Inspiracje | Dekorian Home

INSPIRACJE

TRENDY
Dialog designu i dzikiej natury.
Jesień nadchodzi. Wieczory robią się coraz dłuższe, coraz chłodniejsze. Drzewa mienią się ciepłymi kolorami w promieniach wrześniowego słońca. Alpy o tej porze roku wyglądają zjawiskowo. Dlatego już dziś zapraszamy was do austriackiego Tyrolu, do uroczej miejscowości Going am Wilden Kaiser.
TOP WNĘTRZA
Kojący dotyk natury. Nowoczesna willa wśród pomorskich jezior
Ten trzystumetrowy dom położony w malowniczych okolicach Torunia to wymarzone miejsce do życia dla pary z trójką dzieci. Na jednoprzestrzennym parterze i w słonecznym ogrodzie można spędzać razem czas i przy posiłkach, i na zabawie. Sala kinowa na poziomie -1 zaprasza całą rodzinę oraz przyjaciół na dobry film. Z kolei piętro, ze strefą master i pokojami córek, oferuje wszystkim domowników doskonałe warunki do wyciszenia się oraz snu. Zajrzyjmy do wnętrz projektu MUM Studio.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Piękne i trwałe podłogi winylowe
Podłoga decyduje w ogromnej mierze o stylu i charakterze mieszkania. Właścicielom zwykle zależy, by była zarówno piękna, jak i praktyczna. By wytrzymała szpilki mamy, hulajnogę synka, pazury psa, zalanie przez sąsiada i by po latach cieszyła wyglądem tak jak w dniu parapetówki. Tym, którzy właśnie takiej podłogi pragną, polecamy kolekcje podłóg winylowych marki O.FLOOR - Breton i Hogan.
WYDARZENIA
Piasek plaży czy opadłe liście? Prezentujemy kolory września według PARA
Koniec wakacji i początek września to czas, gdy to letnie wspomnienia z urlopu nad morzem mieszają się z oczekiwaniem na pierwsze oznaki jesieni. Chcielibyśmy przedłużyć piękną pogodę jak najdłużej, jednak lepszym rozwiązaniem będzie zaakceptowanie natury i odnalezienie piękna w tych zmianach. Podobnie czujemy i my, dlatego też kolorem września z palety kolorów PARA będzie uniwersalny pasek o nr. 328. w którym odnajdziemy barwy obu pór roku.
TOP MARKI
SIBU Design
Marka SIBU oferuje szerokie portfolio produktów z przeszło 300 różnymi wzorami mat dekoracyjnych podzielonych na 8 głównych grup, które różnią się rodzajem wykończenia powierzchni. Niezależnie od wybranej faktury, wszystkie diametralnie zmieniają charakter przestrzeni w których zostały zastosowane.
WARTO ZNAĆ

Akwaforta – XV wieczna technika graficzna w wydaniu Pestki

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem

<