ABC ARCHITEKTURA | Dekorian Home

ACB ARCHITEKTURA

Założycielka pracowni - Anita Chrzanowska-Bac - jest Absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Należy do Świętokrzyskiej Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. „Moją pracę cechuje prostota i chęć kreowania architektury trwałej, użytecznej i pięknej. Szczególną uwagę poświęcam zachowaniu dobrych proporcji i funkcjonalności. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, gwarantuję pełne zaangażowanie i kompleksową obsługę klienta" - deklaruje właścicielka.

MÓJ ULUBIONY STYL PROJEKTOWANIA TO… Styl industrialny z nutą nowoczesności, z wykorzystaniem takich materiałów jak cegła, naturalne drewno i ciepłe światło eksponujące faktury.

W PROJEKTOWANIU NAJPRZYJEMNIEJSZY JEST… Moment kiedy projekt staje się rzeczywistością.

MARKA, KTÓRA MNIE NIEUSTANNIE ZACHWYCA… Laminam – wielkoformatowe płyty na posadzkę i ściany, tworzą oryginalne powierzchnie; nadają się do wielu wnętrz zachwycają swoją prostotą i elegancją.

MÓJ ULUBIONY ZAGRANICZNY ARCHITEKT WNĘTRZ TO... Od zawsze Zaha Hadid, projektant wnętrz i nie tylko… Zawsze tworzyła wnętrza z charakterem, odważne w formach.

GDYBYM NIE ZOSTAŁA ARCHITEKTEM WNĘTRZ ZAPEWNE BYŁABYM… Projektantem biżuterii, stylistką fryzur, charakteryzatorką. Na pewno musiałabym pracować w kreatywnym zawodzie.

W PROJEKTOWANIU NAJTRUDNIEJSZY JEST… Dobór materiałów tak, żeby spełniały oczekiwania klienta i były adekwatne do jego budżetu.

INSPIRACJĄ W PRACY JEST DLA MNIE... Otoczenie, to co mnie zachwyca, co widzę na co dzień lub to co spotkam wyjątkowo w danej chwili. Liczy się moment: natchnienie, wychwycenie koloru i kontekstu lub małego detalu.

W POLSKICH PROJEKTACH NAJBARDZIEJ DENERWUJE MNIE… Raczej nie denerwuje… Polscy projektanci są kreatywni i wyjątkowi. Cieszę się, że możemy tworzyć piękne wnętrza i jesteśmy doceniani przez klientów.