Inspiracje | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

INSPIRACJE

TRENDY
Nieoczywista odsłona piękna. Metaliczne tynki dekoracyjne
Tylko Włosi mogli połączyć delikatną strukturę jedwabiu z chłodną kolorystyką ze świata loftów, uzyskując przy tym spektakularny efekt. Delikatność i surowość to kwintesencja kolekcji tynków Senso dostępnych w sieci salonów Dekorian Home. Seria zachwyca niezwykłym efektem cieniowania, niejednolitą fakturą oraz idealnie skomponowaną gamą kolorystyczną. Metropolis, włoski producent tynków dekoracyjnych, zaprasza do świata odważnego designu, który wychodzi poza schematy. Liczą się w nim wyobraźnia i wolność kreacji.
TOP WNĘTRZA
100 letni dom w nowym wydaniu
Historyczna rezydencja z Portland w stanie Oregon uzyskała swoją drugą młodość dzięki pracowni Jessica Helgerson Interior Design. Dokonano szeregu zmian, nie tylko wewnątrz budynku, ale również w samej bryle. Nie zaszkodziło to jednak w zachowaniu klimatu lat 20. XX wieku. Prosta elegancja zapiera dech w piersiach, zapewniając ponadczasowy urok, nie rezygnując z żadnych unikalnych elementów przeszłości, jak i nowoczesnych akcentów.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Wnętrze Otwarte 2020: smart technologie
Inteligentne oświetlenie, które podąża za użytkownikiem, reaguje na głos i dba o bezpieczeństwo symulując obecność lokatorów w domu. Rolety, wyposażone w czujniki zmroku, lustra, w których możemy robić zdjęcia czy mulitroomowe systemy audio/video, dzięki którym oglądamy ulubiony film w dowolnym pomieszczeniu. O tym, czym tak naprawdę są smart technologie i jakie dają możliwości w architekturze i projektowaniu, dowiemy się podczas 4. edycji Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec, które odbędzie się 5-7 lutego 2020 r. w ramach międzynarodowych Targów Światło.
WYDARZENIA
Dywanów bez liku. Nowe kolekcje od Epic Carpets!
Epic Carpets rozszerza swoją ofertę i to w spektakularny sposób - ponad 100 NOWYCH kolekcji inspirujących dywanów dostępnych już w Dekorian Home. Komfort w połączeniu z zaskakującymi wzorami i deseniami sprawi, że wnętrza w każdym stylu nabiorą niepowtarzalnego charakteru.
TOP MARKI
J&J
Marka włoskiej jakości, która od 1985 r. zajmuje się produkcją giętego szkła. To eleganckie i designerskie: lustra, toaletki i konsole, umywalki oraz płytki ścienne.
WARTO ZNAĆ

Janusz Kaniewski

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem

Czas generowania strony: 0,02s