Inspiracje | DekorianHome

INSPIRACJE

TRENDY
Trendy wnętrzarskie 2020
Nowy rok rozpoczynamy z nowymi trendami wnętrzarskimi. Chociaż wiele z tych, które były dotychczas modne – takimi pozostają, to świat designu nie przestaje zaskakiwać i wciąż niesie oryginalne i kreatywne pomysły. Co ciekawego czeka nas w tym roku? Sprawdźmy jakie kolory, motywy i dekoracje będą wypełniać nasze wnętrza w 2020.
TOP WNĘTRZA
Mieszkanie w Suchedniowe – wyjątkowa przestrzeń bliżej natury
Wśród starych modrzewi i dostojnych jodeł, w niedalekim sąsiedztwie Gór Świętokrzyskich, udało się zaprosić naturę do wnętrza. Delikatnie spowity ranną mgłą las w salonie zaprasza na chwilę relaksu. Wężowe wzory w holu przypominają o zachwycającym bogactwie fauny! A to dopiero początek! Zaprojektowane przez Kaza Interior Design mieszkanie w Suchedniowie łączy w sobie prostą elegancję i nowoczesny design z inspiracją otaczającą przyrodą.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Wnętrze Otwarte 2020: smart technologie
Inteligentne oświetlenie, które podąża za użytkownikiem, reaguje na głos i dba o bezpieczeństwo symulując obecność lokatorów w domu. Rolety, wyposażone w czujniki zmroku, lustra, w których możemy robić zdjęcia czy mulitroomowe systemy audio/video, dzięki którym oglądamy ulubiony film w dowolnym pomieszczeniu. O tym, czym tak naprawdę są smart technologie i jakie dają możliwości w architekturze i projektowaniu, dowiemy się podczas 4. edycji Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec, które odbędzie się 5-7 lutego 2020 r. w ramach międzynarodowych Targów Światło.
WYDARZENIA
Najnowsza kolekcja tapet X od Glamora
Glamora, włoska marka wielkoformatowych grafik ściennych, wciąż zaskakuje świeżymi pomysłami! Najnowsza kolekcja X to wielki ukłon w stronę natury. Inspiracje ulotnymi krajobrazami, finezyjnymi roślinami, wielobarwnymi minerałami czy ponadczasowym drewnem przejawiają się w niemal w każdym detalu. Codzienne obrazy zinterpretowane w niezwykle ciekawy sposób zachęcają do ponownego odkrycia tego, co znane. Zapraszamy do poruszenia wyobraźni, oddania się marzeniom i dostrzeżenia piękna przyrody z zupełnie nowej perspektywy.
TOP MARKI
Creadoor
Umiejętne połączenie tradycyjnego wzornictwa z nowoczesną technologią to jedna z wielu zalet marki Creadoor, która może poszczycić się: ekskluzywnymi drzwiami, meblami oraz zintegrowanymi zabudowami wewnętrznymi z grafiką 3D.
WARTO ZNAĆ

Stefano Giovannoni

WARTO MIEĆ

Kolekcja Toczona od Ćmielów

WARTO ODWIEDZIĆ

Sprawunki

Czas generowania strony: 0,04s