Pracownia projektowa - Magdalena Sidor | Dekorian Home

Pracownia projektowa - Magdalena Sidor

W pracowni projektowania wnętrz założonej przez Magdalenę Sidor, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, powstają projekty zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.

Artystyczny sznyt i indywidualne podejście sprawiają, że zaprojektowane wnętrza są niepowtarzalne i skrojone na miarę oczekiwań Inwestorów, których zadowolenie i radość są największą nagrodą dla projektantki. Z tego samego powodu w jej portfolio można odnaleźć niemal każdy styl - od minimalistycznego po pałacowy. Przygotowywanie projektu na każdym etapie odznacza się wysoką jakością i dbałością o każdy detal, co gwarantuje sprawną i solidną realizację inwestycji pod klucz. Dla ceniących rękodzieło, pani Magdalena projektuje i wykonuje mozaiki, dzięki którym wnętrze staje się dziełem sztuki.

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą zatrudnienie projektanta i ciesz się pięknie urządzonym wnętrzem.


Mój ulubiony styl projektowania to… coastal style - niestety wciąż tak mało popularny w polskich domach, na szczęście mający coraz więcej zwolenników. Coastal czyli szeroko rozumiany styl nadmorski i wszystkie jego odmiany jak hamptons czy nautical to wnętrza przywodzące na myśl wakacje na karaibskiej wyspie, styl bardzo ciepły, przytulny, pełen naturalnych tkanin, drewna i kamienia, gdzie bazę kolorystyczną stanowią wszystkie odcienie bieli, beżu i niebieskiego od błękitu po głęboki granat.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... nie zatracić siebie godząc własną wizję z oczekiwaniami Inwestorów.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... widzieć radość na twarzy mieszkańców po przeprowadzce.

Inspiracją w pracy są dla mnie... podróże. 

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... kalkomania, projektowanie "pod kolor" i meble seryjne.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Sicis.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... wszystkie odcienie morza.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…. długo by wymieniać...

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… zazwyczaj zachwycają mnie produkty "bez nazwiska".

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... nie myślę o tym co by było gdyby. Dziś projektuję wnętrza a jutro? Kto wie...


Czas generowania strony: -1708489560,74s