RDWN Studio Bartłomiej Radwan | Dekorian Home


RDWN Studio Bartłomiej Radwan

Doświadczenie zdobyte przy pracy z różnorodnymi inwestycjami, a także ciągłe doskonalenie swojego warsztatu, znajdują swoje odzwierciedlenie w projektach właściciela biura projektowego RDWN Studio – Bartłomieja Radwana. Otwartość na nowe pomysły, zaangażowanie oraz współpraca ze specjalistami w branży owocują efektownymi i efektywnymi projektami.


Bartłomiej Radwan – pasjonat architektury, projektowania, inżynierii i designu będąc absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, miał szczęście i przyjemność odebrać naukę oraz praktykę u twórców i przedstawicieli "śląskiej szkoły architektury", która ukształtowała Jego karierę projektową.

Nasza pracownia - jak sam mówi - to zespół entuzjastów i specjalistów w swojej dziedzinie. Działamy w sferze projektowania architektury oraz wnętrz. Tworzymy zarówno budynki jak i wnętrza mieszkalne, biurowe, hotelowe, usługowe, a także lokale gastronomiczne. Dzięki doświadczeniu w pracy z historyczną tkanką zabudowy, niestraszne nam budynki konserwatorskie. W swojej pracy zapewniamy kompleksową obsługę oraz opiekę na każdym etapie inwestycji - od projektu do realizacji, włączając nadzór czy koordynację procesu i budowy.

https://www.rdwnstudio.pl

Mój ulubiony styl projektowania to... Każdy, który wpisuje się w oczekiwania i upodobania inwestorów, ponieważ tworzę przestrzeń dla nich, nie dla siebie. Stworzenie estetycznej, wygodnej, komfortowej, a jednocześnie utylitarnej przestrzeni ubranej w dowolny styl wnętrza jest istotą projektowania.
 
W projektowaniu najtrudniejsze jest... Pogodzenie często sprzecznych interesów różnych stron procesu inwestycyjnego. Ponadto wpisanie wymarzonej wizji inwestorów w realia, możliwości i ramy obowiązujących w danym miejscu zapisów prawa.
 
W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Tworzenie koncepcji, znajdowanie niestandardowych i niespodziewanych rozwiązań połączonych z inżynierską skrupulatnością.
 
Inspiracją w pracy jest dla mnie... Kontekst - przestrzeń w której projektujemy i w którą się wpisujemy.
 
W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie...
Powtarzalność, jednorodność.
 
Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Włoska ceramika i armatura, meble Fameg i Sits
 
Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Szarości i szerokie spektrum ciepłego charakteru drewna. Jednak to inwestor i jego upodobania determinują paletę kolorów wnętrza.
 
Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to... Linda Steen
 
Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to... Dan Ihreborn, Ian Archer

Czas generowania strony: -1716826222,74s