Inspiracje | Dekorian Home

INSPIRACJE

TRENDY
Jedna nowoczesna łazienka, trzy różne style
Współczesne łazienki zapewniają nie tylko funkcjonalną przestrzeń do higieny osobistej, ale są także bezpiecznym schronieniem, w którym można złagodzić stres związany z codziennym życiem, na przykład relaksując się pod prysznicem z kojącymi olejkami eterycznymi. Najnowsza technologia oferuje wygodę i oszczędność wody, a także powierzchnie, które wymagają minimalnej konserwacji - podłogi winylowe.
TOP WNĘTRZA
Funkcjonalność ponad wszystko. Eleganckie mieszkanie w Kielcach
Zapraszamy do uroczego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum stolicy województwa świętokrzyskiego, w Kielcach. Kupione zostało przez rodzinę z myślą o weekendowych wypadach do miasta. Za funkcjonalny projekt wnętrza i elegancką kolorystykę odpowiada Malwina Kuzera.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Kolory delikatności. Farby PARA Paints we wnętrzach
Doskonała alternatywa dla bieli – wnętrza w łagodnych barwach – pastelach i kolorach ziemi. Stonowane, lecz nie nudne. Ujmujące i przyjazne. Umiejętnie grając tonami ciepłymi i chłodnymi, wykończeniem matowym, błyszczącym lub z delikatnym połyskiem możemy zmienić optycznie proporcje wnętrza, jego klimat i nastrój. Poznajcie możliwości aranżacyjne jakie dają doskonałe farby PARA Paints dostępne w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.
WYDARZENIA
Znamy już kolory kwietnia według marki PARA
Cykl „kolor miesiąca” prowadzony wspólnie z producentem najwyżej jakości farb do użytku wewnętrznego – marką PARA, doczekał się udoskonaleń. Od teraz, 15% zniżki dotyczyć będzie nie tylko jednego odcienia, lecz całej gamy z paska barw. W kwietniu będzie to zestaw nr. 238, czyli najprościej ujmując róż w wielu postaciach.
TOP MARKI
Creativa
Marka posiadająca w swoim asortymencie szeroką gamę dekoracji wykończeniowych oraz wieloletnie doświadczenie w branży sztukateryjnej. Stara się kultywować tradycje, ale również podążać za nowoczesnymi rozwiązaniami oraz trendami. Jak określają to sami pracownicy firmy – to marka, która ma osobowość, i to mocno oryginalną.
WARTO ZNAĆ

Akwaforta – XV wieczna technika graficzna w wydaniu Pestki

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem