Pracownie - województwo dolnośląskie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo dolnośląskie

dolnośląskie
Magdalena Mazurkiewicz - architekt, absolwentka wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Założycielka pracowni MAD ROWAN studio, gdzie powstają projekty wyjątkowe, skrojone na miarę. W swoich dziełach poszukuje kontekstu, funkcjonalności, charakteru dla każdej przestrzeni. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala jej na swobodne poruszanie się po zagadnieniach projektowania wnętrz i profesjonalne podejście do każdego projektu.
dolnośląskie
Biuro projektowe JT DESIGN projektuje wnętrza luksusowe, ale niepozbawione duszy. Specjalnością są wnętrza mieszkalne oraz te o charakterze biznesowym. Głównym projektantem jest Justyna Tatys, która wykorzystując światowe trendy, z sukcesem łączy elegancję, jakość, funkcjonalność i nowoczesność w spójną całość.
dolnośląskie
Pracownia Home Staging Ewa Bryl-Michałowicz to firma stworzona z ogromnej pasji, poczucia estetyki i zamiłowania do pięknych przestrzeni.
dolnośląskie
KBW architektura i design to autorska pracownia Katarzyny Baworowskiej-Wolf, absolwentki Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej oraz Architektury Wnętrz Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu.

Czas generowania strony: -1669728857,66s