Inspiracje | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

INSPIRACJE

TRENDY
Nieoczywista odsłona piękna. Metaliczne tynki dekoracyjne
Tylko Włosi mogli połączyć delikatną strukturę jedwabiu z chłodną kolorystyką ze świata loftów, uzyskując przy tym spektakularny efekt. Delikatność i surowość to kwintesencja kolekcji tynków Senso dostępnych w sieci salonów Dekorian Home. Seria zachwyca niezwykłym efektem cieniowania, niejednolitą fakturą oraz idealnie skomponowaną gamą kolorystyczną. Metropolis, włoski producent tynków dekoracyjnych, zaprasza do świata odważnego designu, który wychodzi poza schematy. Liczą się w nim wyobraźnia i wolność kreacji.
TOP WNĘTRZA
„Czyste szczęście” na warszawskiej Pradze
Praga na przestrzeni lat stała się jedną z popularniejszych dzielnic stolicy Polski. To miejsce magiczne, gdzie powojenne, często zaniedbane kamienice i niezliczone kapliczki łączą się z nowoczesnymi loftami i popularnymi restauracjami. Praga jest pełna kontrastów i potrafi inspirować wielu artystów – nie dziwne zatem, iż para architektów z pracowni Deer Design wybrała właśnie tę część Warszawy na swój dom i wyremontowała mieszkanie w ponad stuletniej kamienicy. Efekt jest niesamowity.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Wnętrze Otwarte 2020: smart technologie
Inteligentne oświetlenie, które podąża za użytkownikiem, reaguje na głos i dba o bezpieczeństwo symulując obecność lokatorów w domu. Rolety, wyposażone w czujniki zmroku, lustra, w których możemy robić zdjęcia czy mulitroomowe systemy audio/video, dzięki którym oglądamy ulubiony film w dowolnym pomieszczeniu. O tym, czym tak naprawdę są smart technologie i jakie dają możliwości w architekturze i projektowaniu, dowiemy się podczas 4. edycji Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec, które odbędzie się 5-7 lutego 2020 r. w ramach międzynarodowych Targów Światło.
WYDARZENIA
Nowa, niezwykła lokalizacja salonu w Łodzi od 4 maja!
Pragniemy się ciągle rozwijać, oferować Państwu jak najlepsze produkty, najbardziej profesjonalną pomoc i wsparcie merytoryczne. Chcemy inspirować do kreowania piękna, ale również sami je tworzymy. Zgodnie z tą ideą postanowiliśmy zmienić lokalizację naszego salonu w Łodzi. Od 4 maja znajdą nas Państwo w historycznym budynku Starej Drukarni przy ulicy Gdańskiej 130.
TOP MARKI
J&J
Marka włoskiej jakości, która od 1985 r. zajmuje się produkcją giętego szkła. To eleganckie i designerskie: lustra, toaletki i konsole, umywalki oraz płytki ścienne.
WARTO ZNAĆ

Janusz Kaniewski

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem

Czas generowania strony: 0,02s