PO.MYSŁ | Dekorian Home

PO.MYSŁ

Studio PO.MYSŁ nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Pracownia specjalizuje się w opracowywaniu projektów wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni.

,,Celem naszej pracy jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań uwzględniających potrzeby inwestora. Każde nowe zlecenie traktujemy jako indywidualne wyzwanie, dlatego też przed rozpoczęciem prac wnikliwie analizujemy upodobania i przedsiębiorcy. Kładziemy duży nacisk na połączenie funkcjonalności, elegancji oraz satysfakcjonującego efektu wizualnego. Z determinacją dążymy do tego by każda wizjonerska koncepcja była całkowicie świadoma, spójna z otoczeniem i idealnie zbieżna z Państwa gustem” – deklarują założycielki studia projektowego PO.MYSŁ.

Nasz  ulubiony styl projektowania to... Lubimy wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, ale jednocześnie przytulne. Zawsze stawiamy na naturalne materiały i przytulną kolorystykę. Nie boimy się zestawiać ze sobą elementów z różnych epok.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Uświadomienie innym, że architektura wnętrz to nie gra w Simsy, a na dobrze zaprojektowane wnętrze składa się wiele czynników. :)

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Cały proces twórczy oraz obserwowanie jak projekt zmienia się w realizację. A także zadowolenie i wdzięczność naszych klientów ;)

Inspiracją w pracy jest dla nas... Czasami punktem wyjścia jest wzorzysta tapeta, innym razem inspiracje czerpiemy z konkretnego filmu...  Już wiele razy przekonałyśmy się, że WSZYSTKO może być dobrą inspiracją - ważna jest czujność ;P

W polskich projektach najbardziej denerwuje nas... Na projekty polskich projektantów zawsze patrzymy z ciekawością - istnieje wiele pracowni, które tworzą naprawdę genialne wnętrza. Chociaż może powinnyśmy powiedzieć - "Fajny projekt, ale my zrobiłybyśmy inaczej." ?!  ;P

Marka, która nas nieustannie zachwyca... Buster + Punch - cenimy za niezwykłą jakość i dbałość o detale.

Naszym ulubionym kolorem we wnętrzu jest... SZARY! Jest świetnym tłem dla wyposażenia, odświeża wnętrze jednocześnie nie przytłaczając go. A dodatkowo idealnie współgra z kolorami.

Nasz ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Sophie Robinson - jej projekty to połączenie ferii barw i wzorów. Styl projektowania jest świeży i radosny. Robinson potrafi łączyć ze sobą elementy, które pozornie całkiem do siebie nie pasują. Udowadnia, że czasem warto zaryzykować. :)

Nasz faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Każdy miłośnik designu zna Patricię Urquiola - jej projekty są znane i uwielbiane. Nic dziwnego - Urquiola projektuje rzeczy piękne i unikatowe. Jaime Hayon - najlepszy wśród najlepszych. Wyróżnia się bezpretensjonalną kreatywnością i niepohamowanym uwielbieniem dla szalonych kolorów i kształtów. Uwielbiamy!!

Gdybyśmy nie zostały architektkami wnętrz zapewne byłybyśmy... LUDŹMI DO ZADAŃ SPECJALNYCH ! :)

Czas generowania strony: -1695723022,70s