Pracownie - województwo podkarpackie | Dekorian Home

PRACOWNIE

Województwo podkarpackie

podkarpackie
Jesteśmy duetem projektowym z Miasta Szkła. Pomagamy realizować marzenia naszych klientów o dopasowanych do potrzeb i finansów wnętrzach. Przetestowałyśmy wiele rozwiązań, współpracując z doświadczonymi wykonawcami, stolarzami oraz innymi specjalistami z branży wnętrzarskiej. Nasze indywidualne podejście i wiedza, którą poświęcamy każdej inwestycji, pomaga wykreować wymarzone wnętrza, w których nasi klienci mogą poczuć się przyjemnie, komfortowo i bezpiecznie.
podkarpackie
LEW ARCHITEKCI to doświadczone biuro, które oferuje projekty wnętrz oraz wizualizacje na europejskim poziomie.
podkarpackie
Autorska pracowania projektowa założona przez Natalię Pęcką, absolwentkę wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Rzeszowskiej.
podkarpackie
Sławomir Jamuła jest architektem wnętrz po krakowskiej ASP, którą ukończył w 1993 r. Od 1996 prowadzi w Rzeszowie własną pracownię, w której zajmuje się projektowaniem wnętrz wszelkiego rodzaju.
podkarpackie
Pracownia Viva Design powstała z potrzeby spełnienia marzeń oraz pasji do pięknych wnętrz. Założona w 2009 roku przez Barbarę Kułak- Steciak, absolwentkę projektowania graficznego i rzeźbiarkę, której wnętrza „nie dawały spokoju”. Jak sama wspomina – architektura wnętrz ciągnęła ją do siebie od zawsze i dlatego któregoś dnia poszła za jej głosem.
podkarpackie
ARCHITASTE to pracownia projektowa, która została założona w 2013 roku przez Pawła Ślęzaka. Zajmuje się ona głównie architekturą wnętrz, ale ma w swoim portfolio również projekty architektoniczne i urbanistyczne. Wnętrza zaprojektowane przez Architaste cechuje ponadczasowość, funkcjonalność oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Czas generowania strony: -1717030171,77s