Pracownie | DekorianHome

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region
i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

PRACOWNIE


Województwo kujawsko-pomorskie

Projekt i aranżacja TRENDY

TRENDY to autorska pracownia projektowania wnętrz, w której marzenia o pięknych, funkcjonalnych i unikalnych wnętrzach zamieniane są w rzeczywistość. Prace nad projektem prowadzone są kompleksowo: od wypracowania koncepcji i planowania wizji, poprzez analizę funkcji, projekty wykonawcze, aż do ostatniego etapu - autorskiego nadzoru realizacji inwestycji.
zobacz więcej
Województwo dolnośląskie

MAD ROWAN Studio

Magdalena Mazurkiewicz - architekt, absolwentka wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Założycielka pracowni MAD ROWAN studio, gdzie powstają projekty wyjątkowe, skrojone na miarę. W swoich dziełach poszukuje kontekstu, funkcjonalności, charakteru dla każdej przestrzeni. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala jej na swobodne poruszanie się po zagadnieniach projektowania wnętrz i profesjonalne podejście do każdego projektu.
zobacz więcej
Województwo kujawsko-pomorskie

Studio Projekt

Studio Projekt to pracownia architektury wnętrz prowadzona przez Esterę i Roberta Sosnowskich - specjalizujących się zarówno w projektach wnętrz prywatnych, komercyjnych, jak i użyteczności publicznej.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

MY WAY DESIGN

MY WAY DESIGN to pracownia projektowa działająca na rynku od 2013 roku. Jej założycielką jest Anna Kryńska, która traktuje projektowanie wnętrz nie tylko jako profesję, ale również prawdziwą życiową pasję.
zobacz więcej
Województwo warmińsko-mazurskie

MODEI Sztuka & Design

Pracownia MODEI zajmuje się szeroko rozumianym Designem i Sztuką. Tworzą ją artyści oraz projektanci. Założycielem firmy MODEI są: Diana Bielenia - architekt wnętrz, designer i artysta oraz Krzysztof Chmiel - grafik, designer, malarz i producent muzyczny.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

Lew Architekci

LEW ARCHITEKCI to doświadczone biuro, które oferuje projekty wnętrz oraz wizualizacje na europejskim poziomie.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Anta Architekci

Anta Architekci to pracownia architektoniczna założona przez Daniela Cieślika. Pracownia ma na swoim koncie ponad 800 zrealizowanych projektów w Polsce i poza jej granicami, a zespół liczy 20 osób. Każdy projekt to efekt niezwykle wyrazistego i autentycznego stylu projektanta. To również wsłuchanie się w potrzeby inwestorów. To balans między rzemiosłem a artyzmem. Na pytanie, dlaczego architektura - Daniel Cieślik odpowiada: “Ponieważ czasem udaje się zrobić dzieło sztuki, które daje schronienie i bezpieczeństwo.”
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Aleksandra Interior Design Studio

Aleksandra Procajło – Kwiecień to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, spadkobierczyni bogatej spuścizny rodziny architektów. Ponad 12 letnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, adaptacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych w tym także powierzchni biurowych oraz projektów home staging. W swym dorobku posiada wiele prestiżowych realizacji, publikowanych na łamach prasy branżowej.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

B-Design

Pracownia Architektury Wnętrz B-design działa na rynku od 15 lat i ma na swoim koncie niezliczoną ilość realizacji. Najwyższa jakość usług jest jedynie skutkiem ubocznym 300% zaangażowania w wykonywaną pracę.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Pracownia projektowa - Magdalena Sidor

W pracowni projektowania wnętrz założonej przez Magdalenę Sidor, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, powstają projekty zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,02s