DekorianHome

INSPIRACJE

TRENDY
Wielki efekt na mini metrażu
Projekt małego mieszkania to dla architekta wnętrz często większe wyzwanie niż projekt całkiem sporego domu. Bo jak tu zaplanować wszystko co niezbędne do życia, kiedy do dyspozycji mamy 30 metrów, a zdarza się, że i mniej. Samemu nie jest łatwo podjąć się takiego zadania, warto więc skorzystać z pomocy architekta. Zobaczcie co radzą zawodowcy Ewa i Norbert Generowicz.
TOP WNĘTRZA
Śniadanie z Mondrianem
Jak intensywny kolor i śmiała forma wpływają na emocje człowieka mieszkającego w takim wnętrzu? I czy w ogóle przebywanie na co dzień w takim otoczeniu jest możliwe? Tego chciały dowiedzieć się siostry Branimira i Desislava Ivanove projektując wnętrze inspirowane malarstwem Mondriana. Popatrzeć na pewno miło!
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Pomaluj mój świat
Rozmowa z Pawłem Garbatem, dyrektorem segmentu produktów malarskich sieci Dekorian Home.
WYDARZENIA
Targi Salone del Mobile 2019 zakończone
Święto światowego designu czyli mediolańskie targi Salone del Mobile już za nami! Jak mówią organizatorzy, 58. edycja zakończyła się spektakularnie jeśli chodzi o frekwencję odwiedzających gości. W tym roku imprezie towarzyszyły targi oświetleniowe Euroluce 2019.
CZYTELNIA
Charlotte Olympia prezentuje efekty współpracy z Zahą Hadid
Buty i transparentna torebka to ostatnie projekty jednej z najlepszych architektek na świecie.
TOP MARKI
DekoLuce
Marka Dekoluce współpracuje z kilkudziesięcioma producentami oświetlenia z całego świata. Są w tym gronie nie tylko wielkie firmy oświetleniowe, ale i małe rodzinne manufaktury. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem oświetleniowym dostępnym na stronie: www.dekoluce.pl oraz w naszych salonach.
WARTO ZNAĆ

Stefano Giovannoni

WARTO MIEĆ

Domowa galeria

WARTO ODWIEDZIĆ

Wzory na wiosnę 2019

Czas generowania strony: 0,02s