My Modern Home | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

MY MODERN HOME

Ekskluzywna marka polskiego producenta, który działa na rynku od 1992 r. Przez ten czas firma zdążyła zdobyć znaczącą pozycję w dziedzinie produkcji wysokiej jakości mebli. Twórcy marki podkreślają, że ich nadrzędnymi wartościami są: funkcjonalność oraz prostota pomysłów.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Choć początkowo właściciele firmy zajmowali się produkcją dekoracji i artykułów wnętrzarskich oraz mebli ogrodowych, w 2014 r. postanowili stworzyć markę My Modern Home znacznie zmieniając i poszerzając swoją dotychczasową ofertę. Dzisiaj ich kolekcje utożsamiane są z ekskluzywnymi meblami będącymi kwintesencją nowoczesności i funkcjonalności. Wytworzone z najwyższej jakości materiałów są gwarancją na długie lata.

Oferta marki My Modern Home obejmuje produkty wykonane z: litego drewna w klasie natur (dąb, orzech, buk,  dąb barwiony), najlepszego gatunku stali malowanej proszkowo (do wyboru jest szesnaście wyszukanych kolorów), betonu architektonicznego UHPC (klasa premium) oraz hartowanego szkła. Meble wykończone tkaninami – do wyboru: wełną lub aksamitem – są dostępne w osiemnastu, starannie wyselekcjonowanych kolorach. W portfolio marki można znaleźć aż osiem unikatowych kolekcji. Są to: ACAN, BEND, BRICK, BUTLER, FERRO, MODULO, RADIUS oraz SPACE.

·         ACAN – dawniej: tytuł grzecznościowy, skrót od wyrażenia ,,waszmość pan”. Obecnie: wyjątkowa kolekcja, uosobienie klasy i wdzięku, która podobnie jak wyżej wspomniany gentleman może pochwalić się eleganckim wyglądem przejawiającym się w dbałości o każdy detal. Seria dedykowana wszystkim, którzy swoje wnętrze pragną wyposażyć  w nienaganne maniery.

·         BEND – pierwsza kolekcja marki, w której skład wchodzą: mobilne stoliki kawowe na kółkach,  minimalistyczne stoliki pomocnicze z regulowaną wysokością, eleganckie lustra, nowoczesne stojaki oraz designerskie lampy.

·         BRICK – cechą charakterystyczną tej kolekcji są proste linie oraz geometryczne formy, które doskonale komponują się z surowością industrialnych wnętrz. Niezwykła funkcjonalność oraz nowoczesny minimalizm mebli są idealnym potwierdzeniem słów niemieckiego architekta modernistycznego – Ludwiga Miesa van der Roha: Mniej znaczy więcej.

·         BUTLER – z ang. kamerdyner – osobisty lokaj pana domu. Nazwa, nie bez kozery, przypisana do kolekcji, która z pewnością będzie służyć przez wiele lat ułatwiając właścicielom codzienne funkcjonowanie. Meble stworzone z myślą o czynieniu życia prostszym. Gwarancja na długie lata.

·         FERRO – najnowsza kolekcja marki ciesząca się ogromnym uznaniem i niesłabnącą popularnością. Wszystko za sprawą: ażurowych paneli dekoracyjnych oraz wytwornej czerwonej linii, która stanowi dekoracyjny element każdego mebla. Kolor miłości wyrażony za pomocą geometrycznego znaku zaprasza w emocjonalną podróż po świecie luksusu i ponadczasowej elegancji.

·         MODULO – kolekcja, której charakterystyczną cechą jest możliwość dowolnej konfiguracji i personalizacji mebli. Na uwagę zasługuje wyjątkowy, kwadratowy element pięknie wkomponowany w każdy mebel. Kwintesencją tej serii jest nieograniczona wyobraźnia oraz wolność tworzenia.

·         RADIUS – kolekcja inspirowana słońcem, energią, czasem beztroski i zabawy. Meble otulone metalowymi elementami niczym promieniami słonecznymi roztaczają aurę ciepła i pozytywnej energii. Dzięki dodatkowym uchwytom można je przenosić w dowolne miejsce – na taras, balkon czy do ogrodu.

·         SPACE – meble, które rozjaśniają i optycznie powiększają każdą przestrzeń. Wielofunkcyjność, prostota i łatwość użytkowania to cechy, którymi charakteryzuje się cała kolekcja.

 

Meble, w których wszystko jest szczelnie schowane za frontami zabudowy, odchodzą do lamusa. My Modern Home wyznacza trendy, w których króluje potęga wyobraźni, nieograniczonej fantazji i wiosennej świeżości.

 

Jesteśmy bardzo dumni z możliwości współpracy z renomowaną marką My Modern Home, dzięki której poszerzyliśmy nasz asortyment o jakościowe meble. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów oraz zapoznania się z najnowszą ofertą.

Czas generowania strony: -1713905400,91s