Inspiracje | Dekorian Home
logo dekorianhome

INSPIRACJE

TRENDY
Krok w stronę natury - Para Paints prezentuje kolor roku 2021
Osoby uważnie śledzące trendy wnętrzarskie z pewnością zauważyły, trwającą już od kilku sezonów, chęć zbliżenia się projektantów do natury. W mieszkaniach coraz mocniej obecne są drewno, wełna, płótno, kamień naturalny oraz barwy nawiązujące do tych z otaczającej nas przyrody. Podążając za trendem biophilic, projektanci Para Paints, marki farb dostępnych w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home, wytypowali kolor roku 2021. Jest nim subtelny beż z nutą pudrowego różu – Open Canyon, który odzwierciedla urodę piasku Wielkiego Kanionu.
TOP WNĘTRZA
Jak najjaśniej. Wizyta w domu w stylu modern z kroplą glamour.
Dzisiaj wybieramy się z wizytą do południowo-wschodniej Polski do województwa Podkarpackiego. Tam, niedaleko Mielca, w malowniczej Dolinie Sandomierskiej stoi dom, którego wnętrza zaprojektowała Magdalena Kaczmarska, właścicielka pracowni architektonicznej mDesignStudio. Podczas wymagającej stylistycznie aranżacji projektantka ściśle współpracowała z siecią salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Kolory delikatności. Farby PARA Paints we wnętrzach
Doskonała alternatywa dla bieli – wnętrza w łagodnych barwach – pastelach i kolorach ziemi. Stonowane, lecz nie nudne. Ujmujące i przyjazne. Umiejętnie grając tonami ciepłymi i chłodnymi, wykończeniem matowym, błyszczącym lub z delikatnym połyskiem możemy zmienić optycznie proporcje wnętrza, jego klimat i nastrój. Poznajcie możliwości aranżacyjne jakie dają doskonałe farby PARA Paints dostępne w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.
WYDARZENIA
Kolor farb PARA na styczeń już wybrany
Mroźne dni, czyste niebo oraz mocne słońce sprzyjają odkrywaniu nowych barw, często niedostrzeganych podczas innych warunków pogodowych. Kolor stycznia - P5011-34 Ocean Aquarium to właśnie kolor bezchmurnego styczniowego poranka z mocno ujemną temperaturą. Wszystko pokryte jest śniegiem, który rozjaśnia jeszcze bardziej niebieski horyzont tworząc efekt neonowości.
TOP MARKI
Eijffinger
Szczere i kolorowe projekty tapet, które mają za zadanie uczynić świat piękniejszym to cel holenderskiej marki Eijffinger, która już od ponad 145 lat wyróżnia się swoim wzornictwem i jakością wykonania produktów.
WARTO ZNAĆ

Akwaforta – XV wieczna technika graficzna w wydaniu Pestki

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem