Designflooring | Dekorian Home
logo dekorianhome
TOP MARKI | 2017-10-30

DESIGNFLOORING

Designflooring oferuje luksusowe podłogi winylowe, na które z przyjemnością się patrzy, a jednocześnie łatwo pielęgnuje. W portfolio marki można szybko odnaleźć produkt idealnie dopasowany do potrzeb.
Udostępnij

Historia brytyjskiej firmy Designflooring sięga 1973 roku, kiedy narodził się niewielki rodzinny biznes. Dziś jest jedną z najbardziej szanowanych marek produkujących luksusowe podłogi winylowe. Główne rynki Designflooring obejmują kraje europejskie — Francję, Niemcy i Holandię, ale także Bliski Wschód. Marka rozwija się niezwykle dynamicznie, obecnie zatrudnia 300 pracowników. Designflooring do dziś jest zarządzana przez rodzinę i pozostaje wierna swoim założycielskim wartościom. W 100% koncentruje się na potrzebach klientów oraz na poszukiwaniu innowacyjnych i jednocześnie estetycznych rozwiązań, które oddają zarówno piękno natury, jak i możliwości ludzkiej technologii.

Podłogi winylowe Designflooring wnoszą nową jakość do każdego pomieszczenia poprzez naturalnie, autentycznie prezentujące się wyroby wzbogacone o — niedostępne pierwowzorom — praktyczne korzyści. W portfolio marki znajdziemy elegancko prezentujące się „drewniane” deski, które są — w przeciwieństwie do oryginału czy paneli laminowanych — perfekcyjnie ciche, zabytkowe płytki ceramiczne czy skomplikowane mozaiki, które nigdy nie pękają i są zawsze przyjemnie ciepłe.

Podłogi Designflooring, atrakcyjne estetycznie i cenowo, występują w ogromnym spectrum wzorów, rozmiarów i kolorów gwarantujących dopasowanie do każdego, unikalnego domu. Winyle mają formę klasycznych desek lub płyt. Bogata kolekcja listew wykończeniowych i bordiur pozwala na ułożenie ich bardzo wiele sposobów i gwarantuje oryginalny efekt. Projektanci marki są pasjonatami w poszukiwaniu tekstur, możliwości, wysokiej jakości, a inspiruje ich tradycyjna sztuka rzemieślnicza. „Efekt wizualny jest tak dopracowany, że w pierwszym momencie użytkownik jest przekonany, że ma do czynienia z prawdziwym parkietem dębowym czy posadzką marmurową” zapewnia Maciej Wolniak z salonu Dekorian zajmującego się dystrybucją produktów.

Pełną kolekcję Designflooring można obejrzeć na: www.designflooring.com