BBHome Design | Dekorian Home


BBHome Design

Agnieszka Pudlik jest twórcą biura projektowego BBHome Design oraz własnej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrze www.BBHome.pl. Zespół specjalistów BBHome zadba o każdy szczegół projektu. Firma realizuje zlecenia w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Oprócz prac koncepcyjnych, oferuje również koordynację prac remontowo budowlanych i zakup wyposażenia dostosowanego do potrzeb klienta.

www

facebook

Mój ulubiony styl projektowania to... Klasyka połączona ze współczesnym designem

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Projektowanie z nadzorem autorskim to puzzle składający się z wielu maleńkich fragmentów obrazka. Aby ułożyć go sprawnie i szybko trzeba łączyć wiele przeciwstawnych żywiołów, być jednocześnie psychologiem, biznesmenem i artystą - i to w różnych proporcjach zależnie od fazy projektu.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Projektowanie z nadzorem autorskim to puzzle składający się z wielu maleńkich fragmentów obrazka. Aby ułożyć go sprawnie i szybko trzeba łączyć wiele przeciwstawnych żywiołów, być jednocześnie psychologiem, biznesmenem i artystą - i to w różnych proporcjach zależnie od fazy projektu

Inspiracją w pracy jest dla mnie... Kino, z ogromną ilością wnętrz z różnych epok i w różnych stylistykach

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Zbytnia poprawność i powaga, brak dystansu i lekkości, świadomej zabawy i mrugnięcia do widza okiem.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Holenderska marka Eichholtz, za rozmach i skalę swoich kolekcji, niesamowite talenty wystawiennicze, a także bardzo skuteczny marketing.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Czerń i biel - jak pierwsza i ostatnia litera alfabetu - spinająca całe spektrum barw.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Piet Boon

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Przemo Łukasik

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... Art Directorem, nie ma idealnego tłumaczenia tego anglojęzycznego tytułu, to ktoś kto zajmuje się obrazkiem, przekazem graficznym w komunikatach reklamowych - czyli pracowałabym dalej w sieciowych agencjach reklamowych, które „porzuciłam” dla projektowania wnętrz.


Czas generowania strony: -1721637732,38s