Pracownie - województwo śląskie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo śląskie

śląskie
Agnieszka Biesmer (A4Atelier) projektowaniem wnętrz zajmuje się nieprzerwanie już od 2011 roku. Jest absolwentką studiów podyplomowych Architektura Wnętrz ukończonych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach (obecna nazwa Akademia Śląska). Studia magisterskie ukończyła natomiast na kierunku Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym i wcześniejsza praca w obszarze sprzedaży i marketingu pozwalają Jej szerzej spojrzeć na swoją pracę jako projektanta wnętrz oraz optymalizować funkcjonalność wnętrz komercyjnych i usługowych pod względem ich efektywności marketingowej.
śląskie
„Ambiente” w tłumaczeniu z hiszpańskiego znaczy „klimat” i „atmosfera”. Może nawiązywać do nastroju we wnętrzu, ale także do atmosfery panującej w relacjach międzyludzkich - tak w prosty i trafny sposób tłumaczy się genezę powstania nazwy pracowni projektowej, której założycielką jest Pani Dominika Cymerman.
śląskie
Doświadczenie zdobyte przy pracy z różnorodnymi inwestycjami, a także ciągłe doskonalenie swojego warsztatu, znajdują swoje odzwierciedlenie w projektach właściciela biura projektowego RDWN Studio – Bartłomieja Radwana. Otwartość na nowe pomysły, zaangażowanie oraz współpraca ze specjalistami w branży owocują efektownymi i efektywnymi projektami.
śląskie
Pani Judyta z pracowni ArchJudyta Aranżacja Wnętrz w swojej pracy inspiruje się nowoczesnym wzornictwem oraz rozwiązaniami, które podpowiada sama natura. Priorytetem w przygotowaniu projektu jest rzetelna współpraca z inwestorem przy każdym, nawet najmniejszym detalu – tylko takie podejście pozwala wykorzystać w 100% potencjał przestrzeni. Końcowy efekt wizualny współgra wtedy z funkcjonalnością pomieszczeń.
śląskie
Autorska pracownia dwóch sióstr, założona w 2007 roku z wielkiej potrzeby kreowania świata, wnętrz i najbliższego otoczenia. KoiKo oznacza dla założycielek równowagę, harmonię, dojrzałość i balans pomiędzy estetyką a funkcjonalnością, szaleństwo z wyboru przy zachowaniu zdrowego rozsądku tam, gdzie jest niezbędny. „Zupełnie inne, choć bardzo podobne” projektantki uzupełniają się wzajemnie tworząc niepowtarzalny duet. Gdy jedna buja w obłokach, druga skutecznie ściąga ją na ziemię.
śląskie
Studio Decor - autorska pracownia projektowa zajmująca się kreowaniem wnętrz indywidualnych, jak i komercyjnych. Właścicielką i projektantką jest Beata Stankowska Hadi. W swojej pracy kieruje się ona głównie potrzebami i preferencjami klientów, dla których tworzy. Każdy projekt to inna historia do opowiedzenia, inne marzenia, stylistyka czy budżet, dlatego tak bardzo ważne jest jej zdaniem podchodzić do projektowania indywidualnie. W swojej pracy docenia ona kontakt z klientem, możliwość kreowania różnych wnętrz i odkrywanie nowych możliwości technicznych. W swojej działalności stara się sięgać jak najczęściej po naturalne materiały: metal, kamień, drewno. Jest zdecydowaną miłośniczką tapet. Jej ulubioną paletą kolorów są barwy Ziemi.
śląskie
Iwona Jałocha – absolwentka Studium Architektury Wnętrz w Katowicach, projektantka, dekorator wnętrz oraz pasjonatka wzornictwa przemysłowego. Związana z designem od 2006 roku, efektem pracy było założeniem w 2013 roku pracowni Jałocha Design Iwona Jałocha. W 2019 roku, nominowana jako jeden z 5 twórców najlepszych rozwiązań podczas 4 Design Days w pierwszej edycji konkursu DESIGN-it-UP – "fortepian z materiału folia". W pracowni powstają zarówno wnętrza mieszkalne jak i przestrzeni publicznej. Projekty które realizuje znajdują uznanie nie tylko w Polsce ale również i za granicą.
