DekorianHome

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region
i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

PRACOWNIE


Województwo małopolskie

Aleksandra Interior Design Studio

Aleksandra Procajło – Kwiecień to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, spadkobierczyni bogatej spuścizny rodziny architektów. Ponad 12 letnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, adaptacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych w tym także powierzchni biurowych oraz projektów home staging. W swym dorobku posiada wiele prestiżowych realizacji, publikowanych na łamach prasy branżowej.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

B-Design

Pracownia Architektury Wnętrz B-design działa na rynku od 15 lat i ma na swoim koncie niezliczoną ilość realizacji. Najwyższa jakość usług jest jedynie skutkiem ubocznym 300% zaangażowania w wykonywaną pracę.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Pracownia projektowa - Magdalena Sidor

W pracowni projektowania wnętrz założonej przez Magdalenę Sidor, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, powstają projekty zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Maszroom

Pracownia projektowania wnętrz założona przez Karolinę Pogorzelską. Działa przy ul. Foksal w Warszawie i będzie świetnym adresem dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i odwagę projektową.
zobacz więcej
Województwo opolskie

Anna Grzesik Studio

Anna Grzesik Studio to pracownia projektowa założona przez Annę Grzesik w 2012 roku w Opolu. Myśl przewodnia towarzysząca każdemu projektowi to człowiek, który zawsze stoi w centrum kompozycji. Jego komfort, doświadczanie zmysłami otaczającej przestrzeni, autentyczność. Każde wnętrze tworzone jest na miarę jego właściciela, idealnie dopasowane w każdym detalu.
zobacz więcej
Województwo wielkopolskie

Interior&Art

Katarzyna Poprawska, założycielka pracowni Interior&Art, stara się sprostać wymaganiom klientów, którzy cenią sobie niebanalne wnętrza. Nie lubi schematów oraz powtarzalności. Jest pasjonatką, a jej misją jest stworzenie wnętrz, w których klienci dobrze będą się czuć.
zobacz więcej
Województwo warmińsko-mazurskie

Pracownia Projektowa - Olga Januszkiewicz

Autorska pracownia projektowa prowadzona przez Olgę Januszkiewicz działa od 2007 roku w zakresie wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.
zobacz więcej
Województwo warmińsko-mazurskie

AL - PROJEKT

AL-PROJEKT to studio projektowania wnętrz, które powstało w 2010 roku z pasji kreowania przestrzeni oraz zamiłowania do pięknych i funkcjonalnych wnętrz.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Pracownia Projektowa mDom

Pracownia od 1999 roku prowadzona przez małżeństwo – Katarzynę i Waldemara Koszałka. W portfolio mDom są zarówno rezydencje, domy jak i miejskie apartamenty. Firma świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania i wykończenia wnętrz. Przedmiotem współpracy może być profesjonalna usługa aranżacji wnętrz czy kompleksowa realizacja wnętrza pod klucz. Podczas współpracy studio przygotowuje szczegółowe projekty z doborem detali, projektuje niezbędne zabudowy stałe i meblowe.
zobacz więcej
Województwo warmińsko-mazurskie

Vprojekt

Jesteśmy profesjonalistami, od 12 lat projektujemy wnętrza, łącząc pasję z doświadczeniem. Stawiamy na rozwój, nie tworzymy projektów szablonowo, na bieżąco śledzimy najnowsze trendy oraz nowatorskie rozwiązania. Oferta Vprojekt skierowana jest do klientów, którzy cenią sobie komfort, jakość i estetykę.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s