Sufity i ściany napinane | Dekorian Home

Sufity i ściany napinane

Tapety Tapety Tapety

Czym są sufity i ściany napinane?

Sufity i ściany napinane najprościej opisać jako kawałek elastycznego materiału syntetycznego, który dzięki temperaturze podlega rozciąganiu. Doprowadzony do takiego stanu nadaje się do formowania, a przede wszystkim napinania i zaczepienia na specjalne haki zainstalowane na przygotowanej wcześniej konstrukcji czy ramie. Zabieg taki daje efekt idealnie gładkiej powierzchni, która może przybierać dowolną formę płaską lub przestrzenną. Już efektowne i nietuzinkowe ściany i sufity mogą jednak wyglądać jeszcze bardziej niezwykle - wszystko zależy od rodzaju membrany jaka została użyta oraz wybranych cech, które powinna posiadać.


Możliwości personalizacji sufitów i ścian napinanych

W zależności o wybranego rodzaju membrany możemy personalizować m.in. kolor, stopień połysku, rodzaj struktury, powłokę świetlną lub lustrzaną. Gama ponad 120 kolorów daje nieograniczone możliwości w kreowaniu unikalnej przestrzeni, a dodatkowo możliwość zadruku membrany dowolną grafiką pozwala uzyskać wprost magiczne aranżacje, które na długo zostaną w pamięci. Obecnie na rynku wnętrzarskim nie ma drugiego tak wszechstronnego i uniwersalnego rozwiązania dedykowanego dla przestrzeni o różnych przeznaczeniach: domowych, komercyjnych i publicznych.Sufity napinane mogą przybierać różne kształty - oznacz to, że nie musimy ograniczać się wyłącznie do płaszczyzn - możemy wykreować również konstrukcje faliste, łamane czy 3D. Jeżeli połączymy te wszystkie możliwości okazuje się, że mamy do czynienia z ofertą idealną, w której ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia - potwierdzają to zdjęcia z wybranych realizacji (galeria).

Najważniejsze zalety i możliwe cechy membran napinanych Tens:

- szybki i bezpyłowy montaż.

- nie ulega pęknięciom i nie trzeba go malować,

- dostępna specjalna membrana o podwyższonej sterylności przygotowana dla pomieszczeń jej wymagających (z dodatkiem Bio-Pruf®)

- możliwość dodatkowego wygłuszenia pomieszczenia,

- nieprzemakalne właściwości materiału i odporność na wodę — idealne rozwiązanie dla pomieszczeń narażonych na wilgoć,

- opcja membrany z nadrukiem lub bez,

- możliwość tworzenie sufitów i ścian świetlnych lub oświetlenia wielkoformatowego (kliknij),

Jak zamówić sufity i ściany napinane?

Sieć Dekorian Home posiada wyłączność na produkty marki Tens. Zarówno sufity, jak i ściany napinane należy zamówić przez sieć naszych salonów. Nasi doradcy zostali szczegółowo przeszkoleni z wiedzy na temat produktów oraz posiadają odpowiednie narzędzia - wzorniki, dzięki którym dokonasz wyboru odpowiedniego koloru, materiału i dodatkowych jego zastosowań. Doradca przygotuje również wraz z producentem odpowiednią wycenę dla zapotrzebowań inwestycji. Zajmiemy się również profesjonalnym montażem. Trzeba pamiętać, że membrany napinane dają nieograniczone możliwości aranżacji i trefne jest w tym przypadku stwierdzenie, że granicą jest wyłącznie nasza wyobraźnia.

Idealnie dopasowane pod Twoje potrzeby

Sufity czy ściany napinane Tens przygotowywane są zawsze na indywidualne zamówienie. Pozwala to na idealne dopasowanie kolorów, rodzaju materiałów i wielu innych podlegających personalizacji specyfikacji. Wszystko po to, aby zadowolić klienta i wypełnić przestrzeń Jego inwestycji niezwykle oryginalnymi i efektownymi rozwiązaniami. Produkty z membran nadają się zarówno na wielkie powierzchnie w komercyjnych instytucjach, jak we wnętrzach domowych mieszkalnych.

Czas generowania strony: -1721632900,65s