Pracownie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

Dolnośląskie

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie

Lubuskie

Łódzkie

Małopolskie

Mazowieckie

Opolskie

Podkarpackie

Podlaskie

Pomorskie

Śląskie

Świętokrzyskie

Warmińsko-mazurskie

Wielkopolskie

Zachodniopomorskie

mazowieckie
Agnieszka Pudlik jest twórcą biura projektowego BBHome Design oraz własnej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrze www.BBHome.pl. Zespół specjalistów BBHome zadba o każdy szczegół projektu. Firma realizuje zlecenia w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Oprócz prac koncepcyjnych, oferuje również koordynację prac remontowo budowlanych i zakup wyposażenia dostosowanego do potrzeb klienta.
małopolskie
Aleksandra Michalak – założycielka pracowni AM Architektura Wnętrz. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, wydział: Architektura Wnętrz. Laureatka konkursu Homebooka „Wnętrze Miasta”. Realizuje własne projekty mieszkań i domów prywatnych, przestrzeni publicznych, przedmiotów użytkowych, mebli. W projektowaniu zainspirowana naturą, prostotą, kolorem. Związana ze sklepem Si Home, który współtworzyła. Sklep oferuje ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz. Prywatnie mama Stasia i Heleny, żona Łukasza zamieszkała w Wieliczce, sercem w Beskidzie Niskim.
pomorskie
Powstała w roku 2012 z inicjatywy doświadczonej architekt Ilony Paleńczuk. Przez lata, pracownia zwiększała zatrudnienie i znacznie poszerzyła zakres oferowanych usług, które świadczone są przede wszystkim na Pomorzu oraz Mazowszu. Pracownia nie zamyka się jednak na realizację projektów także w innych rejonach Polski czy za granicą. W przeszłości realizowała już udane zlecenia m.in. w Niemczech oraz w Hiszpanii. W świecie projektowanie nie istnieją dla nich bariery odległościowe.
mazowieckie
TutajConcept to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Projektuje wnętrza, które są spójne, harmonijne, ale też nie stronią od kontrastów. Wnętrza, które odzwierciedlają potrzeby klientów i w których można poczuć się komfortowo i zrelaksowanym.
śląskie
Studio Decor - autorska pracownia projektowa zajmująca się kreowaniem wnętrz indywidualnych, jak i komercyjnych. Właścicielką i projektantką jest Beata Stankowska Hadi. W swojej pracy kieruje się ona głównie potrzebami i preferencjami klientów, dla których tworzy. Każdy projekt to inna historia do opowiedzenia, inne marzenia, stylistyka czy budżet, dlatego tak bardzo ważne jest jej zdaniem podchodzić do projektowania indywidualnie. W swojej pracy docenia ona kontakt z klientem, możliwość kreowania różnych wnętrz i odkrywanie nowych możliwości technicznych. W swojej działalności stara się sięgać jak najczęściej po naturalne materiały: metal, kamień, drewno. Jest zdecydowaną miłośniczką tapet. Jej ulubioną paletą kolorów są barwy Ziemi.
wielkopolskie
Pracowania projektowa AW DESIGN to pracownia, która próbuje wyprzedzić ducha czasu. Miejsce, gdzie dzięki ciągłej ewaluującej wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzy nietuzinkowe, gustowne, przyjemne oraz funkcjonalne wnętrza, które sprawiają, że użytkownicy czują się dobrze w swojej przestrzeni. Głównym projektantem, jak i założycielem firmy jest Anna Wojciechowska absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Debiutowała wystawą malarską w 2010 roku. Mająca realizacje projektowe w całej Polsce i za granicą.
małopolskie
Absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 2012 roku prowadzi autorską pracownię VN Design, której jest głównym projektantem. Pracownia specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu domów jednorodzinnych, apartamentów i mieszkań. Wieloletnie doświadczenie i szeroki ogląd świata wnętrz pozwala na tworzenie harmonijnych, wyjątkowych, skrojonych na miarę potrzeb klienta przestrzeni, w których można dobrze się poczuć.
opolskie
Dorota Jańczyk – Wąsik od 10 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, czego efektem było założenie w 2017 roku własnej firmy pod marką Wizualhome. Kompleksowo podchodzi do zleceń: projekty wnętrz, wizualizacje, dokumentacje techniczne – wszystko po to, aby zmienić mieszkania i domy w niezwykłe miejsca, gdzie każdy może czuć się sobą. Priorytetową sprawą jest wsłuchanie się w potrzeby klienta i zaprojektowanie pomieszczeń zgodnych z jego wartościami i potrzebami. W pracy zawodowej kieruje się, jak sama mówi: intuicją, wiedzą i doświadczeniem. Współpracuje ze świetnymi fachowcami i producentami.
mazowieckie
Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.
śląskie
Iwona Jałocha – absolwentka Studium Architektury Wnętrz w Katowicach, projektantka, dekorator wnętrz oraz pasjonatka wzornictwa przemysłowego. Związana z designem od 2006 roku, efektem pracy było założeniem w 2013 roku pracowni Jałocha Design Iwona Jałocha. W 2019 roku, nominowana jako jeden z 5 twórców najlepszych rozwiązań podczas 4 Design Days w pierwszej edycji konkursu DESIGN-it-UP – "fortepian z materiału folia". W pracowni powstają zarówno wnętrza mieszkalne jak i przestrzeni publicznej. Projekty które realizuje znajdują uznanie nie tylko w Polsce ale również i za granicą.
śląskie
Autorska pracownia projektowa, architekt wnętrz Anny Dobrowolskiej, specjalizuje się w projektowaniu i stylizacji wnętrz od metamorfozy jednego pomieszczenia, po kompleksową usługę projektową lokali mieszkaniowych, użytkowych, domów, przestrzeni użyteczności publicznej, mieszkań pod wynajem bądź na sprzedaż. Choć Studio Dizajner istnieje od 2015 roku, to portfolio sięga roku 2009. Studio dizajner działa na terenie Śląska oraz zdalnie na terenie całej Polski, jak i za granicą.
podlaskie
Założycielką pracowni SHE - ART jest Anna Łuksza, która pracuje w zawodzie od 25 lat. Ukończyła Politechnikę Białostocką Wydział Architektury i Urbanistyki z tytułem mgr inż. arch.