Pracownie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

Dolnośląskie

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie

Lubuskie

Łódzkie

Małopolskie

Mazowieckie

Opolskie

Podkarpackie

Podlaskie

Pomorskie

Śląskie

Świętokrzyskie

Warmińsko-mazurskie

Wielkopolskie

Zachodniopomorskie

pomorskie
Moje studio to dla mnie połączenie przyjemnego z pożytecznym. Praca, która sprawia mi frajdę i daje satysfakcję. Uwielbiam podziwiać piękno w każdej formie, a w tej branży mogę to robić nieustannie.
wielkopolskie
W pracowni projektowej m-studio, styl i harmonia tworzą jedną całość. To miejsce, w którym przy projektowaniu wnętrz łączy się wysoką jakość, ergonomię, estetykę oraz rozwiązania funkcjonalne i kreatywne. Wszystko musi jednak odpowiadać indywidualnym wymaganiom każdego użytkownika: domownika, jak również właściciela biura czy restauracji. Nie dziwi więc, że w przestrzeniach tworzonych przez m-studio każdy czuje się dobrze. Wszystkie projekty realizowane są z niezwykłą starannością i zaangażowaniem. Głównym projektantem, jak i założycielem firmy jest Marta Michalak-Najderek.
podkarpackie
Jesteśmy duetem projektowym z Miasta Szkła. Pomagamy realizować marzenia naszych klientów o dopasowanych do potrzeb i finansów wnętrzach. Przetestowałyśmy wiele rozwiązań, współpracując z doświadczonymi wykonawcami, stolarzami oraz innymi specjalistami z branży wnętrzarskiej. Nasze indywidualne podejście i wiedza, którą poświęcamy każdej inwestycji, pomaga wykreować wymarzone wnętrza, w których nasi klienci mogą poczuć się przyjemnie, komfortowo i bezpiecznie.
małopolskie
Dominika Motta - absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Podyplomowego Studium Konserwacji Zabytków Architektury i Urbanistyki. Założycielka Małej Pracowni, w której realizuje personalizowane projekty mieszkań i domów prywatnych, również w opcji pod klucz.
śląskie
Pani Judyta z pracowni ArchJudyta Aranżacja Wnętrz w swojej pracy inspiruje się nowoczesnym wzornictwem oraz rozwiązaniami, które podpowiada sama natura. Priorytetem w przygotowaniu projektu jest rzetelna współpraca z inwestorem przy każdym, nawet najmniejszym detalu – tylko takie podejście pozwala wykorzystać w 100% potencjał przestrzeni. Końcowy efekt wizualny współgra wtedy z funkcjonalnością pomieszczeń.
mazowieckie
Martyna Midel projekty wnętrz to autorska pracownia Martyny Midel absolwentki Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Pracownia zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i usługowych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Oferuje projekty kompleksowe - zaczynając od koncepcji, poprzez projekty wykonawcze, ale i nadzór autorski czy inwestorski nad realizacją. Dodatkowe możliwe usługi to Home Staging, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu oraz sesja fotograficzna wnętrz.
śląskie
Autorska pracownia dwóch sióstr, założona w 2007 roku z wielkiej potrzeby kreowania świata, wnętrz i najbliższego otoczenia. KoiKo oznacza dla założycielek równowagę, harmonię, dojrzałość i balans pomiędzy estetyką a funkcjonalnością, szaleństwo z wyboru przy zachowaniu zdrowego rozsądku tam, gdzie jest niezbędny. „Zupełnie inne, choć bardzo podobne” projektantki uzupełniają się wzajemnie tworząc niepowtarzalny duet. Gdy jedna buja w obłokach, druga skutecznie ściąga ją na ziemię.
mazowieckie
Agnieszka Pudlik jest twórcą biura projektowego BBHome Design oraz własnej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrze www.BBHome.pl. Zespół specjalistów BBHome zadba o każdy szczegół projektu. Firma realizuje zlecenia w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Oprócz prac koncepcyjnych, oferuje również koordynację prac remontowo budowlanych i zakup wyposażenia dostosowanego do potrzeb klienta.
małopolskie
Aleksandra Michalak – założycielka pracowni AM Architektura Wnętrz. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, wydział: Architektura Wnętrz. Laureatka konkursu Homebooka „Wnętrze Miasta”. Realizuje własne projekty mieszkań i domów prywatnych, przestrzeni publicznych, przedmiotów użytkowych, mebli. W projektowaniu zainspirowana naturą, prostotą, kolorem. Związana ze sklepem Si Home, który współtworzyła. Sklep oferuje ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz. Prywatnie mama Stasia i Heleny, żona Łukasza zamieszkała w Wieliczce, sercem w Beskidzie Niskim.
pomorskie
Powstała w roku 2012 z inicjatywy doświadczonej architekt Ilony Paleńczuk. Przez lata, pracownia zwiększała zatrudnienie i znacznie poszerzyła zakres oferowanych usług, które świadczone są przede wszystkim na Pomorzu oraz Mazowszu. Pracownia nie zamyka się jednak na realizację projektów także w innych rejonach Polski czy za granicą. W przeszłości realizowała już udane zlecenia m.in. w Niemczech oraz w Hiszpanii. W świecie projektowanie nie istnieją dla nich bariery odległościowe.
mazowieckie
TutajConcept to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Projektuje wnętrza, które są spójne, harmonijne, ale też nie stronią od kontrastów. Wnętrza, które odzwierciedlają potrzeby klientów i w których można poczuć się komfortowo i zrelaksowanym.
śląskie
Studio Decor - autorska pracownia projektowa zajmująca się kreowaniem wnętrz indywidualnych, jak i komercyjnych. Właścicielką i projektantką jest Beata Stankowska Hadi. W swojej pracy kieruje się ona głównie potrzebami i preferencjami klientów, dla których tworzy. Każdy projekt to inna historia do opowiedzenia, inne marzenia, stylistyka czy budżet, dlatego tak bardzo ważne jest jej zdaniem podchodzić do projektowania indywidualnie. W swojej pracy docenia ona kontakt z klientem, możliwość kreowania różnych wnętrz i odkrywanie nowych możliwości technicznych. W swojej działalności stara się sięgać jak najczęściej po naturalne materiały: metal, kamień, drewno. Jest zdecydowaną miłośniczką tapet. Jej ulubioną paletą kolorów są barwy Ziemi.

Czas generowania strony: -1669732661,74s