Pracownie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

Dolnośląskie

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie

Lubuskie

Łódzkie

Małopolskie

Mazowieckie

Opolskie

Podkarpackie

Podlaskie

Pomorskie

Śląskie

Świętokrzyskie

Warmińsko-mazurskie

Wielkopolskie

Zachodniopomorskie

świętokrzyskie
Przygoda z projektowaniem w pracowni Art live by MSdesign oraz jej założycielki, Marty Ślefarskiej, zrodziła się z pasji do tworzenia pięknych i niepowtarzalnych przestrzeni. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz architektury krajobrazu i ogrodów, oferując kompleksową realizację "pod klucz".
śląskie
Agnieszka Biesmer (A4Atelier) projektowaniem wnętrz zajmuje się nieprzerwanie już od 2011 roku. Jest absolwentką studiów podyplomowych Architektura Wnętrz ukończonych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach (obecna nazwa Akademia Śląska). Studia magisterskie ukończyła natomiast na kierunku Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym i wcześniejsza praca w obszarze sprzedaży i marketingu pozwalają Jej szerzej spojrzeć na swoją pracę jako projektanta wnętrz oraz optymalizować funkcjonalność wnętrz komercyjnych i usługowych pod względem ich efektywności marketingowej.
zachodniopomorskie
Naszą misją jest tworzenie estetycznych przestrzeni dostosowanych do indywidualnych potrzeb, które poprawiają jakość codziennego życia. Kreujemy inspirujące miejsca w których poczujecie się bezpieczni i szczęśliwi - tak w dwóch zdaniach swoją pracownię opisują: Alicja Zawadzka (właściciel) i Natalia Gałęska (projektant wnętrz) - obie Panie reprezentują buro LALA Design.
śląskie
„Ambiente” w tłumaczeniu z hiszpańskiego znaczy „klimat” i „atmosfera”. Może nawiązywać do nastroju we wnętrzu, ale także do atmosfery panującej w relacjach międzyludzkich - tak w prosty i trafny sposób tłumaczy się genezę powstania nazwy pracowni projektowej, której założycielką jest Pani Dominika Cymerman.
wielkopolskie
ZA - PROJEKTOWANE to pracownia projektowania wnętrz z Poznania stworzona z pasji do kreowania przestrzeni przez Joannę Pawłowską i Zofię Smulską - absolwentki wydziału Architektury i Wzornictwa poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego.
śląskie
Doświadczenie zdobyte przy pracy z różnorodnymi inwestycjami, a także ciągłe doskonalenie swojego warsztatu, znajdują swoje odzwierciedlenie w projektach właściciela biura projektowego RDWN Studio – Bartłomieja Radwana. Otwartość na nowe pomysły, zaangażowanie oraz współpraca ze specjalistami w branży owocują efektownymi i efektywnymi projektami.
pomorskie
Moje studio to dla mnie połączenie przyjemnego z pożytecznym. Praca, która sprawia mi frajdę i daje satysfakcję. Uwielbiam podziwiać piękno w każdej formie, a w tej branży mogę to robić nieustannie.
wielkopolskie
W pracowni projektowej m-studio, styl i harmonia tworzą jedną całość. To miejsce, w którym przy projektowaniu wnętrz łączy się wysoką jakość, ergonomię, estetykę oraz rozwiązania funkcjonalne i kreatywne. Wszystko musi jednak odpowiadać indywidualnym wymaganiom każdego użytkownika: domownika, jak również właściciela biura czy restauracji. Nie dziwi więc, że w przestrzeniach tworzonych przez m-studio każdy czuje się dobrze. Wszystkie projekty realizowane są z niezwykłą starannością i zaangażowaniem. Głównym projektantem, jak i założycielem firmy jest Marta Michalak-Najderek.
podkarpackie
Jesteśmy duetem projektowym z Miasta Szkła. Pomagamy realizować marzenia naszych klientów o dopasowanych do potrzeb i finansów wnętrzach. Przetestowałyśmy wiele rozwiązań, współpracując z doświadczonymi wykonawcami, stolarzami oraz innymi specjalistami z branży wnętrzarskiej. Nasze indywidualne podejście i wiedza, którą poświęcamy każdej inwestycji, pomaga wykreować wymarzone wnętrza, w których nasi klienci mogą poczuć się przyjemnie, komfortowo i bezpiecznie.
małopolskie
Dominika Motta - absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Podyplomowego Studium Konserwacji Zabytków Architektury i Urbanistyki. Założycielka Małej Pracowni, w której realizuje personalizowane projekty mieszkań i domów prywatnych, również w opcji pod klucz.
śląskie
Pani Judyta z pracowni ArchJudyta Aranżacja Wnętrz w swojej pracy inspiruje się nowoczesnym wzornictwem oraz rozwiązaniami, które podpowiada sama natura. Priorytetem w przygotowaniu projektu jest rzetelna współpraca z inwestorem przy każdym, nawet najmniejszym detalu – tylko takie podejście pozwala wykorzystać w 100% potencjał przestrzeni. Końcowy efekt wizualny współgra wtedy z funkcjonalnością pomieszczeń.
mazowieckie
Martyna Midel projekty wnętrz to autorska pracownia Martyny Midel absolwentki Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Pracownia zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i usługowych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Oferuje projekty kompleksowe - zaczynając od koncepcji, poprzez projekty wykonawcze, ale i nadzór autorski czy inwestorski nad realizacją. Dodatkowe możliwe usługi to Home Staging, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu oraz sesja fotograficzna wnętrz.

Czas generowania strony: -1721121783,56s