Pracownie - województwo śląskie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE


Województwo śląskie

Studio Decor

Studio Decor - autorska pracownia projektowa zajmująca się kreowaniem wnętrz indywidualnych, jak i komercyjnych. Właścicielką i projektantką jest Beata Stankowska Hadi. W swojej pracy kieruje się ona głównie potrzebami i preferencjami klientów, dla których tworzy. Każdy projekt to inna historia do opowiedzenia, inne marzenia, stylistyka czy budżet, dlatego tak bardzo ważne jest jej zdaniem podchodzić do projektowania indywidualnie. W swojej pracy docenia ona kontakt z klientem, możliwość kreowania różnych wnętrz i odkrywanie nowych możliwości technicznych. W swojej działalności stara się sięgać jak najczęściej po naturalne materiały: metal, kamień, drewno. Jest zdecydowaną miłośniczką tapet. Jej ulubioną paletą kolorów są barwy Ziemi.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Jałocha Design Iwona Jałocha

Iwona Jałocha – absolwentka Studium Architektury Wnętrz w Katowicach, projektantka, dekorator wnętrz oraz pasjonatka wzornictwa przemysłowego. Związana z designem od 2006 roku, efektem pracy było założeniem w 2013 roku pracowni Jałocha Design Iwona Jałocha. W 2019 roku, nominowana jako jeden z 5 twórców najlepszych rozwiązań podczas 4 Design Days w pierwszej edycji konkursu DESIGN-it-UP – "fortepian z materiału folia". W pracowni powstają zarówno wnętrza mieszkalne jak i przestrzeni publicznej. Projekty które realizuje znajdują uznanie nie tylko w Polsce ale również i za granicą.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Studio Dizajner

Autorska pracownia projektowa, architekt wnętrz Anny Dobrowolskiej, specjalizuje się w projektowaniu i stylizacji wnętrz od metamorfozy jednego pomieszczenia, po kompleksową usługę projektową lokali mieszkaniowych, użytkowych, domów, przestrzeni użyteczności publicznej, mieszkań pod wynajem bądź na sprzedaż. Choć Studio Dizajner istnieje od 2015 roku, to portfolio sięga roku 2009. Studio dizajner działa na terenie Śląska oraz zdalnie na terenie całej Polski, jak i za granicą.
zobacz więcej
Województwo śląskie

CD sign - Dorota Chmielnicka

Dorota Chmielnicka – architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki w Gliwicach. Pracownia projektowa CD sign istnieje od 2007 roku, w której projekty są dostosowane każdorazowo do indywidualnych potrzeb Klientów. W portfolio architektki można znaleźć zarówno wnętrza mieszkalne jak i użyteczności publicznej.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Scala Design

Pracownia powstała w 2012 r. a pod obecną nazwą działa od 2018 r. tworząc unikatowe wnętrza dla wyjątkowych klientów. Na przestrzeni lat zrealizowano tu kilkadziesiąt projektów wnętrz dla inwestorów prywatnych i komercyjnych zarówno z kraju jak i zza granicy. Każdy projekt, powstający w oparciu o normy funkcjonalne z uwzględnieniem preferencji klientów, to połączenie ponadczasowej elegancji z odrobiną nowoczesności.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Anta Architekci

Anta Architekci to pracownia architektoniczna założona przez Daniela Cieślika. Pracownia ma na swoim koncie ponad 800 zrealizowanych projektów w Polsce i poza jej granicami, a zespół liczy 20 osób. Każdy projekt to efekt niezwykle wyrazistego i autentycznego stylu projektanta. To również wsłuchanie się w potrzeby inwestorów. To balans między rzemiosłem a artyzmem. Na pytanie, dlaczego architektura - Daniel Cieślik odpowiada: “Ponieważ czasem udaje się zrobić dzieło sztuki, które daje schronienie i bezpieczeństwo.”
zobacz więcej
Województwo śląskie

Pracownia projektowa - Magdalena Sidor

W pracowni projektowania wnętrz założonej przez Magdalenę Sidor, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, powstają projekty zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.
zobacz więcej
Województwo śląskie

PO.MYSŁ

Studio PO.MYSŁ nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Pracownia specjalizuje się w opracowywaniu projektów wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni.
zobacz więcej
Województwo śląskie

MoRA MAX Design

Pracownia MoRA MAX Design z Katowic, założona przez architektów Rafała Gronowskiego i Monikę Zacharę, gwarantuje sto procent satysfakcji na każdym etapie realizacji. Od koncepcji, poprzez projekt i nadzór nad jego wykonaniem. Wszystko po to, żeby powstało wymarzone wnętrze, zgodne z wizją projektantów, ale przede wszystkim inwestora.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Manawa Studio

Pracownia architektoniczna Manawa Studio została założona w Częstochowie. Jej właściciel Rafał Kuklewski potrafi spojrzeć na wnętrze nie tylko okiem architekta, ale też artysty, bo w wolnych chwilach oddaje się swojej drugiej pasji-malarstwu.
zobacz więcej
Województwo śląskie

in2home

Nazwa in2home pochodzi z języka angielskiego i oznacza „przekształcić w dom”. Założycielką pracowni jest Ewa Linert, która z pasją zmienia puste ściany w przytulne wnętrza, by z czasem stały się dla jej klientów wymarzonym miejscem na ziemi. Jej mottem są słynne słowa modernistycznego guru Miesa van der Rohe: "Mniej znaczy więcej".
zobacz więcej
Województwo śląskie

Pracownia Architektury PS

Pracownia Architektury PS zajmuje się projektami różnej skali, poczynając od projektów architektury, przez wnętrza, aż po meble i detale. Pod przewodnictwem architekta Piotra Stanisza powstają w niej nowe formy przestrzeni, które z założenia muszą być nie tylko funkcjonalne, ale też i piękne.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s