Pracownie | DekorianHome

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region
i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

PRACOWNIE


Województwo podkarpackie

Lew Architekci

LEW ARCHITEKCI to doświadczone biuro, które oferuje projekty wnętrz oraz wizualizacje na europejskim poziomie.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Anta Architekci

Anta Architekci to pracownia architektoniczna założona przez Daniela Cieślika. Pracownia ma na swoim koncie ponad 800 zrealizowanych projektów w Polsce i poza jej granicami, a zespół liczy 20 osób. Każdy projekt to efekt niezwykle wyrazistego i autentycznego stylu projektanta. To również wsłuchanie się w potrzeby inwestorów. To balans między rzemiosłem a artyzmem. Na pytanie, dlaczego architektura - Daniel Cieślik odpowiada: “Ponieważ czasem udaje się zrobić dzieło sztuki, które daje schronienie i bezpieczeństwo.”
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Aleksandra Interior Design Studio

Aleksandra Procajło – Kwiecień to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, spadkobierczyni bogatej spuścizny rodziny architektów. Ponad 12 letnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, adaptacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych w tym także powierzchni biurowych oraz projektów home staging. W swym dorobku posiada wiele prestiżowych realizacji, publikowanych na łamach prasy branżowej.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

B-Design

Pracownia Architektury Wnętrz B-design działa na rynku od 15 lat i ma na swoim koncie niezliczoną ilość realizacji. Najwyższa jakość usług jest jedynie skutkiem ubocznym 300% zaangażowania w wykonywaną pracę.
zobacz więcej
Województwo śląskie

Pracownia projektowa - Magdalena Sidor

W pracowni projektowania wnętrz założonej przez Magdalenę Sidor, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, powstają projekty zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Maszroom

Pracownia projektowania wnętrz założona przez Karolinę Pogorzelską. Działa przy ul. Foksal w Warszawie i będzie świetnym adresem dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i odwagę projektową.
zobacz więcej
Województwo opolskie

Anna Grzesik Studio

Anna Grzesik Studio to pracownia projektowa założona przez Annę Grzesik w 2012 roku w Opolu. Myśl przewodnia towarzysząca każdemu projektowi to człowiek, który zawsze stoi w centrum kompozycji. Jego komfort, doświadczanie zmysłami otaczającej przestrzeni, autentyczność. Każde wnętrze tworzone jest na miarę jego właściciela, idealnie dopasowane w każdym detalu.
zobacz więcej
Województwo wielkopolskie

Interior&Art

Katarzyna Poprawska, założycielka pracowni Interior&Art, stara się sprostać wymaganiom klientów, którzy cenią sobie niebanalne wnętrza. Nie lubi schematów oraz powtarzalności. Jest pasjonatką, a jej misją jest stworzenie wnętrz, w których klienci dobrze będą się czuć.
zobacz więcej
Województwo warmińsko-mazurskie

Pracownia Projektowa - Olga Januszkiewicz

Autorska pracownia projektowa prowadzona przez Olgę Januszkiewicz działa od 2007 roku w zakresie wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.
zobacz więcej
Województwo warmińsko-mazurskie

AL - PROJEKT

AL-PROJEKT to studio projektowania wnętrz, które powstało w 2010 roku z pasji kreowania przestrzeni oraz zamiłowania do pięknych i funkcjonalnych wnętrz.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s