Pracownie - województwo dolnośląskie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE


Województwo dolnośląskie

MAD ROWAN Studio

Magdalena Mazurkiewicz - architekt, absolwentka wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Założycielka pracowni MAD ROWAN studio, gdzie powstają projekty wyjątkowe, skrojone na miarę. W swoich dziełach poszukuje kontekstu, funkcjonalności, charakteru dla każdej przestrzeni. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala jej na swobodne poruszanie się po zagadnieniach projektowania wnętrz i profesjonalne podejście do każdego projektu.
zobacz więcej
Województwo dolnośląskie

OXXIO architektura

zobacz więcej
Województwo dolnośląskie

JT Design

Biuro projektowe JT DESIGN projektuje wnętrza luksusowe, ale niepozbawione duszy. Specjalnością są wnętrza mieszkalne oraz te o charakterze biznesowym. Głównym projektantem jest Justyna Tatys, która wykorzystując światowe trendy, z sukcesem łączy elegancję, jakość, funkcjonalność i nowoczesność w spójną całość.
zobacz więcej
Województwo dolnośląskie

Home Staging Wrocław

Pracownia Home Staging Ewa Bryl-Michałowicz to firma stworzona z ogromnej pasji, poczucia estetyki i zamiłowania do pięknych przestrzeni.
zobacz więcej
Województwo dolnośląskie

KBW architektura i design

KBW architektura i design to autorska pracownia Katarzyny Baworowskiej-Wolf, absolwentki Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej oraz Architektury Wnętrz Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s