Beauty Homes | Dekorian Home
Izabela Mazurek
Projektantka wnętrz

Beauty Homes

Beauty Homes to nowa firma projektowa, której założycielką i główną projektantką jest Izabela Mazurek.

Beauty Homes specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych, jasnych i przestronnych wnętrz - od koncepcji, aż po realizację. Do każdego projektu zespół podchodzi z pasją i starannością tak, by ostateczny rezultat spełniał oczekiwania klientów.

"Przykładam ogromną wagę do tego, by moje koncepcje i projekty urealniały wizję klientów; trafiały w ich gusta, estetykę, spełniały wymagania. Piękno odnajduję w nowatorskich a jednocześnie prostych rozwiązaniach. Najchętniej używam materiałów najwyższej jakości" - deklaruje właścicielka.

Na początku 2017 roku firma Beauty Homes została wyróżniona znakiem „Najlepsi 2017” na platformie Oferteo.pl jako firma szczególnie polecana przez klientów,. Została umieszczona na liście 10 najlepszych biur projektowych w województwie mazowieckim.

Mój ulubiony styl projektowania to... Nie mam ulubionego. Potrafię zaaranżować wnętrze w każdym stylu, ale najbliższe mojemu sercu są na pewno nowojorski, nowoczesny, klasyczny z domieszką glamour, industrialny.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Stworzenie spójnego wnętrza i odnalezienie balansu pomiędzy autorską wizją a upodobaniami inwestora. Najtrudniejsze w całym tym procesie jest chyba właśnie zdobycie jego zaufaniaa.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Zadowolenie klienta, poczucie, że wykonało się swoją pracę dobrze, stworzyło się przestrzeń, którą inwestor może nazwać swoim domem.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... Sam klient, jego pasje, zainteresowania. Wtedy wiem, że tworzę przestrzeń najbardziej bliską jego sercu.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Kopiowanie projektów innych.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Zdecydowanie Eichholtz.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Kolor drewna, nie ważne, jaki rodzaj. Drewno jak i jego kolor, usłojenie, faktura nigdy nie wyjdzie z mody. Dodatkowo wszystkie odcienie szarości i beżu.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Między innymi Thomas Britt i John Barman, ale zachwycam się również projektami Laury Hammett.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Eichholtz.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... Nie widzę siebie w innym zawodzie.