VNdesign Wioletta Niedziela-Bogusz | Dekorian Home


VNdesign Wioletta Niedziela-Bogusz

Absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 2012 roku prowadzi autorską pracownię VN Design, której jest głównym projektantem. Pracownia specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu domów jednorodzinnych, apartamentów i mieszkań. Wieloletnie doświadczenie i szeroki ogląd świata wnętrz pozwala na tworzenie harmonijnych, wyjątkowych, skrojonych na miarę potrzeb klienta przestrzeni, w których można dobrze się poczuć.


https://vndesign.pl/

https://www.facebook.com/vndesignwnetrza/

Mój ulubiony styl projektowania to… tworzenie harmonijnych, minimalistycznych wnętrz. Od zawsze mojemu sercu bliski był minimalizm i jest to zdecydowanie mój ulubiony styl. W ostatnim czasie powstały w pracowni wnętrza eklektyczne, gdzie zabawa formą daje wiele radości.

W projektowaniu najtrudniejsze jest… znalezienie wspólnego rozwiązania. Choć to zarazem najlepsza część, stanowiąca prawdziwe wyzwanie. Nie ukrywam, że lubię podejmować wyzwania.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest… tworzenie koncepcji, ale i oglądanie jej realizacji na żywo. Wiedza, wyobraźnia i doświadczenie to jedno, ale wersja finalna, gdy można wejść do zaprojektowanego przez siebie wnętrza i poczuć jego energię to coś niesamowitego!

Inspiracją w pracy jest dla mnie… w zasadzie wszystko. Od codziennego życia, tego, co to ludzie mówią, przez naturę, muzykę, aż po modę.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie… nie ma takiej rzeczy. Każda generalizacja byłaby tutaj krzywdząca.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca… Mutina, Florim, Muuto, B&B Italia

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… granat. To zdecydowanie jeden z charakterystycznych elementów wielu moich wnętrz. Uwielbiam wszystkie odcienie szarości oraz złoto w elementach.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Dylan Farrell i John Pawson. Podziwiam obu za całokształt.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Dan Yeffet - za lampy i Karim Rashid - za wszechstronność. Uwielbiam Karima za charyzmę i profesjonalizm. Miałam też przyjemność poznać go osobiście.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym… trudno mi sobie wyobrazić taką sytuację. To dla mnie zwieńczenie drogi, którą podążałam od dziecka - od zawsze wiedziałam, że będę projektować.

Czas generowania strony: -1709565234,63s