Inspiracje | DekorianHome

INSPIRACJE

TRENDY
Coraz bliżej święta!
Kiedy w domach gości klimat grudniowych poranków, czyli czas oczekiwania na Święta, warto przygotować dodatki, które spotęgują niezwykły blask tego wyjątkowego okresu. Wiemy jak trudno znaleźć ozdoby świąteczne wyróżniające się ciekawym designem, niepowtarzalnym wzornictwem i starannym wykonaniem dlatego postanowiliśmy podzielić się naszymi sprawdzonymi sposobami na niesztampowe udekorowanie wnętrza.
TOP WNĘTRZA
Nowe spojrzenie na elegancję!
Projektanci wnętrz z pracowni Viva Design, projektując 130 metrowy apartament zadbali o to, by urzekał prostą elegancją jednocześnie zaskakując doskonałą funkcjonalnością i nowatorskimi rozwiązaniami. Ich odważne spojrzenie na przestrzeń doceniło jury jednego z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych, przyznając pracowni nagrodę German Design Award 2020.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Wnętrze Otwarte 2020: smart technologie
Inteligentne oświetlenie, które podąża za użytkownikiem, reaguje na głos i dba o bezpieczeństwo symulując obecność lokatorów w domu. Rolety, wyposażone w czujniki zmroku, lustra, w których możemy robić zdjęcia czy mulitroomowe systemy audio/video, dzięki którym oglądamy ulubiony film w dowolnym pomieszczeniu. O tym, czym tak naprawdę są smart technologie i jakie dają możliwości w architekturze i projektowaniu, dowiemy się podczas 4. edycji Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec, które odbędzie się 5-7 lutego 2020 r. w ramach międzynarodowych Targów Światło.
WYDARZENIA
Świąteczna odsłona Targów Designu Wzory
Prezenty na ostatnią chwilę? Nic nie szkodzi – „Wzory na gwiazdkę!” uratowały już niejednego spóźnialskiego Mikołaja.
TOP MARKI
Creadoor
Umiejętne połączenie tradycyjnego wzornictwa z nowoczesną technologią to jedna z wielu zalet marki Creadoor, która może poszczycić się: ekskluzywnymi drzwiami, meblami oraz zintegrowanymi zabudowami wewnętrznymi z grafiką 3D.
WARTO ZNAĆ

Stefano Giovannoni

WARTO MIEĆ

Kolekcja Toczona od Ćmielów

WARTO ODWIEDZIĆ

Sprawunki

Czas generowania strony: 0,03s