| Dekorian Home


Deer Design

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.


https://deerdesign.pl/

https://www.facebook.com/deerdesignpl/

https://www.instagram.com/deerdesign.pl/

Odpowiedzi na pytania,

Karolina Karwowska – Gajżewska:


Mój ulubiony styl projektowania to...Nie mam jednego ulubionego stylu w projektowaniu. Ograniczenia blokują naszą kreatywność. Najważniejsza jest dla mnie spójność i odpowiedź na potrzeby przyszłych mieszkańców. Proste formy często stają się swego rodzaju płótnem dla eklektycznych akcentów lub eleganckich detali.

W projektowaniu najtrudniejsze jest...Pójście na kompromis. Zadowolenie klienta, pogodzenie mnóstwa pomysłów z założonym budżetem i osiągnięcie projektu, które będzie spójne z najlepszą wizją przestrzeni.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest...Proces twórczy i efekt końcowy, który daje nie tylko piękne wnętrze, ale również satysfakcję klienta.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... Kreatywni ludzie, to najlepsza inspiracja do tworzenia niezwykłych projektów.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie...Zachowawczość, choć to w Polsce się mocno zmienia i coraz częściej decydujemy się na więcej fantazji we wnętrzach.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Szczególnie marki młodych kreatorów – widać w nich postęp, wolność i kreatywność.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Czerń, złoto i kolor, który można uszlachetnić i wydobyć z niego coś, czego wcześniej nie dostrzegaliśmy.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to….Klasyka Charles & Ray Eames, minimalizm Vincenta Van Duysena oraz projekty japońskich architektów, którzy prostotę wnętrz łączą z naturą i otoczeniem. Uwielbiam również śledzić instagramowe profile młodych zagranicznych architektów, którzy mają świeże pomysły i mnóstwo odwagi w projektowaniu.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to…Nie mam ulubionego. Inspirują mnie młodzi projektanci, którzy porzucają powtarzalność i sztampowość w projektach. Rynek jest dynamiczny i kiedy śledzę trendy wnętrzarskie uwielbiam jak ktoś mnie ciągle zaskakuje w formach i wykorzystanych materiałach.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym...Na pewno byłby to zawód kreatywny i związany z pracą z ciekawymi ludźmi. Cieszę się, że mogę też inspirować innych jako kobieta prowadząca dużą firmę.

Czas generowania strony: -1721109750,41s