. Dowiedzmy się zatem czym tak naprawdę jest.
TOP WNĘTRZA
Dom w podkrakowskich Niepołomicach
W otoczeniu pięknej przyrody, powstał dom zaprojektowany z niezwykłym wyczuciem i smakiem. Nic dziwnego. W końcu tworzyły go dwie idealnie zgrane pary, można powiedzieć bratnie dusze. Właściciele - młode małżeństwo kochające sztukę oraz architekci z Tarnowa z artystycznym zacięciem.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Pomaluj mój świat
Rozmowa z Pawłem Garbatem, dyrektorem segmentu produktów malarskich sieci Dekorian Home.
WYDARZENIA
Wielka wystawa Diora w Victoria & Albert Museum
Świat mody wstrzymuje oddech! Już 2 lutego w londyńskim Victoria & Albert Museum długo wyczekiwana niezwykła wystawa poświęcona twórczości Christiana Diora. To będzie zapewne jedno z największych hitów wystawienniczych tego roku. Rarytas nie tylko dla fanów modowych wybiegów, ale dla wszystkich, którzy kochają sztukę i piękne kreacje.
CZYTELNIA
Charlotte Olympia prezentuje efekty współpracy z Zahą Hadid
Buty i transparentna torebka to ostatnie projekty jednej z najlepszych architektek na świecie.
TOP MARKI
R. Mandillo
Dekoracyjne rolety okienne są niczym biżuteria - dodają uroku i stylu. Dzięki nim wnętrza stają się ciepłe, eleganckie i intymne. Prezentujemy kolekcję ekskluzywnej marki R.Mandillo.
WARTO ZNAĆ

Stefano Giovannoni

WARTO MIEĆ

Domowa galeria

WARTO ODWIEDZIĆ

Targi Plakatu

Czas generowania strony: 0,03s