Pracownie - województwo podkarpackie | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

PRACOWNIE


Województwo podkarpackie

Lew Architekci

LEW ARCHITEKCI to doświadczone biuro, które oferuje projekty wnętrz oraz wizualizacje na europejskim poziomie.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

DEZEEN ARCHITEKCI

Autorska pracowania projektowa założona przez Natalię Pęcką, absolwentkę wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Rzeszowskiej.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

Pracownia Projektowa Jamuła Sławomir

Sławomir Jamuła jest architektem wnętrz po krakowskiej ASP, którą ukończył w 1993 r. Od 1996 prowadzi w Rzeszowie własną pracownię, w której zajmuje się projektowaniem wnętrz wszelkiego rodzaju.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

Viva Design

Pracownia Viva Design powstała z potrzeby spełnienia marzeń oraz pasji do pięknych wnętrz. Założona w 2009 roku przez Barbarę Kułak- Steciak, absolwentkę projektowania graficznego i rzeźbiarkę, której wnętrza „nie dawały spokoju”. Jak sama wspomina – architektura wnętrz ciągnęła ją do siebie od zawsze i dlatego któregoś dnia poszła za jej głosem.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

Architaste

ARCHITASTE to pracownia projektowa, która została założona w 2013 roku przez Pawła Ślęzaka. Zajmuje się ona głównie architekturą wnętrz, ale ma w swoim portfolio również projekty architektoniczne i urbanistyczne. Wnętrza zaprojektowane przez Architaste cechuje ponadczasowość, funkcjonalność oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s