Inspiracje | DekorianHome

INSPIRACJE

TRENDY
Podróż w dalekie strony
Lato coraz bliżej, a razem z ciepłym słońcem pojawiają się jak co roku kolekcje inspirowane odległymi krainami. Projektantów wnętrz wciąż inspiruje barwne i wdzięczne etno. Ten styl zadomowił się w świecie wnętrz i najwyraźniej jest mu tam dobrze. Cieszy nas to bo wprowadza do naszych domów nie tylko nutę egzotyki, ale przytulność i unikatowy charakter.
TOP WNĘTRZA
Lekcja stylu na Powiślu
To miejsce kochają wszyscy warszawiacy. Stąd tylko dwa kroki do Krakowskiego Przedmieścia i na Nowy Świat. Na warszawskim Powiślu, na klimatycznym poddaszu starej kamienicy, czeka na gości niewielki apartament. Starannie zaprojektowany i pięknie urządzony przez pracownię architektoniczną Sojka&Wojciechowski. Oczko w głowie właścicielki.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Pomaluj mój świat
Rozmowa z Pawłem Garbatem, dyrektorem segmentu produktów malarskich sieci Dekorian Home.
WYDARZENIA
Znamy laureatów konkursu Projektuj dla Glamory!
Nagrodę specjalną w wysokości 250 € NETTO + 10% prowizji od każdej sprzedaży zwycięskiego wzoru zdobył zespół projektowy – Monika Rygielska, Agnieszka Skowrońska - za grafikę ,,Afterglow”. Specjalne wyróżnienie otrzymały prace: ,,Decay” Marcina Cibora oraz ,,Volter” wykonany przez Agatę Nowak. Serdecznie gratulujemy!
CZYTELNIA
Charlotte Olympia prezentuje efekty współpracy z Zahą Hadid
Buty i transparentna torebka to ostatnie projekty jednej z najlepszych architektek na świecie.
TOP MARKI
Artium Luxury Wallcovering
Marka, która za pomocą winylowych tapet ściennych przywołuje atmosferę wielkich teatrów, luksusowych rezydencji oraz szykownych apartamentów. Stworzona z myślą o wymagających klientach - czujących potrzebę elegancji, ceniących dbałość o detale oraz uznających kunszt precyzyjnego wykonania.
WARTO ZNAĆ

Stefano Giovannoni

WARTO MIEĆ

Domowa galeria

WARTO ODWIEDZIĆ

Wzory na wiosnę 2019

Czas generowania strony: 0,04s