Designflooring | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

DESIGNFLOORING

Designflooring oferuje luksusowe podłogi winylowe, na które z przyjemnością się patrzy, a jednocześnie łatwo pielęgnuje. W portfolio marki można szybko odnaleźć produkt idealnie dopasowany do potrzeb.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Historia brytyjskiej firmy Designflooring sięga 1973 roku, kiedy narodził się niewielki rodzinny biznes. Dziś jest jedną z najbardziej szanowanych marek produkujących luksusowe podłogi winylowe. Główne rynki Designflooring obejmują kraje europejskie — Francję, Niemcy i Holandię, ale także Bliski Wschód. Marka rozwija się niezwykle dynamicznie, obecnie zatrudnia 300 pracowników. Designflooring do dziś jest zarządzana przez rodzinę i pozostaje wierna swoim założycielskim wartościom. W 100% koncentruje się na potrzebach klientów oraz na poszukiwaniu innowacyjnych i jednocześnie estetycznych rozwiązań, które oddają zarówno piękno natury, jak i możliwości ludzkiej technologii.

Podłogi winylowe Designflooring wnoszą nową jakość do każdego pomieszczenia poprzez naturalnie, autentycznie prezentujące się wyroby wzbogacone o — niedostępne pierwowzorom — praktyczne korzyści. W portfolio marki znajdziemy elegancko prezentujące się „drewniane” deski, które są — w przeciwieństwie do oryginału czy paneli laminowanych — perfekcyjnie ciche, zabytkowe płytki ceramiczne czy skomplikowane mozaiki, które nigdy nie pękają i są zawsze przyjemnie ciepłe.

Podłogi Designflooring, atrakcyjne estetycznie i cenowo, występują w ogromnym spectrum wzorów, rozmiarów i kolorów gwarantujących dopasowanie do każdego, unikalnego domu. Winyle mają formę klasycznych desek lub płyt. Bogata kolekcja listew wykończeniowych i bordiur pozwala na ułożenie ich bardzo wiele sposobów i gwarantuje oryginalny efekt. Projektanci marki są pasjonatami w poszukiwaniu tekstur, możliwości, wysokiej jakości, a inspiruje ich tradycyjna sztuka rzemieślnicza. „Efekt wizualny jest tak dopracowany, że w pierwszym momencie użytkownik jest przekonany, że ma do czynienia z prawdziwym parkietem dębowym czy posadzką marmurową” zapewnia Maciej Wolniak z salonu Dekorian zajmującego się dystrybucją produktów.

Pełną kolekcję Designflooring można obejrzeć na: www.designflooring.com

Czas generowania strony: -1713135764,27s