eM Design | Dekorian Home
Małgorzata Jurowska
Architekt wnętrz

eM Design

eM Design to pracownia projektowa prowadzona przez Małgorzatę Jurowską, w której każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i niebanalne projekty.

Lata doświadczenia, wiedza w zakresie projektowania wnętrz, a także doskonała znajomość najnowszych trendów - to wszystko dostaniemy w pakiecie przy wyborze pracowni eM Design. Opolskie studio swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ramach współpracy możemy poprosić o zaprojektowanie domu czy mieszkania, a także powierzchni komercyjnych, takich jak biura, sklepy czy innego rodzaju lokale użytkowe.

Projektantka najchętniej porusza się w stylistyce klasycznej, w jej projektach da się zauważyć inspiracje stylem nowojorskim. Jej znakiem rozpoznawczym jest stonowana kolorstyka - biel, szarości i pastelowe odcienie. Charakterystyczne dla stylu projektowanych przez eM Design wnętrz są metaliczne wykończenia i naturalne drewno. Małgorzata Jurowska nie ukrywa też swojej słabości do pięknych tapet - szczególnie tych marki Glamora.

 www.architektopole.com

Mój ulubiony styl projektowania to… neoklasyczny, minimalizm.

W projektowaniu najtrudniejsze jest… stworzenie spójnego, pięknego wnętrza, szczególnie, gdy gust klienta różni się od naszego.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest… moment, gdy z wizualizacji i rysunków zaczyna powstawać realna przestrzeń.

Inspiracją w pracy jest dla mnie… człowiek, dla którego tworzę wnętrze - jego życie, praca, hobby.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie… brak własnego stylu, powtarzalność projektów spowodowane poddaniem się aktualnym trendom. 

Marka, która mnie nieustannie zachwyca… Eichholtz , Elstead Lighting, Porcelanosa, Omexco.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… każdego dnia inny. Dziś granat i grafit.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…. nie ma jednej takiej osoby, ale za to mam ulubione projekty różnych zagranicznych architektów.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… ostatnio tapety marki Glamora.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym… projektantem mody.

Czas generowania strony: -1695286379,01s