Scena z życia. Powrót do domu, włącznik „pstryk” i w pomieszczeniu nastaje jasność. Naszym oczom ukazuje się gustownie zaaranżowane wnętrze, a światło umiejętnie podkreśla głównych aktorów domowej przestrzeni – wygodny fotel, eklektyczny kredens przekazywany z pokolenia na pokolenie i fantastyczną kolekcję obrazów na ścianie. Jednak w tym salonie jest jeszcze jedna gwiazda. To zjawiskowa, wisząca lampa, która z jednej strony pozwala rozbłysnąć innym domowym sprzętom, z drugiej zaś, dzięki swojej formie i misternemu wykonaniu, „kradnie” uwagę domowników i gości.

Ta krótka historia ilustruje rolę oświetlenia we wnętrzu, a zarazem może stanowić tło powołania do życia marki oświetleniowej Dekoluce. Jej twórcy od początku byli świadomi, że światło w domu to określona praktyczna funkcja do spełnienia, ale też niezwykle ważny element wystroju pomieszczenia, który w realny sposób współtworzyć będzie klimat i charakter wnętrza. Projekt wzbudzał duże nadzieje, ale i obawy. Jak wyróżnić się z tłumu i nie stać się kolejną standardową marką oferującą kilkadziesiąt modeli lamp? Kluczem do odpowiedzi na to pytanie stała się wszechstronność.

ŚWIATOWY DESIGN

Obecnie marka Dekoluce może poszczycić się tym, że współpracuje z kilkudziesięcioma producentami oświetlenia z całego świata. Są w tym gronie nie tylko wielkie firmy oświetleniowe, ale i małe rodzinne manufaktury produkujące krótkie serie unikalnych produktów. Do swojego portfolio Dekoluce wybiera tylko te modele oświetlenia, które w 100% spełniają jej oczekiwania pod względem designu, jakości wykonania i funkcjonalności. Jak podkreśla Teresa Bartków-Lupa, Brand Manager Dekoluce: "W ofercie Dekoluce nie ma jednego przypadkowego produktu, a każda lampa z naszego katalogu musiała zyskać akceptację kilkuosobowego grona ekspertów. Nasza oferta nieustannie się rozwija. Odwiedzamy dziesiątki imprez targowych i producentów w różnych zakątkach świata w poszukiwaniu nowych niepowtarzalnych opraw dla naszych klientów. Ponadto, wkrótce zaprezentowane zostaną pierwsze lampy zaprojektowane przez uznanych projektantów specjalnie dla Dekoluce."

BOGATE PORTFOLIO

Co jeszcze wyróżnia Dekoluce? Zgodnie z filozofią marki klient otrzymuje lampę perfekcyjnie dostosowaną do jego potrzeb estetycznych i użytkowych, a narzędziem do osiągnięcia tego celu jest niezwykle bogate portfolio produktów, w którym swoje miejsce znaleźli zarówno producenci oświetlenia industrialnego, jak i klasycznych, kryształowych żyrandoli. Klienci mają do wyboru oświetlenie wykonane z bardzo różnych materiałów w tym tkanin, szkła, drewna, metalu czy kryształu. Decydując się na markę Dekoluce, klient wybiera indywidualność połączoną ze znakomitą jakością nie tylko samego produktu, ale również z doskonale dobranymi parametrami oświetleniowymi. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu doradztwu ze strony konsultantów marki.

Oferta Dekoluce dostępna jest w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

Więcej informacji na stronie www.dekoluce.pl