Salon Katowice | Dekorian Home

Katowice

Salon Dekorian Home Katowice


Adres:
al. Roździeńskiego 199
40-315 Katowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 17:00
niedziela: nieczynne

Kontakt:
Telefon: +48 32 493 18 14
E-mail: katowice@dekorian.pl

Przedstawiciele handlowi:
Mariusz: +48 501 753 060
Tomasz: +48 513 006 069
Jakub: +48 500 399 877

Katowicki Salon Dekorian Home jest miejscem, w którym klient z pewnością odnajdzie własną strefę komfortu oraz przestrzeń i swobodę. Maksymalną koncentrację na realizowanym projekcie klienci mogą uzyskać dzięki strefie chillout. Jest to absolutny atut tego miejsca, gdyż każdy klient jest traktowany z pełnym zaangażowaniem oraz z indywidualnym podejściem.

Projektowanie wnętrz Katowice

Katowice jako miejsce, w którym zderza się wysoce rozwinięta sfera kultury oraz biznesu, przyciąga ludzi poszukujących nieszablonowych rozwiązań i niejednoznacznych pomysłów. Poczucie estetyki katowickiego salonu jest na tyle innowacyjne, że klienci stają się bardziej otwarci na łączenie różnych stylów. Od eleganckiej, kryształowej klasyki, po skandynawskie akcenty i industrialne dodatki.

Aranżacja wnętrza katowickiego Salonu Dekorian Home przy al. Roździeńskiego 199

Katowicki salon dekoracyjny swoim wystrojem prezentuje najbardziej ekskluzywne produkty i materiały, znajdujące się w ofercie Dekorian Home, chociażby poprzez wyeksponowanie we wnętrzu salonu tapety marki Glamora. Charakterystyczne dla katowickiego salonu są: nieprzemijająca elegancja i klasa, które od lat stanowią o komforcie i najlepszym wyborze. Pracownicy Dekorian Home wychodzą naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów i otwierają przed nimi drzwi ekskluzywnego salonu, który poprzez swój wystrój, dobrą energię, zaangażowanie oraz profesjonalizm staje na wysokości potrzeb klientów.

<