Pracownie - województwo wielkopolskie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo wielkopolskie

wielkopolskie
ZA - PROJEKTOWANE to pracownia projektowania wnętrz z Poznania stworzona z pasji do kreowania przestrzeni przez Joannę Pawłowską i Zofię Smulską - absolwentki wydziału Architektury i Wzornictwa poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego.
wielkopolskie
W pracowni projektowej m-studio, styl i harmonia tworzą jedną całość. To miejsce, w którym przy projektowaniu wnętrz łączy się wysoką jakość, ergonomię, estetykę oraz rozwiązania funkcjonalne i kreatywne. Wszystko musi jednak odpowiadać indywidualnym wymaganiom każdego użytkownika: domownika, jak również właściciela biura czy restauracji. Nie dziwi więc, że w przestrzeniach tworzonych przez m-studio każdy czuje się dobrze. Wszystkie projekty realizowane są z niezwykłą starannością i zaangażowaniem. Głównym projektantem, jak i założycielem firmy jest Marta Michalak-Najderek.
wielkopolskie
Pracowania projektowa AW DESIGN to pracownia, która próbuje wyprzedzić ducha czasu. Miejsce, gdzie dzięki ciągłej ewaluującej wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzy nietuzinkowe, gustowne, przyjemne oraz funkcjonalne wnętrza, które sprawiają, że użytkownicy czują się dobrze w swojej przestrzeni. Głównym projektantem, jak i założycielem firmy jest Anna Wojciechowska absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Debiutowała wystawą malarską w 2010 roku. Mająca realizacje projektowe w całej Polsce i za granicą.
wielkopolskie
Katarzyna Poprawska, założycielka pracowni Interior&Art, stara się sprostać wymaganiom klientów, którzy cenią sobie niebanalne wnętrza. Nie lubi schematów oraz powtarzalności. Jest pasjonatką, a jej misją jest stworzenie wnętrz, w których klienci dobrze będą się czuć.
wielkopolskie
KREESKI to nowy projekt inż. arch., absolwentki Politechniki Wrocławskiej i studentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - Katarzyny Dyktyńskiej.

Czas generowania strony: -1716828421,62s