MoRA MAX Design | Dekorian Home

MoRA MAX Design

Pracownia MoRA MAX Design z Katowic, założona przez architektów Rafała Gronowskiego i Monikę Zacharę, gwarantuje sto procent satysfakcji na każdym etapie realizacji. Od koncepcji, poprzez projekt i nadzór nad jego wykonaniem. Wszystko po to, żeby powstało wymarzone wnętrze, zgodne z wizją projektantów, ale przede wszystkim inwestora.To co ich wyróżnia to projekt w 3D. Jak to działa? Wystarczy, że klient skieruje swój smartphon na wydrukowany plan, a zobaczy w pełni trójwymiarowy widok pomieszczenia nałożony na płaski plan 2D. Wszystkie projekty MoRA MAX Design przygotowuje w formie spacerów w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki specjalnym okularom Oculus Rift, inwestor ma możliwość zobaczenia swojego mieszkania tak jak będzie ono wyglądało w rzeczywistości. Biuro projektowe MoRA MAX Design realizuje projekty wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Architekci proponują także meble zaprojektowane na wymiar i dopasowane do charakteru wnętrza. 


www.moramaxdesign.pl

Nasz ulubiony styl projektowania to... forma nowoczesna. Uwielbiamy za pomocą geometrii, koloru oraz światła łączyć wszystkie elementy wnętrz w jeden spójny obraz. 

W projektowaniu najtrudniejsze jest..pogodzić „ładny design” z nowymi trendami, zadbać o świetną ergonomię, odwieść inwestorów od złych pomysłów i wszystko potem zrealizować w skali 1:1 w rzeczywistości. 

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest..wyzwanie tworzenia za każdym razem czegoś nowego oraz przede wszystkim uśmiech na twarzy klienta po skończonej realizacji.

Inspiracją w pracy jest dla nas...  wszystko co widzę i słyszę każdego dnia.

W polskich projektach najbardziej denerwuje nas... monotonia oraz niedokładność w przygotowywaniu dokumentacji wykonawczej.

Marka, która nas nieustannie zachwyca... nie mamy jednej określonej. Jednego roku zachwycamy się włoską marką Cattelan Italia, a już następnego robią na nas wrażenie projekty rodzimej marki Noti.

Naszym ulubionym kolorem we wnętrzu jest... może być każdy kolor, lecz nie ma nic piękniejszego od pełnej harmonii barw.

Nasz  ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…. nieustająco Le Corbusier, który wraz z innymi przedstawiceilami stylu międzynarodowego zrewolucjonizował podejście do architektury wnętrz, oraz Zaha Hadid, której realizacje zachwycają formą. 

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… każdego roku  kiedy dotykamy nowy piękny produkt  okazuje się, że dizajnerem jest ktoś inny. W tym momencie jednak niewątpliwie naszym faworytem jest Phillipe Starck, który wyróżnia się ponadczasowością swoich projektów i nieograniczonym zakresem swoich działań.

Gdybyśmy nie zostali architektami wnętrz... zapewne bylibyśmy „nieszczęśliwi ” ..  WW

Czas generowania strony: -1695286628,43s