Inspiracje | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

INSPIRACJE

TRENDY
Tekstylia na topie
W okresie jesienno – zimowym zależy nam na stworzeniu w naszym domu bezpiecznej i przytulnej przystani, w której możemy schronić się przed nieprzyjemną deszczową lub mroźną aurą panującą na zewnątrz. Trendy wnętrzarskie tego okresu sięgają do szczęśliwych i spokojnych czasów spędzonych u babci. Stąd nawet nazwa „Granny chic”, która odnosi się do przestrzeni pełnych naturalnych odcieni, materiałów, wzorzystych i komfortowych tkanin, kwiatowych motywów, wygodnych mebli pełnych poduszek i narzut. W takim otoczeniu każdego wieczoru możemy świętować radość z przebywania w domu.
TOP WNĘTRZA
Przytulny dom w nowoczesnym stylu
Małgorzata Bacik, która wraz z mężem Andrzejem prowadzi pracownię MM Architekci, ma, jak sama mówi, elastyczny sposób projektowania, zależny od potrzeb klientów. Regularnie jeździ na budowę, a jej projekty zmieniają się na bieżąco, dopasowując się do gustu, potrzeb czy budżetu inwestorów. O swoich klientach wypowiada się ciepło i z sympatią. Z ciekawością śledzi ich dalsze losy i cieszy się, gdy dobrze im się mieszka we wnętrzach, które urządziła z myślą właśnie o nich. Czasami spotyka na tarnowskim rynku młode małżeństwo, Paulinę i Tomasza, z którymi niedawno współpracowała. Wygląda na to, że we wnętrzach zaprojektowanych przez Małgorzatę Bacik mieszka im się świetnie: wszystko za sprawą unikalnego projektu, materiałów wykończeniowych i mebli. Partnerem tej efektownej realizacji była sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Glamora w niemieckim przedszkolu
Niemieckie studio DEGLE.DEGLE Architekten wybrało tapety Glamora do łazienek w przedszkolu w Bawarii, zarówno ze względu na ich wyjątkowe przeznaczenie oraz walory użytkowe, jak i ciekawy motyw przewodni ich wzorów.
WYDARZENIA
Nowe kolory w palecie Van Gogh czyli jesienne trendy od Designflooring
Luksusowe podłogi winylowe brytyjskiej marki Designflooring są teraz jeszcze piękniejsze, a ich montaż dzięki metodzie na CLICK jest szybszy i prostszy. Nowe wzory, o które rozszerzona została kolekcja Van Gogh idealnie odwzorowują rysunek drewna i klasyczny sposób ułożenia klepek drewnianych - elegancką jodełkę. Sprawdźcie ciepłe tony dębu europejskiego i chłodne loftowe szarości. Pełną ofertę podłóg winylowych Designflooring kupić można w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.
TOP MARKI
Nubo
Nubo to indywidualne podejście do rzemiosła z tradycjami, jakim jest tapicerstwo. Dzięki panelom ściennym tej marki upiększymy każdą powierzchnię bez konieczności zostawiania pustej przestrzeni czy wstawiania ramki – każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i z najwyższą starannością. Zupełnie tak samo, jak robili to pierwsi przedstawiciele tej profesji.
WARTO ZNAĆ

Janusz Kaniewski

WARTO MIEĆ

Wazony MC

WARTO ODWIEDZIĆ

4 dni z najlepszą architekturą i designem

Czas generowania strony: 0,03s