Pracownie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region
i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

PRACOWNIE


Województwo mazowieckie

RedNet Dom

Eliza Domurat - Banaś, dyrektorka działu projektowego w spółce redNet Dom, zajmującej się kompleksowo projektowaniem i realizacją wykończenia wnętrz we wszystkich największych miastach Polski, a także najpopularniejszych kurortach. Projektantka wnętrz, z wyróżnieniem ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, praktykowała w jednej z największych wówczas pracowni w regionie, Sosak&Sosak. Od kiedy przeniosła się do Warszawy, już pod własnym szyldem, współpracowała z Euroceramiką czy Arcerem. Z redNet Dom związała się zawodowo blisko dekadę temu. Prywatnie mama dwóch jedynaczek, żona, fanka dobrego designu, dalszych i bliższych podróży, dobrej kuchni oraz czasu z bliskimi.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

IP - Design

Powstała w roku 2012 z inicjatywy doświadczonej architekt Ilony Paleńczuk. Przez lata, pracownia zwiększała zatrudnienie i znacznie poszerzyła zakres oferowanych usług, które świadczone są przede wszystkim na Pomorzu oraz Mazowszu. Pracownia nie zamyka się jednak na realizację projektów także w innych rejonach Polski czy za granicą. W przeszłości realizowała już udane zlecenia m.in. w Niemczech oraz w Hiszpanii. W świecie projektowanie nie istnieją dla nich bariery odległościowe.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

TutajConcept

TutajConcept to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Projektuje wnętrza, które są spójne, harmonijne, ale też nie stronią od kontrastów. Wnętrza, które odzwierciedlają potrzeby klientów i w których można poczuć się komfortowo i zrelaksowanym.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Studio Decor

Studio Decor - autorska pracownia projektowa zajmująca się kreowaniem wnętrz indywidualnych, jak i komercyjnych. Właścicielką i projektantką jest Beata Stankowska Hadi. W swojej pracy kieruje się ona głównie potrzebami i preferencjami klientów, dla których tworzy. Każdy projekt to inna historia do opowiedzenia, inne marzenia, stylistyka czy budżet, dlatego tak bardzo ważne jest jej zdaniem podchodzić do projektowania indywidualnie. W swojej pracy docenia ona kontakt z klientem, możliwość kreowania różnych wnętrz i odkrywanie nowych możliwości technicznych. W swojej działalności stara się sięgać jak najczęściej po naturalne materiały: metal, kamień, drewno. Jest zdecydowaną miłośniczką tapet. Jej ulubioną paletą kolorów są barwy Ziemi.
zobacz więcej
Województwo wielkopolskie

AW DESIGN Biuro Projektowe Anna Wojciechowska

Pracowania projektowa AW DESIGN to pracownia, która próbuje wyprzedzić ducha czasu. Miejsce, gdzie dzięki ciągłej ewaluującej wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzy nietuzinkowe, gustowne, przyjemne oraz funkcjonalne wnętrza, które sprawiają, że użytkownicy czują się dobrze w swojej przestrzeni. Głównym projektantem, jak i założycielem firmy jest Anna Wojciechowska absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Debiutowała wystawą malarską w 2010 roku. Mająca realizacje projektowe w całej Polsce i za granicą.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

VNdesign Wioletta Niedziela-Bogusz

Absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 2012 roku prowadzi autorską pracownię VN Design, której jest głównym projektantem. Pracownia specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu domów jednorodzinnych, apartamentów i mieszkań. Wieloletnie doświadczenie i szeroki ogląd świata wnętrz pozwala na tworzenie harmonijnych, wyjątkowych, skrojonych na miarę potrzeb klienta przestrzeni, w których można dobrze się poczuć.
zobacz więcej
Województwo opolskie

Wizualhome Dorota Jańczyk-Wąsik

Dorota Jańczyk – Wąsik od 10 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, czego efektem było założenie w 2017 roku własnej firmy pod marką Wizualhome. Kompleksowo podchodzi do zleceń: projekty wnętrz, wizualizacje, dokumentacje techniczne – wszystko po to, aby zmienić mieszkania i domy w niezwykłe miejsca, gdzie każdy może czuć się sobą. Priorytetową sprawą jest wsłuchanie się w potrzeby klienta i zaprojektowanie pomieszczeń zgodnych z jego wartościami i potrzebami. W pracy zawodowej kieruje się, jak sama mówi: intuicją, wiedzą i doświadczeniem. Współpracuje ze świetnymi fachowcami i producentami.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Deer Design

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Jałocha Design Iwona Jałocha

Iwona Jałocha – absolwentka Studium Architektury Wnętrz w Katowicach, projektantka, dekorator wnętrz oraz pasjonatka wzornictwa przemysłowego. Związana z designem od 2006 roku, efektem pracy było założeniem w 2013 roku pracowni Jałocha Design Iwona Jałocha. W 2019 roku, nominowana jako jeden z 5 twórców najlepszych rozwiązań podczas 4 Design Days w pierwszej edycji konkursu DESIGN-it-UP – "fortepian z materiału folia". W pracowni powstają zarówno wnętrza mieszkalne jak i przestrzeni publicznej. Projekty które realizuje znajdują uznanie nie tylko w Polsce ale również i za granicą.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Studio Dizajner

Autorska pracownia projektowa, architekt wnętrz Anny Dobrowolskiej, specjalizuje się w projektowaniu i stylizacji wnętrz od metamorfozy jednego pomieszczenia, po kompleksową usługę projektową lokali mieszkaniowych, użytkowych, domów, przestrzeni użyteczności publicznej, mieszkań pod wynajem bądź na sprzedaż. Choć Studio Dizajner istnieje od 2015 roku, to portfolio sięga roku 2009. Studio dizajner działa na terenie Śląska oraz zdalnie na terenie całej Polski, jak i za granicą.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s