Studio Decor | Dekorian Home


Studio Decor

Studio Decor - autorska pracownia projektowa zajmująca się kreowaniem wnętrz indywidualnych, jak i komercyjnych. Właścicielką i projektantką jest Beata Stankowska Hadi. W swojej pracy kieruje się ona głównie potrzebami i preferencjami klientów, dla których tworzy. Każdy projekt to inna historia do opowiedzenia, inne marzenia, stylistyka czy budżet, dlatego tak bardzo ważne jest jej zdaniem podchodzić do projektowania indywidualnie. W swojej pracy docenia ona kontakt z klientem, możliwość kreowania różnych wnętrz i odkrywanie nowych możliwości technicznych. W swojej działalności stara się sięgać jak najczęściej po naturalne materiały: metal, kamień, drewno. Jest zdecydowaną miłośniczką tapet. Jej ulubioną paletą kolorów są barwy Ziemi.

https://www.studiodecor.sklep.pl/

https://www.facebook.com/Studiodecor-178833962167099/

Mój ulubiony styl projektowania to... zdecydowanie eklektyczny, klasyczny, modern, vintage, farmhouse, holenderski.

 

W projektowaniu najtrudniejsze jest... przekonanie klientów do niestandardowych rozwiązań i wyjścia poza schemat. 

 

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... wizualizowanie swoich pomysłów, dobieranie materiałów, a na końcu oglądanie w realu tego, co wymyśliło się wirtualnie. Łączenie elementów luksusowych z tymi surowymi, łączenie starego z nowym, gładkiego z chropowatym. Uwielbiam przeciwieństwa!

 

Inspiracją w pracy jest dla mnie... projektowana przestrzeń, potrzeby klienta, sklejanie projektu kawałek po kawałku jak puzzle. Jeden element inspiruje pojawienie się następnego itd.

 

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... powtarzalność pomysłów, materiałów, używanie gotowych i popularnych rozwiązań. 

 

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Modloft,  BoConceptMcGee&Co.

 

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... czarny, biały, granat, ogólnie kolory zgaszone oraz kolory ziemi.

 

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…Volg Kabaz, Studio McGeeSophie Paterson, Luxdeco Studio.

  

Gdybym nie została architektem wnętrz, zapewne byłabym... majsterkowiczem. Lubię swoje narzędzia, lubię tworzyć.


Czas generowania strony: -1718202541,93s