Inspiracje | Dekorian Home
logo dekorianhome

INSPIRACJE

TRENDY
Nowoczesny relaks wśród roślinnych wzorów
Projektowanie spa i obiektów odnowy biologicznej jest jednym z głównych specjalizacji znanej pracowni Aledolci&Co. Odpowiedzialni są również za projekt nowego hotelu CBD Spa SchlossHotel w szwajcarskim Zermett, gdzie efektownie wykorzystali piękne grafiki wielkoformatowe włoskiej firmy Glamora.
TOP WNĘTRZA
Jak najjaśniej. Wizyta w domu w stylu modern z kroplą glamour.
Dzisiaj wybieramy się z wizytą do południowo-wschodniej Polski do województwa Podkarpackiego. Tam, niedaleko Mielca, w malowniczej Dolinie Sandomierskiej stoi dom, którego wnętrza zaprojektowała Magdalena Kaczmarska, właścicielka pracowni architektonicznej mDesignStudio. Podczas wymagającej stylistycznie aranżacji projektantka ściśle współpracowała z siecią salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Kolory delikatności. Farby PARA Paints we wnętrzach
Doskonała alternatywa dla bieli – wnętrza w łagodnych barwach – pastelach i kolorach ziemi. Stonowane, lecz nie nudne. Ujmujące i przyjazne. Umiejętnie grając tonami ciepłymi i chłodnymi, wykończeniem matowym, błyszczącym lub z delikatnym połyskiem możemy zmienić optycznie proporcje wnętrza, jego klimat i nastrój. Poznajcie możliwości aranżacyjne jakie dają doskonałe farby PARA Paints dostępne w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.
WYDARZENIA
Kolor farb PARA na styczeń już wybrany
Mroźne dni, czyste niebo oraz mocne słońce sprzyjają odkrywaniu nowych barw, często niedostrzeganych podczas innych warunków pogodowych. Kolor stycznia - P5011-34 Ocean Aquarium to właśnie kolor bezchmurnego styczniowego poranka z mocno ujemną temperaturą. Wszystko pokryte jest śniegiem, który rozjaśnia jeszcze bardziej niebieski horyzont tworząc efekt neonowości.
TOP MARKI
Eijffinger
Szczere i kolorowe projekty tapet, które mają za zadanie uczynić świat piękniejszym to cel holenderskiej marki Eijffinger, która już od ponad 145 lat wyróżnia się swoim wzornictwem i jakością wykonania produktów.
WARTO ZNAĆ

Akwaforta – XV wieczna technika graficzna w wydaniu Pestki

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem