Inspiracje | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

INSPIRACJE

TRENDY
Mozaika we wnętrzach – sposób na nudę
Kreatywność w wykończeniu wnętrz to domena ścian. To one mają głównie stanowić o charakterze pomieszczeń, a ich kolor, wzór tapety czy rodzaj materiału decyduje o doborze mniejszych dodatków, zdobiących otoczenie. Czemu jednak nie przenieść tej odpowiedzialności na podłogi? Przecież nie muszą być one zawsze stonowane i mało rzucające się w oczy. Taką ideą kierowali się projektanci Designflooring, tworząc nowe wzory podłóg winylowych z kolekcji Opus, które naśladują oryginale mozaiki znane z kultury państw Cieśniny Gibraltarskiej. Po takich podłogach nie można przejść obojętnie!
TOP WNĘTRZA
Nadmorski klimat w sercu Śląska
Wystarczy wyjechać z największych aglomeracji Zagłębia, by dać odpocząć oczom i umysłowi. W Brzezinach koło Żarnowca powstał wakacyjny dom autorstwa Studia Decor, którego nadmorski klimat sprawia, że we wnętrzu chce się przebywać przez cały rok, a nie tylko okazjonalnie latem. Partnerem realizacji jest ogólnopolska sieć sklepów z wyposażeniem wnętrza Dekorian Home.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Wnętrze Otwarte 2020: smart technologie
Inteligentne oświetlenie, które podąża za użytkownikiem, reaguje na głos i dba o bezpieczeństwo symulując obecność lokatorów w domu. Rolety, wyposażone w czujniki zmroku, lustra, w których możemy robić zdjęcia czy mulitroomowe systemy audio/video, dzięki którym oglądamy ulubiony film w dowolnym pomieszczeniu. O tym, czym tak naprawdę są smart technologie i jakie dają możliwości w architekturze i projektowaniu, dowiemy się podczas 4. edycji Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec, które odbędzie się 5-7 lutego 2020 r. w ramach międzynarodowych Targów Światło.
WYDARZENIA
Bezapelacyjny kolor sierpnia wybrany
Kolor żółty naturalnie kojarzy się ze słońcem, a co za tym idzie z energią, chęcią do życia i działania, radością i szczęściem. Dotyczy to nawet jego bardziej stonowanej wersji. W towarzystwie tej barwy polepsza się nasze samopoczucie, a świat zaczyna się do nas uśmiechać. Tak właśnie działa P5054-34 Cool & Casual – kolor sierpnia farb Para.
TOP MARKI
J&J
Marka włoskiej jakości, która od 1985 r. zajmuje się produkcją giętego szkła. To eleganckie i designerskie: lustra, toaletki i konsole, umywalki oraz płytki ścienne.
WARTO ZNAĆ

Janusz Kaniewski

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem

Czas generowania strony: 0,02s