Inspiracje | Dekorian Home

INSPIRACJE

TRENDY
Nieprzerwane efekty na ścianie
Niestandardowe tapety do pokrywania ścian i mebli z ciągłym i nieprzerwanym efektem wizualnym – wszystko to w ofercie włoskiego producenta znakomitych grafik wielkoformatowych – Glamora!
TOP WNĘTRZA
W cieniu stoczniowych żurawi
Mieszkanie w Gdańsku zaprojektowane zostało z myślą o wynajmie krótkoterminowym. Z jego okien rozciąga się widok na oliwskie zalesione wzgórza i pobliskie osiedla. Niedaleko stąd na horyzoncie majaczą potężne stoczniowe żurawie. To właśnie industrialne klimaty Stoczni Gdańskiej stały się inspiracją dla architektki wnętrz Anety Subdy przy aranżacji apartamentu przeznaczonego do wynajmu krótkoterminowego. Podczas realizacji projektantka ściśle współpracowała z gdańskim odziałem sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Piękne i trwałe podłogi winylowe
Podłoga decyduje w ogromnej mierze o stylu i charakterze mieszkania. Właścicielom zwykle zależy, by była zarówno piękna, jak i praktyczna. By wytrzymała szpilki mamy, hulajnogę synka, pazury psa, zalanie przez sąsiada i by po latach cieszyła wyglądem tak jak w dniu parapetówki. Tym, którzy właśnie takiej podłogi pragną, polecamy kolekcje podłóg winylowych marki O.FLOOR - Breton i Hogan.
WYDARZENIA
Pełny zieleni las, czyli kolor sierpnia według marki PARA
Zapraszamy na spacer do zielonego lasu zanim liście opadną i znów będziemy wypatrywać ich z utęsknieniem otuleni miękkim kocem. Kolorem sierpnia według PARA będzie paleta 319, którą rozpoczynają odcienie orzeźwiającej mięty, a kończą dojrzałe zielenie.
TOP MARKI
Casadeco
Casadeco to francuski producent tworzący tapety ścienne i tkaniny dekoracyjne. Marka powstała w 1966 roku i od tamtej pory udoskonala swoje produkty i wprowadza coraz to nowsze kolekcje, z myślą o najbardziej wymagających klientach.
WARTO ZNAĆ

Akwaforta – XV wieczna technika graficzna w wydaniu Pestki

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem

<