WOJSZ studio | Dekorian Home
logo dekorianhome

WOJSZ studio

WOJSZ studio jest Trójmiejską pracownią projektową prowadzoną przez arch. Barbarę Wojsz, która zdobyła wykształcenie kierunkowe na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej oraz na Wydziale Architektury fińskiej uczelni – Tampere Teknillinen Yliopisto.

WOJSZ studio tworzy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych. 

Misją pracowni jest tworzenie wnętrz indywidualnych i niepowtarzalnych odpowiadających współczesnym trendom i oczekiwaniom klientów.

Pracowania wykonuje projekty wnętrz na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic oraz projekty on-line na terenie całej Polski i za granicą.

http://www.wojszstudio.com/

Mój ulubiony styl projektowania to... styl nowoczesny, skandynawski, klasyczny, rustykalny, marynistyczny... Projektowanie wnętrz to moja pasja, uważam, że każdy styl ma swój urok i dobrze odnajduję się w każdym z nich. Najważniejsze jest odpowiednie dobranie stylu do oczekiwań klienta tak żeby osoba użytkująca wnętrze dobrze czuła się w zaprojektowanym przeze mnie mieszkaniu. 

W projektowaniu najtrudniejsze jest... dostosowanie aranżacji do istniejącej architektury obiektu, czasami możliwa jest zmiana układu wnętrza poprzez wyburzenie czy przesunięcie ściany ale otwory okienne, ściany nośne, czy powierzchnia wnętrza jest pewnego rodzaju ograniczeniem jak również wyzwaniem.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... projektowanie ;)

Inspiracją w pracy jest dla mnie... otaczający świat, szukam inspiracji podczas podróży, gdy oglądam filmy, idę ulicą czy po prostu siadam z kawą przed komputerem i przeglądam portale wnętrzarskie oraz podglądam działania i realizacje innych projektantów.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... nie lubię wnętrz niefunkcjonalnych lub wkradającego się kiczu i przepychu w aranżacjach.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Porcelanosa.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... wszystkie kolory odpowiednio skomponowane we wnętrzu będą się dobrze prezentowały, osobiście lubię granat oraz odcienie błękitu połączone z bielą i odcieniami drewna.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… India Mahdavi.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Philippe Starck.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... związałabym swoją przyszłość z muzyką.