Aleksandra Interior Design Studio | Dekorian Home


Aleksandra Interior Design Studio

Aleksandra Procajło – Kwiecień to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, spadkobierczyni bogatej spuścizny rodziny architektów. Ponad 12 letnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, adaptacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych w tym także powierzchni biurowych oraz projektów home staging. W swym dorobku posiada wiele prestiżowych realizacji, publikowanych na łamach prasy branżowej.

Fascynacja sztuką nowoczesną w połączeniu z umiłowaniem architektury europejskiej i poszanowaniem klasycznych kanonów znajduje wyraz w realizacjach i ukształtowanym przez lata charakterystycznym stylu definiowania i aranżacji przestrzeni.       


www.alexdesign.com.pl

fot. Mietek Małek


Mój ulubiony styl projektowania to... styl klasyczny , industrialny, kolonialny.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... nie ma takich rzeczy , które były by trudne do wykonania czasem tylko trzeba poświęcić na nie więcej czasu…

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... efekt końcowy i zadowolenie inwestora.

Inspiracją w pracy są dla mnie...  wizualne doznania otaczającej mnie przyrody, architektury i sztuki.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Staram się nie oceniać innych i skupiać się na własnych wyzwaniach projektowych.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... W swoim zawodzie codziennie odkrywam nowe produkty, formy, które mnie urzekają. Nie przywiązuję się do danych marek ani przedmiotów.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Kocham wszystkie kolory, ale niewątpliwie we wnętrzach, które projektuje jestem dość zachowawcza. Zazwyczaj wnętrza są dość stonowane, monochromatyczne, a kolor wprowadzam w dodatkach. Dzięki temu łatwo można odmienić dane wnętrze w zależności od upodobania, pory roku czy chęci zwykłej odmiany.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Jeffrey Alan Marks. Uwielbiam jego styl, wyczucie smaku, dobór kolorów, faktur, harmonię  projektowanych wnętrz.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to…  Joanna Gaines.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... Kształciłam się w kierunku tego zawodu. Projektowanie jest spełnieniem moich marzeń , pasją i sposobem na życie. Nie wyobrażam sobie siebie w innym zawodzie.

Czas generowania strony: -1709567906,63s