DekorianHome

PRACOWNIE


Województwo podkarpackie

DEZEEN ARCHITEKCI

Autorska pracowania projektowa założona przez Natalię Pęcką, absolwentkę wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Rzeszowskiej.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

Pracownia Projektowa Jamuła Sławomir

Sławomir Jamuła jest architektem wnętrz po krakowskiej ASP, którą ukończył w 1993 r. Od 1996 prowadzi w Rzeszowie własną pracownię, w której zajmuje się projektowaniem wnętrz wszelkiego rodzaju.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

Viva Design

Pracownia Viva Design powstała z potrzeby spełnienia marzeń oraz pasji do pięknych wnętrz. Założona w 2009 roku przez Barbarę Kułak- Steciak, absolwentkę projektowania graficznego i rzeźbiarkę, której wnętrza „nie dawały spokoju”. Jak sama wspomina – architektura wnętrz ciągnęła ją do siebie od zawsze i dlatego któregoś dnia poszła za jej głosem.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

Architaste

ARCHITASTE to pracownia projektowa, która została założona w 2013 roku przez Pawła Ślęzaka. Zajmuje się ona głównie architekturą wnętrz, ale ma w swoim portfolio również projekty architektoniczne i urbanistyczne. Wnętrza zaprojektowane przez Architaste cechuje ponadczasowość, funkcjonalność oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s