Projektowo | Dekorian Home


Projektowo

Projektowo to autorskie biuro projektowe prowadzone przez Magdalenę Dabińską – absolwentkę Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Artystyczna pracownia architektury wnętrz posiada na swoim koncie liczne realizacje wnętrz i kompleksów wnętrzarskich, które od fundamentów powstawały według projektów technicznych i estetycznych założycielki.

,,Filarem mojej pracy jest dobry, mądry i kompleksowy projekt – idea, motyw przewodni, spójna koncepcja i profesjonalne zaproponowanie wizji… Uważam, że Twój pomysł na siebie oraz moje profesjonalne wsparcie i wrażliwość plastyczna, jak i przestrzenna mogą zaowocować niepowtarzalnym, w pełni unikalnym i klimatycznym przedsięwzięciem.” – deklaruje Magdalena Dabińska.

Mój ulubiony styl projektowania to…  Nie ma jednego wybranego, we wszystkich jest coś intrygującego. Lubię coś czasem namieszać w stylach, wtedy nie jest nudno i przewidywalnie.

W projektowaniu najtrudniejsze jest…  to,  że inwestorzy boją się kolorów.

W projektowaniu najprzyjemniejszy jest… efekt końcowy, realizacja, widok zadowolonych ludzi, którym dobrze i wygodnie się mieszka.

Inspiracją w pracy dla mnie… są ludzie, z którymi przychodzi mi pracować.  Jeśli mają zamieszkać w danym wnętrzu to zawsze staram się dowiedzieć o nich jak najwięcej.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie…  zarówno w polskich jak i zagranicznych denerwuje mnie takie trochę odrealnienie -  tak jakby ktoś zwrócił uwagę tylko i wyłącznie na wygląd, zero funkcji.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca… Jest ich naprawdę dużo, bardzo lubię lampy firmy Karman -są zabawne i piękne, takie "niepoważne", każdy kolejny projekt mnie zaskakuje.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… Kocham wszystkie kolory, można wspaniale bawić się ich łączeniem.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…  wielkie historyczne postacie jak m.in Louis Sullivan czy Eero Saarinen.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Jest ich bardzo długa lista m.in Normann Copenhagen, Alessi, Bloomingville, Seletti, itd...

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym… może ​​rzeźbiarzem :) 

Czas generowania strony: -1721634308,06s