Pracownie - województwo śląskie | DekorianHome

PRACOWNIE


Województwo śląskie

CD sign - Dorota Chmielnicka

Dorota Chmielnicka – architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki w Gliwicach. Pracownia projektowa CD sign istnieje od 2007 roku, w której projekty są dostosowane każdorazowo do indywidualnych potrzeb Klientów. W portfolio architektki można znaleźć zarówno wnętrza mieszkalne jak i użyteczności publicznej.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Scala Design

Pracownia powstała w 2012 r. a pod obecną nazwą działa od 2018 r. tworząc unikatowe wnętrza dla wyjątkowych klientów. Na przestrzeni lat zrealizowano tu kilkadziesiąt projektów wnętrz dla inwestorów prywatnych i komercyjnych zarówno z kraju jak i zza granicy. Każdy projekt, powstający w oparciu o normy funkcjonalne z uwzględnieniem preferencji klientów, to połączenie ponadczasowej elegancji z odrobiną nowoczesności.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Anta Architekci

Anta Architekci to pracownia architektoniczna założona przez Daniela Cieślika. Pracownia ma na swoim koncie ponad 800 zrealizowanych projektów w Polsce i poza jej granicami, a zespół liczy 20 osób. Każdy projekt to efekt niezwykle wyrazistego i autentycznego stylu projektanta. To również wsłuchanie się w potrzeby inwestorów. To balans między rzemiosłem a artyzmem. Na pytanie, dlaczego architektura - Daniel Cieślik odpowiada: “Ponieważ czasem udaje się zrobić dzieło sztuki, które daje schronienie i bezpieczeństwo.”
zobacz więcej
Województwo śląskie

Pracownia projektowa - Magdalena Sidor

W pracowni projektowania wnętrz założonej przez Magdalenę Sidor, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, powstają projekty zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.
zobacz więcej
Województwo śląskie

PO.MYSŁ

Studio PO.MYSŁ nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Pracownia specjalizuje się w opracowywaniu projektów wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni.
zobacz więcej
Województwo śląskie

MoRA MAX Design

Pracownia MoRA MAX Design z Katowic, założona przez architektów Rafała Gronowskiego i Monikę Zacharę, gwarantuje sto procent satysfakcji na każdym etapie realizacji. Od koncepcji, poprzez projekt i nadzór nad jego wykonaniem. Wszystko po to, żeby powstało wymarzone wnętrze, zgodne z wizją projektantów, ale przede wszystkim inwestora.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Manawa Studio

Pracownia architektoniczna Manawa Studio została założona w Częstochowie. Jej właściciel Rafał Kuklewski potrafi spojrzeć na wnętrze nie tylko okiem architekta, ale też artysty, bo w wolnych chwilach oddaje się swojej drugiej pasji-malarstwu.
zobacz więcej
Województwo śląskie

in2home

Nazwa in2home pochodzi z języka angielskiego i oznacza „przekształcić w dom”. Założycielką pracowni jest Ewa Linert, która z pasją zmienia puste ściany w przytulne wnętrza, by z czasem stały się dla jej klientów wymarzonym miejscem na ziemi. Jej mottem są słynne słowa modernistycznego guru Miesa van der Rohe: "Mniej znaczy więcej".
zobacz więcej
Województwo śląskie

Pracownia Architektury PS

Pracownia Architektury PS zajmuje się projektami różnej skali, poczynając od projektów architektury, przez wnętrza, aż po meble i detale. Pod przewodnictwem architekta Piotra Stanisza powstają w niej nowe formy przestrzeni, które z założenia muszą być nie tylko funkcjonalne, ale też i piękne.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s