Pracownia Markowska Design | Dekorian Home


Markowska Design

Markowska Design to autorskie biuro projektowe prowadzone przez Paulinę Markowską - absolwentkę Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Architektka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, oferując różne możliwości współpracy - począwszy od porady,  metamorfozy,  aranżacji wnętrza, a skończywszy na kompleksowym projekcie wraz z wykonawstwem i nadzorem autorskim. Swoje bogate doświadczenie i wiedzę przekuwa  na projekty funkcjonalne, komfortowe i estetyczne. Markowska Design zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej.

www.markowskadesign.pl

Mój ulubiony styl projektowania to...  styl nowoczesny, który jest doskonała bazą do tworzenia wnętrz eklektycznych.

W projektowaniu najtrudniejsze jest...` podobno nie ma rzeczy niemożliwych.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest...  to, że na rynku dostępna jest ogroma, wręcz nieograniczona ilość oraz różnorodność produktów i rozwiązań technicznych, dzięki którym można zrealizować każdą, nawet najśmielszą wizję.

Inspiracją w pracy jest dla mnie...  zawsze coś innego.  Przy każdym projekcie pojawia się inna inspiracja, często jest nią po prostu styl, trend, kolor, struktura, charakterystyczny element danego wnętrza lub … pasja inwestora.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie...  powtarzalność, która chyba bardzo często jest upartym dążeniem za szybko przemijąjacą modą.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca...  Artemide, Lamistone, Astro.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest...  biel, szarość, granat.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…. Hadi Teherani, Christian Liaigre.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… zawsze zachwycał mnie swoją twórczością Marcel Wanders.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... nie znam odpowiedzi.

Czas generowania strony: -1721112565,09s