DekoLuce | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

DEKOLUCE

Marka Dekoluce współpracuje z kilkudziesięcioma producentami oświetlenia z całego świata. Są w tym gronie nie tylko wielkie firmy oświetleniowe, ale i małe rodzinne manufaktury. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem oświetleniowym dostępnym na stronie: www.dekoluce.pl oraz w naszych salonach.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

O nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której celem jest osiągnięcie maksymalnej wszechstronności. Świadomość, że światło w domu to określona,  praktyczna funkcja do spełnienia motywuje nas do tworzenia oferty składającej się wyłącznie z wyjątkowych i niepowtarzalnych opraw. Wybieramy tylko te modele oświetlenia, które w 100% spełniają nasze oczekiwania pod względem designu, jakości wykonania i funkcjonalności.

Anna Kamieńska pisała, że po światło trzeba wchodzić w głęboką ciemność. Jednak naszym zdaniem wystarczy zakup lamp DekoLuce ;)

Nasza historia

W DekoLuce nie ma przypadkowych produktów - każda z lamp została precyzyjnie wyselekcjonowana zdobywając aprobatę szerokiego grona ekspertów.  Nasza oferta nieustannie się rozwija. Odwiedzamy dziesiątki imprez targowych i producentów w różnych zakątkach świata w poszukiwaniu nowych, niepowtarzalnych opraw.

Dlaczego my?

1.    Światowy design - inspiracje czerpiemy z kultury europejskiej i orientalnej, wykorzystujemy motywy klasyczne i te bardziej nowoczesne.

2.    Bogate portfolio - W naszej ofercie można znaleźć oświetlenie wykonane z bardzo różnych materiałów w tym: tkanin, szkła, drewna, metalu czy kryształu.

3.    Niezawodna jakość - Indywidualność połączoną ze znakomitą jakością, ale również z doskonale dobranymi parametrami oświetleniowymi to coś, co nas wyróżnia.

4.    Kompleksowe spojrzenie - W ofercie Dekoluce znajdziemy wszelkie rodzaje oświetlenia: masywne lampy stołowe, mniejsze biurowe czy sufitowe.

5.     Niepowtarzalny nastrój -  Lampy DekoLuce utrzymują aurę romantyzmu i intymności – są jak dzieła sztuki, obok których nie sposób przejść obojętnie.

6.     Świadomy wybór - W ofercie Dekoluce nie ma jednego przypadkowego produktu, a każda lampa z naszego katalogu musiała zyskać akceptację kilkuosobowego grona ekspertów.Oferta Dekoluce dostępna jest w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.


Więcej informacji na stronie www.dekoluce.pl


Czas generowania strony: -1713160207,00s