Pracownie - województwo podkarpackie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo podkarpackie

podkarpackie
LEW ARCHITEKCI to doświadczone biuro, które oferuje projekty wnętrz oraz wizualizacje na europejskim poziomie.
podkarpackie
Autorska pracowania projektowa założona przez Natalię Pęcką, absolwentkę wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Rzeszowskiej.
podkarpackie
Sławomir Jamuła jest architektem wnętrz po krakowskiej ASP, którą ukończył w 1993 r. Od 1996 prowadzi w Rzeszowie własną pracownię, w której zajmuje się projektowaniem wnętrz wszelkiego rodzaju.
podkarpackie
Pracownia Viva Design powstała z potrzeby spełnienia marzeń oraz pasji do pięknych wnętrz. Założona w 2009 roku przez Barbarę Kułak- Steciak, absolwentkę projektowania graficznego i rzeźbiarkę, której wnętrza „nie dawały spokoju”. Jak sama wspomina – architektura wnętrz ciągnęła ją do siebie od zawsze i dlatego któregoś dnia poszła za jej głosem.
podkarpackie
ARCHITASTE to pracownia projektowa, która została założona w 2013 roku przez Pawła Ślęzaka. Zajmuje się ona głównie architekturą wnętrz, ale ma w swoim portfolio również projekty architektoniczne i urbanistyczne. Wnętrza zaprojektowane przez Architaste cechuje ponadczasowość, funkcjonalność oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.
<