śląskie
Autorska pracownia projektowa, architekt wnętrz Anny Dobrowolskiej, specjalizuje się w projektowaniu i stylizacji wnętrz od metamorfozy jednego pomieszczenia, po kompleksową usługę projektową lokali mieszkaniowych, użytkowych, domów, przestrzeni użyteczności publicznej, mieszkań pod wynajem bądź na sprzedaż. Choć Studio Dizajner istnieje od 2015 roku, to portfolio sięga roku 2009. Studio dizajner działa na terenie Śląska oraz zdalnie na terenie całej Polski, jak i za granicą.
śląskie
Dorota Chmielnicka – architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki w Gliwicach. Pracownia projektowa CD sign istnieje od 2007 roku, w której projekty są dostosowane każdorazowo do indywidualnych potrzeb Klientów. W portfolio architektki można znaleźć zarówno wnętrza mieszkalne jak i użyteczności publicznej.
śląskie
Pracownia powstała w 2012 r. a pod obecną nazwą działa od 2018 r. tworząc unikatowe wnętrza dla wyjątkowych klientów. Na przestrzeni lat zrealizowano tu kilkadziesiąt projektów wnętrz dla inwestorów prywatnych i komercyjnych zarówno z kraju jak i zza granicy. Każdy projekt, powstający w oparciu o normy funkcjonalne z uwzględnieniem preferencji klientów, to połączenie ponadczasowej elegancji z odrobiną nowoczesności.
śląskie
Anta Architekci to pracownia architektoniczna założona przez Daniela Cieślika. Pracownia ma na swoim koncie ponad 800 zrealizowanych projektów w Polsce i poza jej granicami, a zespół liczy 20 osób. Każdy projekt to efekt niezwykle wyrazistego i autentycznego stylu projektanta. To również wsłuchanie się w potrzeby inwestorów. To balans między rzemiosłem a artyzmem. Na pytanie, dlaczego architektura - Daniel Cieślik odpowiada: “Ponieważ czasem udaje się zrobić dzieło sztuki, które daje schronienie i bezpieczeństwo.”
śląskie
W pracowni projektowania wnętrz założonej przez Magdalenę Sidor, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, powstają projekty zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.
śląskie
Studio PO.MYSŁ nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Pracownia specjalizuje się w opracowywaniu projektów wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni.
śląskie
Pracownia MoRA MAX Design z Katowic, założona przez architektów Rafała Gronowskiego i Monikę Zacharę, gwarantuje sto procent satysfakcji na każdym etapie realizacji. Od koncepcji, poprzez projekt i nadzór nad jego wykonaniem. Wszystko po to, żeby powstało wymarzone wnętrze, zgodne z wizją projektantów, ale przede wszystkim inwestora.
śląskie
Pracownia architektoniczna Manawa Studio została założona w Częstochowie. Jej właściciel Rafał Kuklewski potrafi spojrzeć na wnętrze nie tylko okiem architekta, ale też artysty, bo w wolnych chwilach oddaje się swojej drugiej pasji-malarstwu.
śląskie
Nazwa in2home pochodzi z języka angielskiego i oznacza „przekształcić w dom”. Założycielką pracowni jest Ewa Linert, która z pasją zmienia puste ściany w przytulne wnętrza, by z czasem stały się dla jej klientów wymarzonym miejscem na ziemi. Jej mottem są słynne słowa modernistycznego guru Miesa van der Rohe: "Mniej znaczy więcej".
śląskie
Pracownia Architektury PS zajmuje się projektami różnej skali, poczynając od projektów architektury, przez wnętrza, aż po meble i detale. Pod przewodnictwem architekta Piotra Stanisza powstają w niej nowe formy przestrzeni, które z założenia muszą być nie tylko funkcjonalne, ale też i piękne.

Czas generowania strony: -1721632221,51s