Sic! | Dekorian Home


Sic!

Sic! to autorskie studio projektowe z Warszawy, specjalizujące się w architekturze i aranżacji wnętrz. Projektuje wnętrza prywatne i publiczne, a także wykonuje scenografie eventów i nietypowe zlecenia. Jest otwarte na współpracę kompleksową oraz ingerowanie w przestrzeń w mniejszym zakresie, za pomocą dodatków. Nie boi się żadnych wyzwań.

MÓJ ULUBIONY STYL PROJEKTOWANIA TO… Eklektyczny, lubię nieoczywiste rozwiązania, w których nowe przeplata się ze starym, a prostota łączy z wyrafinowaniem form. Myślę, że taki styl pozwala zarówno uzyskać ciekawe, złożone wnętrze, jak również w pełni wyrazić charakter właściciela.

W PROJEKTOWANIU NAJPRZYJEMNIEJSZA JEST… Kreacja, ten moment gdy z wytycznych, koncepcji i materii wnętrza wyłania się projekt. Jest to niezwykle twórczy i intensywny moment kulminacji, wszystkie wcześniejsze i późniejsze prace są jedynie drogą do zmaterializowania tej idei.

MARKA, KTÓRA MNIE NIEUSTANNIE ZACHWYCA... Jest wiele takich marek, jak również wielu projektantów, myślę, że gdybym miała wybrać jedną byłaby to Moooi. Cenię ich za całościową wizję, przewrotność pomysłów i docenianie osobowości projektantów.

MÓJ ULUBIONY ZAGRANICZNY ARCHITEKT WNĘTRZ... Zachwyca mnie wiele wnętrz, w bardzo różnych stylach, jeżeli jednak mam wybrać jednego projektanta, będzie to Joseph Dirand, choć wybór jest trudny.

GDYBYM NIE ZOSTAŁA ARCHITEKTEM WNĘTRZ ZAPEWNE BYŁABYM... Bez wątpienia scenografem filmowym, był to zawód, który wykonywałam na początku mojej drogi.

Czas generowania strony: -1721109271,53s